Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#301 2010-09-22 20:36:58

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Kryjówka Yoda

- Masz swoje - wskazała ruchem głowy na stojącą na podłodze obok pryczy miskę. - Chcesz, to mów. Mało mnie to obchodzi i dotyka. Zaszkodzisz i sobie, bo wezmą nas za parę kochanków. Tyle o mnie zdążyli wyolbrzymić, że bezinteresownie do łóżka nie wpuszczam. Z miłości też zresztą nie - wzruszyła ramionami, zajmując się do reszty rosołem, który przyjemnie ją rozgrzał i posilił.
Odstawiła miskę i oblizała wargi. Przeczesała włosy dłonią, przeciągnęła się, potrząsnęła lekko głową i spojrzała na Darayawusa.
- To co robimy? Robisz, czy ja robię, znaczy osobno. Już głowa nie boli...? Wiesz, nadal mnie zastanawia, na co ja Ci w tej służbie? - zapytała niż tego, ni z owego, wykorzystując faktycznie niejaką przewagę nad Shiro.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#302 2010-09-22 22:28:20

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Kryjówka Yoda

Wojownik przekręcił się na bok zaciskając zęby z bólu i wyciągnął rękę w stronę miski. Za cholerę nie mógł jednak dostać, dodatkowe cierpienie jakie sobie sprawiał, kazało mu w końcu zaprzestać prób... Ponownie więc ułożył się na plecach i z przepraszającym uśmiechem, rzekł.
-Nie dostanę...- Podrapał się po policzku myśląc nad czymś, a potem podjął temat, z jakim wyskoczyła Amazonka.
-Ty jesz, a ja leżę. Głowa nadal trochę boli... Taaaaak... To były te łatwiejsze pytania, jak mniemam, hymm... Po co mi jesteś potrzebna... Powiedzmy że jesteś moją wieżą w tej partii szachów, którą z kimś rozgrywam.- Chłopak miał niemal stu procentową pewność, że Nikoletta nie zna się na tej grze, a więc i nie wie jakie funkcje ma spełniać ta figura. Tak więc nie rozszyfruje tej roszady słownej tak szybko...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#303 2010-09-22 22:50:44

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Kryjówka Yoda

Miał rację. O szachach opowiadał jej kiedyś stary Yod. Ba! nawet chciał ją nauczyć tej gry, ale zaprzestał po pary próbach. Nieudanych zresztą.
Z westchnieniem podniosła miskę z podłogi i przysiadła na skraju łóżka. Na końcu języka miała kolejne: "Nie po to gotowałam, żeby...", ale wolała już to przemilczeć.
- To, że ci pomagam, nie czyni ze mnie opiekunki cierpiących i potrzebujących - dodała wyjaśniając. - Podnieś się trochę, jak możesz.
Polecenia amazonki były suche, bezbarwne, pozbawione jakichkolwiek emocji, co do niej było dość niepodobne. Wydawała się być zmęczona. Ale nie na ciele, nie na umyśle, ale jakoś na duchu. Jakby to, co robiła, nie miało większego sensu. Pomimo tego, robiła to, bo tak podpowiadał jej Instynkt. Robić coś, żeby w ogóle coś robić. Żeby przeżyć, a nie zapaść w do niczego nie prowadzący letarg.
- Wieża...jest trwała i stabilna - starała się rozwikłać jego słowa po swojemu, niekoniecznie dobrze. - Ja tak nie jestem. Ani trwała. A tym bardziej stabilna. Coś kręcisz.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#304 2010-09-22 23:10:00

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Kryjówka Yoda

A Shiro o dziwo słuchał jej poleceń bez szemrania i głupich docinków mających być w założeniu zabawnymi. Nie spodziewał się jednak, że Asasynka będzie go karmić. Prędzej wbiła by mu nóż w plecy, a nie karmiła! To było tak dziwne, iż Daray aż przekrzywił głowę, by przyjrzeć jej się uważnie...
-Nic nie kręcę. Po prostu ty tego nie rozumiesz. Być może pojmiesz to w swoim czasie, chociaż znając Ciebie... Zapewne wiesz już pewnie, że póki co nie zdradzę Ci nic więcej. Ot tak z czystej złośliwości i żeby było ciekawiej.- Młodzieniec przełknął kolejną porcję i otarł usta wierzchem dłoni.
-Faktycznie jesteś kiepską kucharką. Ale jeszcze gorszą kłamczuchą...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#305 2010-09-22 23:21:53

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Kryjówka Yoda

- Ja?! Ja nie kłamię, ja nigdy nie kłamię - skłamała.
Daray znowu grał z nią, jak chciał. A ona nie mogła udawać, że cokolwiek rozumie, kiedy nic nie rozumie i udawanie, że coś rozumie, graniczy z cudem, przy jej tępym wyrazie twarzy i pustym spojrzeniu.
Zerknęła więc na niego, nic nie mówiąc. Mając czarną dziurę w głowie, nie potrafiła doszukiwać się sensu w słowach Shiro. W ciszy więc "karmiła" wojownika, który był na jej łasce i niełasce, choć zdołał się przekonać, że nic złego nie spotka go ze strony amazonki. Przynajmniej nie teraz.
Kiedy wypił już cały rosół, wstała, by odnieść miskę na stół.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#306 2010-09-23 00:13:42

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Kryjówka Yoda

Motykarz czuł jak przełyk regulując temperaturę posiłku, oddaje zbędne ciepło do wnętrza organizmu. Dodało mu to nieco więcej siły i przede wszystkim poprawiło samopoczucie. Przez chwile więc chłopak siedział tak, jak pozostawiła go Nikol, rozkoszując się czymś z pozoru tak błahym, jak rozgrzany organizm. Przy okazji też obserwował plecy Amazonki, która chyba nie zamierzała się odwrócić...
-Ty nie kłamiesz? Hymm... Podejdź tu do mnie, to udowodnię Ci, że cały czas to robisz.- Wojownik wyszczerzył kły ukazując Asasynce że właśnie zakłada pułapkę, więc jeśli w nią wpadnie, to tylko z własnej woli. Shiro stwierdził jednak że przyda się też odrobina równie widocznej motywacji...
-No chyba że nadal chcesz zgrywać głupią, bo dzięki temu czujesz, że Twoje myśli są bezpieczne... A nie są.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#307 2010-09-23 11:38:00

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Kryjówka Yoda

Nawet jeśli to była pułapka, Nikoletta podjęła się jej, pewna że potrafi się wybronić.
Tak więc, jak stała, tak odwróciła się i spojrzała z góry na Shiro. Oblicze miała nadal pozbawione wyrazu, lecz skryte w ciemnościach, odwrócone od blasku ognia. Jej oczy ledwie na ułamek sekundy zapaliły się i zgasły natychmiast. Jej postawa, choć może właśnie zmęczona takimi gierkami, była odważna i nie cofająca się przed jakimkolwiek zagrożeniem czy podstępem. Tym bardziej, że Darayawus próbuje udowodnić jej coś, czego nie jest w stanie. Nie można zarzucić komuś kłamstwa, nie mając niezbitych dowodów. A wyławianie prawdy przed oszustem, daje dalsze pole do popisu, ciągnie za sobą kolejne kłamstwa i koło się zamyka.
Amazonka była wielce ciekawa, jak Shiro chce to rozegrać.
- Stoję obok - odparła. - Jak zamierzasz udowodnić, że przez cały czas posługuję się kłamstwem? według ciebie, którą z masek teraz noszę? - głos miała nieprzyjemny, wręcz prowokujący i szyderczy.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#308 2010-09-23 22:39:20

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Kryjówka Yoda

Shiro przez chwilę patrzał na nią z dołu, rozmyślając jakie to dziwne uczucie... Zwykle przecież było na odwrót, to on patrzył na wszystkich z góry. Zarówno w przenośni jak bez niej...
-Udajesz że jesteś silna i nie czujesz bólu, a tak na prawdę jedynie próbujesz o nim zapomnieć- Mówiąc to, podniósł rękę i palcem wskazującym dotknął miejsce na Ciele Nikoletty, które podczas walki "spotkało się" z jego nogą. Motykarz spodziewał się, że czyn ten rozbije zewnętrzną warstwę maski kłamstw, jak nazwała to sama Asasynka. Zewnętrzną, bowiem młodzieniec nie miał na myśli tylko tego. Stwierdził za to, że zbycie Nikoli czymś tak błahym, kiedy ona świadomie zdecydowała się "wpaść w pułapkę", mogło być bardzo interesujące... Wojownik opuścił nogi podłogę, a następnie podniósł się. Ciepły posiłek dodał mu sił, choć oczywiście do pełnej sprawności było mu jeszcze daleko.
-Trzeba to opatrzyć... Kładź się.- Właściwie był to pierwszy raz, kiedy Nikoletta usłyszała ton rozkazujący w wykonaniu Shiro. Ten brzmiał, jakby na prawdę nie cierpiał sprzeciwu...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#309 2010-09-23 22:50:47

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Kryjówka Yoda

Cofnęła się zwyczajem zwierząt, które nie tyle podkuliwszy ogon tchórzą, lecz spowodowane było to wyrządzonym jej bólem. Zdawała się przypominać wilka, tkniętego w zranione miejsce, ale gotowego do ataku.
- Moje cierpienie, jest moją sprawą. Nic mi nie jest i nie będzie - syknęła, nie chcąc usłuchać rozkazu Daray'a.
Ból, jaki jej zadał przed chwilą, był jednak silniejszy. Zaszumiał jej w głowie, iż musiała podeprzeć się ręką o ścianę. Ostrożnie też poczęła oddychać i płytko, szarpanie.
Nie widząc innej rady, usiadła na brzegu łóżka, próbując uspokoić oddech. W końcu zdołała się przekonać  i ugłaskać, kładąc na wznak.
- Nawet nie wiesz, co czynić - mruknęła jeszcze, nie patrząc na niego.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#310 2010-09-23 23:08:27

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Kryjówka Yoda

-Jeśli przez przypadek wytnę Ci śledzionę, to będziesz miała siedem dni na złożenie zażalenia i wniosku o rentę w moim banku.- Chłopak wyszczerzył zęby. Każdy przecież wiedział że bez tego organu nie da się żyć... Daray po chwili jednak spoważniał.
-Nie zapominaj że kiedyś leczyłem tu ludzi... Być może nie pamiętam już jaka jest różnica pomiędzy kiłą a rzeżączką, ale opatrywać nadal umiem... Robiłem to zbyt wiele razy, by nie poradzić sobie z tak łatwym przypadkiem...- Motykarz ponownie pokazał uśmiechnął się. Przypadek może i był łatwy, ale należał do tych bardziej bolesnych. Shiro wziął do rąk tajemniczą torbę Nikoli i stanął przy niej, oczekując że ta się wreszcie położy.
-Musisz mi tylko powiedzieć, co z tych rzeczy łagodzi opuchliznę i pozwala tkankom wrócić do przyzwoitego stanu... Wpierw pasowało by sprawdzić czy nie są złamane, ale wnioskuje że skoro jeszcze nie plujesz krwią, a przyniosłaś mnie tu wraz z bronią to żebra masz raczej całe... Dla Ciebie to oczywiście żadna pociecha, bo złamane bolą tak samo jak stłuczone...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#311 2010-09-23 23:18:04

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Kryjówka Yoda

Zaklęła pod nosem w nie zrozumiałym języku, prawdopodobnie ojczystym. Sama też postanowiła odwiązać rzemyki kaftanika i podwinąć koszulę, ale tylko na tyle, na ile było trzeba. Syczała przy tym jak rozeźlona i jadowita żmija.
- Na opuchliznę jest mikstura o fioletowej barwie, ciemnofioletowej. Trzeba rozpuścić parę kropel w wodzie i zrobić okład. Na stłuczenia mam tylko maść o kolorze zgniłej zieleni. Powinna był w jednym jedynym drewnianym pudełeczku wyjaśniła, patrząc się w sufit.
Znała zawartość i użyteczność swoich medykamentów na pamięć.
- Sam stwierdziłeś, że nie są złamane, więc nie widzę powodu, żebyś mnie macał. Zatem tego nie rób! Uparłeś się żeby mnie leczyć, to proszę bardzo. Byle szybko i bez zbędnych ceregieli.
Co się stało z tą zadziorną, wesołą dziewczyną? Ta Nikoletta była rozdrażniona, wręcz wściekła, hamując swój wybuch furii z całych sił.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#312 2010-09-24 00:19:03

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Kryjówka Yoda

Chłopak wyciągnął wszystko, co jego zdaniem spełniało kryteria wyglądu podane przez Nikolettę, a także sporą rolkę czegoś mającego zapewne służyć za bandaż, oraz wyciągnięty już wcześniej spirytus... Shiro przez chwilę niepewnie przyglądał się miksturom, jakie posiadała Amazonka. Dla niego należały one bardziej do dziedziny mistyki, niż do nauki. Ważne jednak żeby zadziałały... Motykarz w końcu jednak wstał i zaczął krzątać się po pokoju próbując przygotować okład. A to wydarł kawałek bandaża i ułożył w odpowiednią formę, a to zapytał o odpowiednią temperaturę wody i ilość kropel, jaką należy wlać do niej... Po parunastu minutach zawisnął jednak nad Asasynką niczym sęp, trzymając swoje najnowsze "dzieło' w rękach. Odłożył go jednak, na rzecz buteleczki ze spirytusem. Wylał go nieco na rękę, a resztę oddał dziewczynie.
-Lepiej wypij. Może trochę boleć...- On sam roztarł alkohol w rękach, a następnie delikatnie zaczął go wcierać w obity bok Nikoli.
-Znieczulenie punktowe z zewnątrz i jeszcze wewnątrz może trochę pomóc.- Uśmiechnął się niepewnie, zupełnie nie wiedząc ile prawdy zawiera się w jego słowach... Chłopak odczekał chwilę i kompres namoczony w przygotowanym chwile wcześniej roztworze, rozłożył na potłuczonych żebrach Amazonki.
-Poleż tak z tym chwilę, dopóki nie przestaniesz przypominać kobiety w ciąży umiejscowionej w bardzo nietypowym miejscu...- Oczywiście Darayawus przesadzał, bowiem nie było możliwe, aby opuchlizna była tak duża. Przerysowanie miało na celu jednak od zachęcenie Nikoletty do poleżenia przez jeszcze chwilę... Młodzieniec zaś póki co, odłożył na bok pudełko z maścią i bandaże, i przyklapnął na rogu łóżka. Sam był zmęczony całym tym dniem...
-Atakujesz każdego, kto zbliży się do Ciebie w miejscach oddalonych od miasta?


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#313 2010-09-24 11:38:36

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Kryjówka Yoda

Odsunęła rękę, która podawała jej buteleczkę z resztką spirytusu.
- Ma boleć. Muszę odczuwać ból i nigdy nie krzyczeć - odrzekła stanowczym tonem.
Co zabawne, niby role odwrócone nie były, ale to amazonka rozkazywała Shiro oraz odmawiała większości poleconych jej czynności.
Milczeniem zbyła jego przytyki i faktycznie leżała w bezruchu z kompresem na boku, aż do jego wyschnięcia. Magiczna mikstura wchłonęła się w ciało widocznie zmniejszając opuchliznę. Darayawus miał rację, przypisując specyfikom wojowniczki mistyczne znaczenie, choć ani on, ani sama Nikola nie wiedzieli, jak zostały przyrządzone przez kapłanki Amazonek w dalekiej werrizańskiej Puszczy.
Oczywiście zabiegi motykarza nie były na tyle delikatne, by dziewczyna nie odczuła bólu. Skrzywiła się tylko, napinając mięśnie, lecz nic poza tym. Wreszcie też odpowiedziała mu na pytanie:
- Akurat miałam zły dzień. Innym razem może spojrzałabym, kogo atakuję, ale wtedy to nie miało znaczenia. Zresztą, skoro już o tym mowa, wygrałeś ponownie, więc nie możesz mieć do mnie żalu. Poza tym, chyba takiego też powitania się spodziewałeś. Czy może się mylę?


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#314 2010-09-24 16:17:50

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Kryjówka Yoda

Wojownik jeszcze kilkukrotnie nawilżał kompres, jednak nic nie mówił. Był to czas, w którym obydwoje mogli oddać się swoim całkowicie różnym myślom. Shiro w końcu jednak uznał, iż żebra Amazonki wyglądają przyzwoicie, z wyłączeniem bordowego koloru oczywiście. Dlatego też sięgnął po drewniane pudełko z maścią i otworzył je, siłując się chwile z wiekiem. Motykarz powąchał zawartość i aż "włos zjeżył mu się na głowie".
-Chyba lepiej nie wiedzieć, z czego to jest zrobione... Tak będzie prościej i przyjemniej...- Uśmiechnął się niemrawo i nabrał nieco tej swoistej pasty na palce prawej dłoni i zapytał...
-Pozwolisz...?- Nie czekając nawet na odpowiedź, zaczął dokładnie wcierać maść w zranione żebra Asasynki.  Tę trzeba było rozsmarować lepiej niż spirytus, a więc i mocniej przyciskać... Chłopak przyznał jednak w duchu, że Nikoletta krzywiąca się i wijąca z bólu pod jego dotykiem, sprawiała mu swoistą przyjemność. Jednak nie na tyle, by wywoływać taki stan specjalnie...
-No, myślę że gotowe... Wiem ze to woła o pomstę do nieba, ale teraz musisz się podnieść, bym mógł obwiązać Ci żebra bandażem...- Nie uśmiechał się, ale to wcale nie znaczyło że nie bawił się świetnie...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#315 2010-09-24 16:36:47

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Kryjówka Yoda

Gdy ją smarował, zaiste zaciskała zęby z bólu i wiła się jak wąż, ale nawet nie jęknęła. Po czym wstała, jak powiedział. Tak czy siak, trzeba było użyć bandaża. Stanęła więc obok łóżka, podtrzymując koszulę na odpowiedniej wysokości.
- Daleko ci od delikatności - powiedziała po chwili. - Na darmo starasz się ukryć zadowolenie. Znam cię na tyle, by wiedzieć, że niezwykle bawi cię cała ta sytuacja. Ale nie ja tobie, a ty mi zawdzięczasz życie.
Patrzyła na jego ruchy złotymi oczyma. Wielu nie lubiło patrzeć jej w oczy. Były nienaturalne i nieraz lśniły niezdrowym blaskiem.
- Jak już wróciłeś...powiedz, jakie masz plany? - zapytała, głównie by zabić ciszę, ale także po to, by ewentualnie móc odzyskać "wolność".


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora