Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#16 2006-12-21 22:17:10

 black_wizard

Kowal Runiczny

1703051
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 424
Punktów :   
Rasa: Człowiek (?)
Profesja: Kowal Runiczny
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Koniec zabawy, walczmy trochę intensywniej. - Grad ciosów spadł na krasnoluda.

Offline

 

#17 2006-12-21 22:21:25

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Koszary

- DOBRA! - odparował i wyprowadzał w miatrę możliwości kontruderzenia toporem... Jednak kowal był bardzo doby i wszystkich uniknął - Doby jesteś - Cios kowala przejechał po napierstniku - No. Teraz to muszę ulec... Puki co jesteś zbyt dobry. Ale jeszcze bęzie rewanż!


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#18 2006-12-28 12:39:44

Shira

Demphirka ~ Mistyczny łucznik

Skąd: Otchłań Zapomnienia
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 106
Punktów :   
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%
WWW

Re: Koszary

Trener stał z boku i przypatrywał się walce, po jej zakończeniu podszedł do mężczyzn - To była dobra walka, ale na przyszłość zapamiętajcie... tutaj nie używamy magii, unikanie kolców osłabiło krasnoluda, co dało przewagę kowalowi, pozatym - zamyślił się i pokiwał głową - Mężni z Was wojownicy, jednak na przyszłość, proponuję walkę bez zbroji. To koszary nie arena, a w ogóle, powinniście znać swoje możeliwości nie będąc zakutym w pancerze, czasami walka rozpoczyna się z zaskoczenia i nie ma czasu na ich przywdzianie.


Spójrz na upadłych
Wyjdź z cienia i pokaż, jak ciemne są Twoje skrzydła

Offline

 

#19 2006-12-28 20:07:22

 black_wizard

Kowal Runiczny

1703051
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 424
Punktów :   
Rasa: Człowiek (?)
Profesja: Kowal Runiczny
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Mości trenerze, to był trening. Nie ucz mnie fechtunku jeśli ci zycie miłe. Gdybyś walczł od urodzenia aż po grób, nie miałbyś nawet siódmej części tego doświadczenia co ja. Więc wybacz. Jak już powiedziałem, to był trening. A trening musi być forsowny. Zbroja jako dodatkowy ciężar była bardzo przydatna. A magia to tylko dodatkowy efekt wizualny, bo czy kolce były czy nie, ciosy brzegiem tarczy i tak były groźne.

Ogólnie mości trenerze wydajesz mi się podejrzany. Porozmawiam z mistrzem o twojej dymisji. To był pojedynek treningowy. Zaplanowany i umówiony. Jeśli chcesz, mogę stoczyć pojedynek z tobą. Chociażby nago i na pięści. Albo w przepasce na biodra. Bronią niech będą łańcuchy, albo baty. A zaskoczenie to nie tylko wyskoczenie z krzaków i zrobienie "ARGH!!!" jak cię nieudolnie uczono. Zaskoczenie to też niespodziewane ruchy. Nieoczekiwany sposób użycia broni, lub użycie broni niekonwencjonalnej. Mogę sę pojedynkować na kunaje. Chcesz? Mogę walczyć z tobą obuchem topora, albo nogą od stołu.

Trening miał zwiększyć naszą wytrzymałość, siłę i przygotować do wysiłku bitew. Dlatego odbył się w pancerzach. Jeśli coś ci nie pasuje, walcz.

Offline

 

#20 2006-12-29 22:40:47

Shira

Demphirka ~ Mistyczny łucznik

Skąd: Otchłań Zapomnienia
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 106
Punktów :   
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%
WWW

Re: Koszary

- Hardyś, powiedziałem że walka była dobra, nie poprawiałem Was, bo i nie było co poprawiać, więc nie mów mi młodzieńcze, żem Cię pouczał, chcesz walczyć? Walcz, ale nie ze mną za stary jestem, ja tylko udzielam rad młodym i niedoświadczonym, całe życie walczyłem, jak widzisz żyję, więc nie stawiaj się - pokiwał głową nad zapalczywością kowala. Jeszcze nie umilkły słowa trenera jak zza kolumny wysuneła się elfka - Takiś mądry Wizard? To powalcz ze mną, na miecze, bez zbroji, bez magii, może Cię nie pokonam - uśmiechneła się ironicznie - Ale może się od Ciebie czegoś nauczę, skoro takie arcymistrz walki z Ciebie, ale uważaj mogę Cię zaskoczyć, nie tylko siła się liczy, ale i gibkość oraz zwinność.


Spójrz na upadłych
Wyjdź z cienia i pokaż, jak ciemne są Twoje skrzydła

Offline

 

#21 2006-12-30 02:02:24

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Koszary

- No to będę miał na co popatrzeć...


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#22 2006-12-30 03:16:07

 black_wizard

Kowal Runiczny

1703051
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 424
Punktów :   
Rasa: Człowiek (?)
Profesja: Kowal Runiczny
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Nie będziesz miał. Nawet jeśli przyjąłbym wyzwanie przegrałbym, bo nie uniósłbym ręki. Kiedy w końcu zrozumiecie że jeśli podniosę rękę na kobietę zrobię sobie coś niemiłego? Powtarzam to ciągle, ale do was to chyba nie dociera. Zostałem wychowany wydług starych praw. Jeśli podniosę rękę na istotę piękną i niewinną powinienem stracić tą rękę, razem z kilkoma innymi ważnymi narządami. Poprostu nie mogę... Bardzo przepraszam. - Spuścił głowę i podszedł do trenera. - To że przeżyłeś wcale nie musi oznaczać, że walczyłeś w pierwszej linii. Tchórzom też zdarza się przetrwać. - I zdenerwowany opuścił salę.

Offline

 

#23 2006-12-31 17:41:16

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Koszary

W samotności trenował cięcia, bloki i inny ciosy toporem. "Trening bez towarzysza to nei trening, ale zawsze coś. Wszystko przed turniejem może sięprzydać" - Myślał już pożądnie spocony. Po dłuższym czasie machania topór zaczął niezamierzenie uderzać o posadzkę... Kilka razy niemal wyśliznął się z ręki krasnoluda... "Gdyby nie te karwasze, mogłoby być źle" - Myślał. Gdy jużopadał z sił dołożył jeszcze tarcze i ćwiczył ruchy w walce wraz z blokami tarczą. W końcu padł wycieńczony na glebe...


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#24 2006-12-31 19:15:53

 black_wizard

Kowal Runiczny

1703051
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 424
Punktów :   
Rasa: Człowiek (?)
Profesja: Kowal Runiczny
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Grogo, czy aby nie przeforsowałeś się? - Podszedł bez żadnego ostrza do jednego z manekinów ćwiczebnych. Poczęstował go lewym sierpowym prosto w miejsce, gdzie u człowieka powinno być serce. - Uwielbiam bójki. A ten cios w szczególności. Zaburzenie akcji serca, a później zgon... - Zamilkł. W ciszy tłukł zapamiętale biedną kukłę. Czasem, dla większej rożnorodności, zadawał ciosy łokciem lub kolanem.

Offline

 

#25 2006-12-31 19:39:15

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Koszary

- Niee, ależ skąd - Powiedział najgłośniej jak potrafił. Sam nie wiedziął że prawie go nie słychać - Dobrze jest, trzeba ćwiczyć. A jak będę chciał się pobić na pięści to pójde do strażników, tam cały czas jest okazja... - Wymamrotał i powoli wstał.


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#26 2007-01-10 12:49:15

Shira

Demphirka ~ Mistyczny łucznik

Skąd: Otchłań Zapomnienia
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 106
Punktów :   
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%
WWW

Re: Koszary

- Zarzucasz mi tchórzostwo kowalu? - trener spojrzał na mężczyznę spod przymruzonych powiek - To, żem już w wieku, kiedy tylko nauka mi pozostała jako zawód, nie upoważnia Cię do czynienia mi afrontow - pokręcił ze smutkiem głową i odszedł na stonę - Młodzi, sila w barach nie w rozumie, zapalczywe toto i głupie - myślał, obserwując trening.


Spójrz na upadłych
Wyjdź z cienia i pokaż, jak ciemne są Twoje skrzydła

Offline

 

#27 2007-01-13 22:31:08

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Koszary

- Potrzebuje treningu! - Powiedział zdecydowanie do trenera - Morderczego treningu na wszystko! Znasz jakieś miejsce lub trasę gdzie się pożądnie nabiegam, nawywracam, natłuke poobijam i zmęczę? Muszę podnieść swoje umiejętności! - Powiedział i rzucił w stronę trenera dziwne spojrzenie; coś jakdyby prosił, ale starał się to ukryć pod oczami godnego, dumnego krasnoludzkiego wojownika...


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#28 2007-01-15 14:26:01

Shira

Demphirka ~ Mistyczny łucznik

Skąd: Otchłań Zapomnienia
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 106
Punktów :   
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%
WWW

Re: Koszary

Spojrzał na krasnoluda, zaprawionego w boju i podrapał się po głowie - Hmm...może bym Ci i coś zaproponował, idąc korytarzem na lewo, znajdziesz drzwi, to sala Straceńców, wzdłóż niej, ustawione są manekiny ćwiczebne, jednak nie są to zwykłe manekiny, kiedy wejdziesz i tręcisz jednego, każdy z nich będzie atakował, musisz przejść przez środek pomiędzy nimi aż do następnych drzwi, które są wyjściem. To jedno z najcięższych i wymagających dużych zdolności ćwiczeń, pamiętaj, że wchodzisz tam na własne ryzyko. Manekinów jest trzydzieści, po piętnaście po każdej stronie, dla Ciebie zostanie wąskie przejście pomiędzy nimi, około trzydziestu metrów. Jezeli nie jesteś do końca pewien swych umiejętności, odpuść i ćwicz tutaj, nie warto ryzykować własnego zdrowia - powiedział i czekał na odpowiedź.


Spójrz na upadłych
Wyjdź z cienia i pokaż, jak ciemne są Twoje skrzydła

Offline

 

#29 2007-01-15 15:45:22

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Koszary

- Ide tam! - krzyknął zdesperowany i odszedł... Przez kilkanaście minut było słychać straszne krzyki dochodzace z miejsca które wskazał trener... Potem ucichły... Dźwięk ciągniętego po posadzce topora i ciężkie kroki były znakiem, że jednak krasnolud przeżył, lecz wyszedł drzwiemi którymi wszedł. Nie dobrnął do końca. Wyglądał jakgdyby przeszła po nim armia trolli; miał obdarty kubrak, rozbitą głowę i chyba złamane lewe ramię... Doczłapał się na salę treningową i padł jak nieżywy... "Dasz radę!" - Mówił do siebie w myślach i pogrążył się w śnie...


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#30 2007-01-15 18:57:05

 black_wizard

Kowal Runiczny

1703051
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 424
Punktów :   
Rasa: Człowiek (?)
Profesja: Kowal Runiczny
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Nie podejrzewałem tej sali o tak zaawansowane urządzenia. Pozwolę sobie skorzystać. - Zagrał cicho na rogu. - Farha, za jakieś poł godziny wyciągniesz mnie. Tylko jeśli łaska nie więcej.... - Obwiązał się w pasie łańcuchem, drugi koniec zacisnął na jelenich rogach.  - No, to do zobaczenia. - Zdjął koszulę, rozłożył ręce na boki i wszedł do sali....

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora