Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#151 2010-04-21 20:59:56

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Pokój ArcyKapłana

Anioł kiwnął głową z uśmiechem nalewając kobiecie wino.
Wziął rzemyk i związał włosy. Odetchnął i zamyślił się. Pytanie było trafne.
-Chyba urzekła mnie ich prostota- powiedział rysując palcem po blacie.- Ich miłość, która promieniowała niczym Kamień Przemian udzielając się wszystkim.
Dodał używając co prawda dziwnego porównania, jednak nader prawidłowego.
-Widzisz... Ja postrzegam miłość jako ukierunkowanie wzajemnych uczyć za sprawą Bogów. Ciesze się więc że potrafia oni darzyć nas tak wielkim prezentem.
Łyknął czerwonego wieloletniego wina i strzelił karkiem. Ludzie tego nie lubili, jednak jego to odprężało i rozluźniało mięśnie.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#152 2010-04-27 16:28:21

 Jasmin

Mieszkaniec stolicy

status diablani@aqq.eu
3836973
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 99
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Szamanka
Praca: Opiekunka Domu Wody
Totem: Dzik
Zwierze: Kruk

Re: Pokój ArcyKapłana

Pokiwała głową ze zrozumieniem, w zamyśleniu wodząc palcem wokół brzegu kielicha.
- Tak... Miłość może być wielkim prezentem - powiedziała obserwując ruch swojego własnego palca.
Może także być przekleństwem jeżeli Bogowie zechcą jedynie się zabawić naszym żywotem - dodała w myślach nie odważywszy się wypowiedzieć tych słów na głos. Trzask kości wyrwał ją z zamyślenia.
- Czasem lepszym wyjściem bywa masaż - zaśmiała się lekko kołysząc nogą. - Dla niektórych to moze być drażniące - zauważyła. - Nie żeby mnie to przeszkadzało... - uśmiechnęła się uprzejmie. Rzeczywiście nie przeszkadzało jej. Słyszała podobne trzaski wielokrotnie i prawdę powiedziawszy bawiły ją one nawet. Miała wrażenie, że to czas staje na ramionach przeciągającego się i daje mu łupnia w plecy. I nie wiedziała czemu, jednak zawsze w tych jej wyobrażeniach czas miał postać okrągłego rumianego krasnoluda z ryżą brodą.


Karta postaci

Deep Peace of the running water to you
Deep Peace of the flowing air to you
Deep Peace of the quiet earth to you
Deep Peace of the shining stars to you
Deep Peace of the Spirit to you

Offline

 

#153 2010-04-27 16:38:42

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Pokój ArcyKapłana

Anioł uśmiechnął się i spojrzał na nimfę. Lubił trzaskać karkiem...
-Owszem... Masaż byłby lepszy... Ale panowie Wielcy Kapłani... Źle patrzą jak ich szef zaprasza kobiety w celach... masażu.
Powiedział i dolał sobie wina. Powoli szumiało m w głowie. Chyba wziął nie to wino...
Spojrzał przelotnie w stronę barku z alkoholami i odetchnął. Jak zwykle pomylił się z butelkami.
Spojrzał na nimfę i uśmiechnął się dziwnie. Dziwnie oznaczało że uśmiech był od ucha do ucha i eksponował białe zęby kapłana.
-Pomyliłem butelki. Pijemy... "Świątynną Siekierę"
Powiedział czując że i nimfa zaraz odczuje skutki alkoholu. Przyłożył kieliszek do ust i łyknął. Wino jednak smakowo było dobre.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#154 2010-04-27 17:02:23

 Jasmin

Mieszkaniec stolicy

status diablani@aqq.eu
3836973
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 99
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Szamanka
Praca: Opiekunka Domu Wody
Totem: Dzik
Zwierze: Kruk

Re: Pokój ArcyKapłana

- Przecież to tylko masaż - mruknęła zdziwiona, lecz po chwili parsknęła śmiechem uświadamiając sobie o jakim masażu mogli myśleć Wielcy Kapłani. - Przyjdź kiedyś wieczorem do Domu Wody, to coś pomyślimy... Duchy nie powinny mieć nic przeciwko odrobinie nadprogramowej pomocy- zaśmiała się i podążyła wzrokiem za spojrzeniem anioła w stronę mebla. Potrząsnęła głową i czknęła cicho. Zaczerwieniona zakryła usta dłonią. Spojrzała pełnym niezrozumienia wzrokiem na ubawionego Arcykapłana.
- Siekiera Świątynna? - uniosła brew - Nie masz zamiaru powiedzieć, że... - podniosła się by podejść do nieszczęsnego barku, lecz nogi odmówiły jej posłuszeństwa. Opadła pupą na siedzisko i zamrugała zdezorientowana - ...ścina z nóg od zaraz... - dokończyła opierając się zrezygnowawszy z dalszych prób podniesienia się.
- Upiłeś mnie... Z premedytacją - oskarżycielsko wytknęła palec w stronę Darka, jednak na jej ustach błądził uśmiech, cała sytuacja bowiem wydała jej się niezwykle zabawna. Dawno nie upiła się i nie szumiało jej w głowie i było to zdecydowanie intrygujące uczucie.


Karta postaci

Deep Peace of the running water to you
Deep Peace of the flowing air to you
Deep Peace of the quiet earth to you
Deep Peace of the shining stars to you
Deep Peace of the Spirit to you

Offline

 

#155 2010-04-27 17:14:20

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Pokój ArcyKapłana

Anioł zaśmiał się kiwając głową jak dziecko z chorobą sierocą.
Spojrzała na pusty kieliszek i dolał sobie. Wstał i trzymając kieliszek począł zmierzać, chwiejąc się straszliwie, w stronę barku.
Spojrzał nachylając się w stronę napojów mrużąc śmiesznie oczy i czytając nazwy win.
-Tiaa... - Powiedział i czknął. Odwrócił się w stronę kobiety i uśmiechnął się. Zachwiał się niebezpiecznie i chwycił się wolną ręką o stół.- Siekiera... A tak długo ją trzymałem...
Powiedział i idąc w stronę kobiety, a właściwie krzesła obok, wywinął orła i przewrócił się. Powiedział coś i spojrzał na szaty. Zaklął cicho i wskazał kobiecie by poczekała.
Wyszedł na moment z pokoju i przebrał się. Właściwie to zdjął tylko szaty pozostając w świeckim stroju.
Wrócił i usiadł. Odetchnął nalewając znów wina.
-Mówiłaś coś o upijaniu... Owszem- czknął i odstawił kieliszek- Próbuję cię upić, byś stała się mi uległa...
Powiedział i znów czknął uśmiechając się lekko... zalotnie? Może tylko grał.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#156 2010-04-27 17:35:42

 Jasmin

Mieszkaniec stolicy

status diablani@aqq.eu
3836973
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 99
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Szamanka
Praca: Opiekunka Domu Wody
Totem: Dzik
Zwierze: Kruk

Re: Pokój ArcyKapłana

- Trzymałeś? - zachichotała upiwszy kolejny łyk. Podejrzewała, ze bliżej temu było do bimbru zabarwianemu sokiem niż do wina, ale w smaku zadziwiająco dobre i całkiem nieźle się piło. - Na specjalną okazję? - chichotała nadal - Kogo nią chciałeś uraczyć? - parsknęła śmiechem na dobre, gdy przed oczami przemknęło jej małe stadko puszystych królików. Zamrugała z niedowierzaniem. Myszki zdarzało jej się widywać wcześniej, lecz króliki...
Mocne diabelstwo...  - Zerknęła na kielich i pokiwała głową z uznaniem. Odprowadziła wzrokiem Arcykapłana i zaśmiała się głośno na wspomnienie orła, którego wywinął.
- Ja nie chcę nawet wiedzieć jak Wy po tej Świątynnej Siekierze latacie... - krzyknęła za aniołem. Gdy się wynurzył z drugiego pokoju powstrzymała kolejne parsknięcie - Ja się czuję jakbym sama miała zaraz skrzydeł dostać - wyznała. W głowie jej szumiało przyjemnie, ciało rozluźniało się z każdą chwilą. W zasadzie zaczynało się jej robić błogo i przytulnie.
- Uległa? - uniosła brew i przeciągnęła się - Uważasz że do tego potrzebne było wino? - zamrugała niewinnie i uśmiechnęła się tajemniczo. Nie sposób było zgadnąć o co jej chodziło. Na nadmiernie pijaną także nie wyglądała. Przeciągnęła dłonią wzdłuż szyjki kielicha aż do jego brzegów i zamoczyła palec w winie, uniosła ku ustom siedzącego obok niej anioła i już miała dotknąć jego warg, gdy nagle zabrała dłoń i szybko zlizawszy kroplę oparła się wygodnie, rękę kładąc znów na blacie biurka.


Karta postaci

Deep Peace of the running water to you
Deep Peace of the flowing air to you
Deep Peace of the quiet earth to you
Deep Peace of the shining stars to you
Deep Peace of the Spirit to you

Offline

 

#157 2010-04-27 17:44:02

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Pokój ArcyKapłana

Anioł patrzył jak uraczony na nimfę gdy zbliżała palec do jego twarzy. Już chciał ująć jej dłoń gdy kobieta zaraz cofnęła rękę.
Spojrzał na nią uśmiechając się lekko i przypominając sobie cóż też mówiła wcześniej.
Odstawił wino uznając że i tak zaraz zacznie działać na poważnie i nie ma co upijać się bardziej.
-Mówisz że wino nie potrzebne?
Anioł usiadł bliżej i spojrzał kobiecie w oczy. Wyciągnął rękę odchylając kobiecie pęk włosów z czoła.
-Chodzi ci o to że wystarczą delikatne gesty- zjechał dłonią w okolicę szyi delikatnie- bardziej poufałe...
Cofnął rękę i spojrzał na opiekunkę domu wody.
-Czy może wystarcza sama moja obecność?
Zapytał uśmiechając się lekko. Podszedł do szafki i czując napływającą falę upojenia, wyciągnął dzbanek z wodą. Może pomoże trochę schłodzonej wody.
Dalej patrzył na kobietę wyczekująco.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#158 2010-04-27 17:59:59

 Jasmin

Mieszkaniec stolicy

status diablani@aqq.eu
3836973
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 99
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Szamanka
Praca: Opiekunka Domu Wody
Totem: Dzik
Zwierze: Kruk

Re: Pokój ArcyKapłana

Nawet nie pomyślała o tym, żeby się ruszyć, bowiem wbrew pozorom była nieźle wstawiona.
- Być może wystarczą delikatne gesty - wyszeptała ocierając się szyją o opuszki jego palców - bardziej poufałe... - nie spuściła z niego wzroku - a może wystarczy uśmiech i szczerość... - dodała unosząc kąciki ust. - Może to Twoja obecność... - mruknęła - a może to moja natura... - palcami powiodła po swoim przedramieniu i zatrzymała się w okolicy łokcia, delikatnie obejmując ów dłonią. Uśmiechnęła się rozbawiona obserwując jego ruchy.
- Woda będzie w sam raz - zauważyła wyczuwając aromat płynu. Wody nie pomyliła by z niczym innym.


Karta postaci

Deep Peace of the running water to you
Deep Peace of the flowing air to you
Deep Peace of the quiet earth to you
Deep Peace of the shining stars to you
Deep Peace of the Spirit to you

Offline

 

#159 2010-04-27 18:09:31

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Pokój ArcyKapłana

Anioł pokiwał głową i nalał wody do dwóch szklaneczek. Nie chciało mu się wstawać po kieliszki.
-Mówisz że WYSTARCZY mój uśmiech? A coś więcej niż uśmiech?
Zapytał i wzniósł lekko szklankę i przystawił ją do ust. Upił łyk rozkoszując się zimnym strumieniem. Zaśmiał się lekko gdy tylko przełknął napój. Śmiałby się głośniej gdyby pomylił wodę z innym trunkiem... Zdecydowanie śmiał by się bardziej.
-Twoja natura jest... Zadziwiająca... I zadziwiająco dobrze wpływa na męskie otoczenie.
Powiedział i spojrzał nimfie w oczy. Głęboko.
Westchnął lekko i mrugnął szybko. Coś mu się przypomniało. Coś strasznego.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#160 2010-04-27 19:37:29

 Jasmin

Mieszkaniec stolicy

status diablani@aqq.eu
3836973
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 99
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Szamanka
Praca: Opiekunka Domu Wody
Totem: Dzik
Zwierze: Kruk

Re: Pokój ArcyKapłana

- Coś więcej... coś mniej.. - przekomarzała się z nim pełna uśmiechu. Myśli w jej głowie wirowały w radosnej i beztroskiej gonitwie. Sięgnęła po szklaneczkę z wodą i piła małymi łyczkami
- Czy to naprawdę AŻ taka różnica? - zapytała z śmiechem.
- Skąd Ty możesz wiedzieć jak moja natura wpływa na męskie otoczenie, mój drogi, skoro jeszcze mnie w żadnym nie widziałeś, poza własnym  - wytknęła język w grymasie rozbawienia. Wytrzymała jego spojrzenie aż do dziwnego, nagłego mrugnięcia. Zmarszczyła czoło. Nie tyle zauważyła jakąkolwiek zmianę w jego wyrazie twarzy ile jej dziwny instynkt podpowiedział jej, że dotyczyło to czegoś niezbyt miłego. Postanowiła nie wnikać w jego sekrety, lecz nie zamierzała pozwolić by coś zepsuło jej własny nastrój.
- No chyba, że siebie masz za wyznacznik całego męskiego rodu - zachichotała


Karta postaci

Deep Peace of the running water to you
Deep Peace of the flowing air to you
Deep Peace of the quiet earth to you
Deep Peace of the shining stars to you
Deep Peace of the Spirit to you

Offline

 

#161 2010-04-27 19:44:55

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Pokój ArcyKapłana

Anioł uśmiechnął się i nachylił nad biurkiem. Oparł się rękoma i powiedział cicho.
-A znasz lepszy wyznacznik "mojego rodu"?
Zapytał wystawiając język.
Przeczesał włosy ręką i powiedział ponownie uprzednio robiąc łyk wody.
-Znasz przystojniejszego, inteligentniejszego i charyzmatyczniejszego mężczyznę?
Zapytał spoglądając na Nimfę i pozostając w pozycji w jakiej mówił, czyli pochylaniu się nad biurkiem.
Gdzieś w głębi głowy uznał że musi ściąć włosy. Chyba lepiej będzie wyglądał w krótkich. Ale teraz nie czas na takie debaty. Miał lepsze zajęcie. Wolał wpatrywać się w nimfę.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#162 2010-04-27 20:24:10

 Jasmin

Mieszkaniec stolicy

status diablani@aqq.eu
3836973
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 99
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Szamanka
Praca: Opiekunka Domu Wody
Totem: Dzik
Zwierze: Kruk

Re: Pokój ArcyKapłana

- Prawdę mówiąc jakoś niezbyt często zastanawiam się nad twoim rodem, mój drogi - pochyliła się w jego stronę i delikatnie złapała w palce wystający język. Po chwili puściła go i zachichotała.
- Arcykapłanie, jesteś niepoważny - zaśmiała się szczerze i radośnie. Cieszyła ją jego swoboda i brak sztywności. Dzięki temu sama czuła się swobodnie i bez skrępowania.
- Nie przyglądam się mężczyznom w ten sposób. Nie mam na to czasu. - skwitowała jego pytanie. - A powinnam poznać takiego? Cóż, dobrze. Postaram się takiego znaleźć - tym razem to ona wytknęła język.


Karta postaci

Deep Peace of the running water to you
Deep Peace of the flowing air to you
Deep Peace of the quiet earth to you
Deep Peace of the shining stars to you
Deep Peace of the Spirit to you

Offline

 

#163 2010-04-27 21:02:23

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Pokój ArcyKapłana

Arcykapłan złapał nimfę za język. Jednak nie palcami. Złapał wargami.
Był lekko wstawiony... Ale czy na pewno tylko alkohol nim kierował?
Zaraz ją puścił i odchylił się oczekując soczystego policzka.
Zaraz też uświadomił sobie co zrobił. W normalnych warunkach plułby sobie w brodę za takie zachowanie.
Spojrzał na nimfę znad na wpół otwartych powiek.
-Przepraszam... Nie powinienem...
Powiedział i uśmiechnął się przepraszająco.
Doprawdy... marnym był dyplomatom...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#164 2010-04-27 21:14:53

 Jasmin

Mieszkaniec stolicy

status diablani@aqq.eu
3836973
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 99
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Szamanka
Praca: Opiekunka Domu Wody
Totem: Dzik
Zwierze: Kruk

Re: Pokój ArcyKapłana

W pierwszym momencie drgnęła zaskoczona, w drugim uśmiechnęła się lekko. Z cichym westchnieniem wyciągnęła rękę i pogładziła anioła po policzku. Nie zamierzała go uderzać. Gdyby miała policzkować wszystkich, którzy dopuścili się podobnych czynów, jej dłoń byłaby podobna dłoni kowala.
- Nie masz za co przepraszać - powiedziała - To jednak moja wina... Nie powinnam była prowokować. - uśmiechnęła się równie przepraszająco. - To wszystko przez tą Twoją Świątynną Siekierę - zażartowała i puściła do arcykapłana oczko. Zabrała szczupłą dłoń i złapała za szklaneczkę z wodą. Upiła łyk i miękko usiadła
- Nie zamierzasz chyba leżeć teraz krzyżem w ramach pokuty? Ja nie zywię urazy... To było nawet... - zawahała się, po czym jednak dokończyła - przyjemne


Karta postaci

Deep Peace of the running water to you
Deep Peace of the flowing air to you
Deep Peace of the quiet earth to you
Deep Peace of the shining stars to you
Deep Peace of the Spirit to you

Offline

 

#165 2010-04-27 21:23:48

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Pokój ArcyKapłana

Anioł odetchnął z ulgą i spojrzał na kobietę.
Jej słowa nawet go podbudowały. Uśmiechnął się.
-Kamień spadł mi z serca na nogę...
Powiedział i teatralnie otarł pot z czoła.
Spojrzał na barek z alkoholami, jednak zaraz zaniechał pomysłu sięgnięcia po kolejny trunek.
-A moja Święta Siekiera widzę... Ratuje mi skórę...
Powiedział dotknął miejsca gdzie nimfa go dotknęła z wyrazem szczęściarza-idioty.
Rozsiadł się wygodniej w krześle i udawać zaczął pana świata.
W koncu go nie strzeliła... Mało tego pochwaliła go...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora