Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#226 2010-08-20 22:39:32

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Piwniczka z winem

Po tym jak wypadła z Karczmy, czując jak narkotyk płynie w jej żyłach żwawo i czysto, pozwoliła nogom nieść się bez namysłu. I jakoś tak znalazła się w Piwniczce. Nie był oto miejsce najlepsze ze względu na jej stan oraz na upodobanie względem alkoholu. Raj i piekło w jednym.
Ktoś, kto był tu wcześniej zostawił niezły burdel, lecz amazonce absolutnie to nie przeszkadzało. Usiadłszy na jednej z beczek z piwem, sięgnęła po butelkę wina. Korek wystawał ponad wlot szyjki, więc chwyciła go zębami i otworzyła trunek.
Chwilę popatrzyła dość tępawym wzrokiem rozszerzonych źrenic na to, co trzyma w ręce, zastanawiając się jakby - wypić czy nie?
Ale odpowiedź przyszła sama. Krwisty trunek rozlał się w jej ciele przyjemnie...


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#227 2010-08-23 16:17:20

 Aranel

Mieszkaniec stolicy

status sarninka2@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 780
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Zielarka
Praca: Sklep Zielarski, Szpital
Totem: Dzik

Re: Piwniczka z winem

Wpadła do piwniczki z winem. A właściwie to weszła. Szukała tu jakiegoś dość mocnego trunku, który mógłby posłużyć jako baza do wywarów. Powinna tu coś takiego znaleźć.
Lecz zamiast tego spotkała tu kobietę. Widywała ją już kiedyś w karczmie, jednak jej nie znała. Siedziała i piła. Ar rozejrzała się dośc niepewnie, jednak po chwili wesżła całkiem do środka i przymknęła za sobą drzwi.
- Nie przeszkadzam? - dziwne pytanie. Rzeczywiście mogła być tutaj niemile powitana, ale z reguły picie w pojedynke nie jest tak przyjemne jak picie w większym gronie. Chociaż bezpieczniejsze.


Nai raná siluva tielyanna, istar...
Skup i sprzedaż ziół po najkorzystniejszych cenach: Sklep Zielarski
Potrzebujesz pomocy medycznej? Zajrzyj tutaj: Szpital

Offline

 

#228 2010-08-23 16:27:40

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Piwniczka z winem

Amazonka odwróciła gwałtownie głowę i po dłuższej chwili uśmiechnęła się na widok rudowłosej elfki.
- Nie - pokręciła przecząco głową nadal uśmiechając się szeroko i rozbrajająco.
Wprawne oko alchemika mogło dostrzec, że źrenice Nikoli były nienaturalnie rozszerzone.
- Nie...przeszkadzasz - powtórzyła, spoglądając nagle w bok i marszcząc brwi jakby nad czymś usilnie myślała.
Podrapała się po potylicy, pomruczała coś pod nosem i znowu spojrzała na elfkę.
- Częstuj się - podała jej bezpardonowo butelkę, którą trzymała w dłoni, a jej wzrok mówił, że nie ścierpi odmowy.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#229 2010-08-23 17:03:14

 Aranel

Mieszkaniec stolicy

status sarninka2@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 780
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Zielarka
Praca: Sklep Zielarski, Szpital
Totem: Dzik

Re: Piwniczka z winem

Zauważyła wszystko. Wzrok, źrenice, to, że raczej nie może spokojnie wyjść. Cóż ona zwykle nie pijała niczego mocnego niż woda po ogórkach kiszonych. Ale trudno.
Usiadła obok i wzięła od niej butelkę. Zakurzoną, troszkę ubłoconą, brudną. Dzielnie to zniosła nawet się nie wzdrygając. Bo w końcu czy ona się boi brudu? dziecko Lasu? Nie...
Upiła łyk.
- Co cię tu sprowadza?


Nai raná siluva tielyanna, istar...
Skup i sprzedaż ziół po najkorzystniejszych cenach: Sklep Zielarski
Potrzebujesz pomocy medycznej? Zajrzyj tutaj: Szpital

Offline

 

#230 2010-08-24 20:41:14

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Piwniczka z winem

Nikoletta rozwarła ramiona wskazując na regały pod ścianą, gdzie leżakowało coraz mniej butelek alkoholu.
- To! Czyż nie wygląda pięknie? - Nikola zdawała się być nieco niespełna rozumu.
Oczy jej błyszczały, a uśmiech był niezwykle szeroki i emanował opętańczym szczęściem.
- Tylko wódka, tylko wino mogą przywrócić mi naturalny pion! Mała elfko! Czemu nie pić? Jeśli to ujmuje winy? Tak, przyszłam tu zapomnieć i zagłuszyć wspomnienia - pokiwała energicznie i z przejęciem głową, patrząc to na Aranel, to na martwy punkt w przestrzeni przed sobą. Po czym ni z tego, ni z owego wypaliła:
- Jak ci w ogóle na imię? - zamrugała.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#231 2010-08-24 21:44:38

 Aranel

Mieszkaniec stolicy

status sarninka2@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 780
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Zielarka
Praca: Sklep Zielarski, Szpital
Totem: Dzik

Re: Piwniczka z winem

- Na imię? - kobieta zbiła ją z tropu tym nagłym przebłyskiem racjonalnego myślenia. W jednej chwili rozpływa się nad alkoholem a w drugiej przesłuchuje?- Nazywam się Aranel.

Cóż, jeśli wszedłeś między wrony.. napiła się znowu. Tak, w smaku całkiem dobre a i rozgrzewa wnętrzności...

- A ja? z kim mam przyjemność.. hym.. pić?


Nai raná siluva tielyanna, istar...
Skup i sprzedaż ziół po najkorzystniejszych cenach: Sklep Zielarski
Potrzebujesz pomocy medycznej? Zajrzyj tutaj: Szpital

Offline

 

#232 2010-08-24 21:46:16

 Sajaka

Mieszkaniec stolicy

8529645
Skąd: Polska/Małopolska/Kraków
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 130
Punktów :   
Rasa: Anioł upadły
Profesja: Mag

Re: Piwniczka z winem

Weszła cicho, chciała być niezauważona. Usiadła w najciemniejszym kącie, po drodze zwinęła pod płaszcz jakąś butelczynę. Nigdy nie piła alkoholu. Trochę bała się swojej reakcji, ale cóż, raz żyje się, a już świętym aniołem nie jest. Usiadła wygodnie "po turecku", odkorkowała butelkę, uniósł się piękny aromat winogron. Tylko w pewnym momencie jej smutno się zrobiło, ze sama będzie pić i to z gwinta. Rozgląda się swoimi czerwonymi oczkami w poszukiwaniu jakiejś istoty, która ja dostrzegła.

Ostatnio edytowany przez Sajaka (2010-08-24 21:50:38)


Życie to wojna, a wojna to życie.
Która można wygrać, jeżeli umie grać się.

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=128

Offline

 

#233 2010-08-24 21:57:17

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Piwniczka z winem

Nim anielica podniosła wzrok, wampir stał już nad nią.  - Podano do stołu. -  Zamruczał ironicznie, po czym przysiadł naprzeciw Sajaki.  - To już innych miejsc na spotkanie nie było ? -  Uśmiechnął się triumfalnie.  - Wiem, że jestem wampirem, ale to nie znaczy że spotkania mają odbywać się w trumnie. -  Spojrzał na nią, wyciągając jej butelkę z dłoni. Skosztowawszy łyka, skrzywił się. Najwyraźniej wszelkiego rodzaju wino nie było w jego typie. Przełknął jeszcze łyk, po czym zwilżył wargi językiem.  - Może być -  Stwierdził oddając butelkę. Jako iż wiedział, że nie są tu sami, starał się ignorować rozmowę dwóch kobiet, którą i tak doskonale słyszał.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#234 2010-08-24 22:09:33

 Sajaka

Mieszkaniec stolicy

8529645
Skąd: Polska/Małopolska/Kraków
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 130
Punktów :   
Rasa: Anioł upadły
Profesja: Mag

Re: Piwniczka z winem

Zaskoczona Anielica wpatrywała się w wampira na to co czynił. Zastanawiała się o co mu chodzi. "Jakie podano do stołu?" - Miejsce dobre jak każde inne, co ci to szkodzi?- Zapytała się nie zbyt się przejmując. Odebrała butelkę sama wychyliła ze 2 łyki. - Jak dla mnie ok.- zaszumiało jej troszkę w główce. - Co ja tu widzę...- dziwnie dwoić jej się zaczęło- ile my tu mamy wampirów... jedne... dwa...- wstała wychyliła jeszcze parę łyków i po paru sekundach zaczęła się bujać, dość mocno i nie bezpiecznie dla niej samej.


Życie to wojna, a wojna to życie.
Która można wygrać, jeżeli umie grać się.

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=128

Offline

 

#235 2010-08-24 22:18:32

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Piwniczka z winem

- Czy ty aby nie przesadzasz ? -  Upewniał się wampir, nie będąc pewnym czy też iść na całość. Alkohol wydawał się być bardzo kwaśny, żaden jego rodzaj nie wydawał przypominać krwi. Po czym przyszła kolej wina wytrawne. Te już bardziej mu pasowały. Dłonią wyłamując deskę chwycił dwie butelki. Po kilku butelkach poczuł się dziwnie, euforia wzbierała w nim w miarę pitego alkoholu. Czuł się dziwnie szczęśliwy co nieznacznie okazywał.  - Pełno tu szczurów -  Wykrztusił w końcu z siebie, odpowiadając na uprzednie pytanie anielicy.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#236 2010-08-24 22:28:41

 Sajaka

Mieszkaniec stolicy

8529645
Skąd: Polska/Małopolska/Kraków
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 130
Punktów :   
Rasa: Anioł upadły
Profesja: Mag

Re: Piwniczka z winem

Z każdym wypitym łykiem chwiała się coraz bardziej, aż w efekcie zwisała na szyj dość wyższym od niej wampirze. Mętnym wzrokiem, rozbawiona spoglądała w jego twarz- Wierz ze mnie upodleniu poddano i pierwszy raz zakosztowałam tego do czego ciemne moce mnie kiedyś zmuszały? - Figlarnym wzrokiem w niego się wpatrywała. - Będziesz grzecznym, bom się chyba upiłam.- Na szczęście dla wampira anielica była drobnej postury i b. szczupła. Ale dziwnie się coraz mocniej zaczęła wtulać w zimne ciało wampira.


Życie to wojna, a wojna to życie.
Która można wygrać, jeżeli umie grać się.

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=128

Offline

 

#237 2010-08-24 22:36:02

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Piwniczka z winem

Pulsująca w niej krew uderzyła mu do głowy. Mimo iż nie czuł głodu, mieszkanka krwi i alkoholu była dla niego niczym boski nektar. Szybko zaś się opanował odciągając Sajakę.  - Spokojnie, nie próbuj niczego, czego potem możesz nie pamiętać -  Zaprotestował. Nie pragnął nic innego jak tylko dobrać się do anioła, lecz zdrowy rozsądek niezawodnie stał na posterunku.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#238 2010-08-24 22:45:36

 Sajaka

Mieszkaniec stolicy

8529645
Skąd: Polska/Małopolska/Kraków
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 130
Punktów :   
Rasa: Anioł upadły
Profesja: Mag

Re: Piwniczka z winem

W ten oto sposób Anielica runęła na ziemię, zahaczyła ręką o kilka półek, które połamała. -Ała...- w bólu wysyczała, przez zęby. Zaczęła się wić. Nie wiedziała co się dzieje. A butelka, którą miała w reku rozbiła się kalecząc jej dłoń, na tyle, że w miarę mocno krwawiła. Krew na podłodze mieszała się z winem. Głos jęczącej w bólu anielicy mieszał się z rozbijanymi butelkami. Jej śnieżnobiały strój był w winie i w krwi.- Ała...- tylko tyle była wstanie wymówić. Świat w jej głowie wirował.


Życie to wojna, a wojna to życie.
Która można wygrać, jeżeli umie grać się.

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=128

Offline

 

#239 2010-08-24 22:54:34

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Piwniczka z winem

Albo to alkohol mieszał w głowie wampirowi, albo pchnął anielicę na tyle mocno iż posłał ją na ziemię. W każdym bądź razie wraz z zapachem krwi, ulatniającego się z jej ciała wszystko przestało mieć znaczenie. Cel, który obrał sobie w tym momencie Angelus był tylko jeden. Pragnął jak najszybciej dobrać się do ciała Sajaki, toteż udało mu się uczynić, wgryzając się w tętnicę szyjną anioła. Euforii nie było końca, nie potrafił opanować się chociażby na chwilę. Doskonale wiedział, że robi źle, jednak pragnienie było zbyt silnym czynnikiem ażeby zaprzestać uczty. Nie zważając na zachowane, oraz stan Sajaki czerpał z niej wszelkie dobra zawarte w krwi.

Ostatnio edytowany przez Angelus (2010-08-24 22:57:35)


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#240 2010-08-24 23:01:07

 Aranel

Mieszkaniec stolicy

status sarninka2@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 780
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Zielarka
Praca: Sklep Zielarski, Szpital
Totem: Dzik

Re: Piwniczka z winem

Tak, nie ma to jak uczta prawda?

Aranel usłyszała jakieś szamotanie w najciemniejszym kącie piwniczki. Raz kozie śmierć, wstała i podesżła tam. Zobaczyła że jedna osoba konsumuje drugą. No barbarzyństwo. Podeszła bliżej i postukała napastnika w łopatkę.

- Przepraszam, mam kilka pytań -troche jej to wino do głowy uderzyło.- Czy ta pani się na to zgodziła? No i czy wydezynfekował pan kły? Wie pan ile teraz trafia do szpitala z tężcem albo z innym cholerstwem?

Przyjrząła się im. Dziewczyna krwawiła. była brudna. A facet? Chyba jest w amoku.

- Oj, ale pan poszarpał jej szyjkę... Trzeba będzie założyć szwy...  (czknięcie)


Nai raná siluva tielyanna, istar...
Skup i sprzedaż ziół po najkorzystniejszych cenach: Sklep Zielarski
Potrzebujesz pomocy medycznej? Zajrzyj tutaj: Szpital

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora