Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik

#1 2009-02-07 20:14:18

Niordd

Mieszkaniec stolicy

6779539
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 479
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Paladyn
Totem: Sokół

Targ niewolników

Targ niewolników był królestwem Dertksa. Ten teraz już gruby waćpan zaczynał od zwykłej kradzieży kieszonkowej, lecz dzięki sprytowi i inteligencji dotarł aż tutaj. Niewolnicy, narkotyki, nielegalne bronie… Generalnie dało się tu znaleźć wszystko, co było zakazane przez prawo. Nie wiadomo czemu straż to toleruje, pewnie wysokie łapówki załatwiły sprawę. Zresztą, który strażnik wybrałby się na ochotnika do siedziby największych szumowin w mieście. Chodzą słuchy, że Dertksa ściąga również haracz z okolicznych firm. Jego głowa na pewno byłaby wiele warta, jednak żeby ją ściąć potrzeba chyba armii. Sama lokacja wygląda dosyć schludnie. Widać Dertksa trzyma tutaj surową dyscyplinę. Cała posiadłość otoczona jest małym murem zbudowanym z kamieni. Od północy jest żelazna brama przy której zawsze stoi dwóch rosłych osiłków uzbrojonych po zęby. Na środku placu w środku był duży, drewniany podest, na którym licytowane niewolników. Były to różne rasy – Sprzedawano od hardych krasnoludów do pracy, po nimfy do burdeli lub „prywatnych usług”. Co tydzień był nowe „dostawy” niewolników. W około muru po wschodniej stronie można znaleźć stoiska z wszelkim nielegalnym towarem, od Delirium i innym narkotyków po bełty z hakami, zakazane w użyciu i inne „wyszukane bronie”, wystarczy tylko spytać. Po zachodniej stronie, są domy łowców niewolników. Ci Assasyni znani są z trzech rzeczy: Okrucieństwa, wyszkolenia i braku jakichkolwiek zasad moralnych. Tam też jest dom Dertksa, w którym otyły przywódca tej bandy zazwyczaj przesiaduje. Zawsze przed jego domem stoi czterech strażników, a zapewne drugie tyle jest w jego domu. Jeżeli szukasz szybkich pieniędzy, u Dertksa możesz dostać odpowiednią prace. Kto wie, może nawet dostąpisz zaszczytu bycia łowcą niewolników? Jednak nikt nie czuje się tutaj bezpieczny. Wystarczy jedno nieodpowiednie słowo, gest, a możesz stracić głowę.
Sama sprzedaż niewolników odbywa się na zasadzie licytacji, gracze również mogą licytować, a potem z owym niewolnikiem postępować jak zechcą.
Niewolnicy w tym tygodniu: Na środku podestu stoi łysy facet bez dwóch pierwszych zębów. Widać, że brał udział nie w jednym boju, ma na sobie skurzaną zbroję, i mówi głośno do wszystkich:
Dziś Panie i Panowie, dzięki hojności szanownego Dertksa mam zaszczyt przedstawić dwóch wspaniałych, zdrowych niewolników!
- Pierwszym jest długonoga piękna Elfka z dalekich krain: Shana! Ta blond włosa piękność tylko czeka, aż ktoś ją wychędoży! – pokazał w tym Momencie na przerażoną elfkę stojącą na podeście. Pomimo tego, że była dosyć zaniedbana, i zapewne gwałcona już nie raz, nadal wyglądała bardzo atrakcyjnie. Miała doskonałą sylwetkę, i piękne błękitne oczy, które w tym momencie obficie łzawiły. Jej twarz również miała ładne rysy, zdawał się modlić do jakiegoś bóstwa, jednocześnie wyglądała jakby była na skraju obłędu. – Nie ma żadnych chorób wenerycznych i w ogóle jest okazem zdrowia! I żwawa jak jelonek! – Mężczyzna zaśmiał się ohydnie, i przejechał ręką po udzie elfki, a ta wzdrygnęła się. Bandyta spojrzał teraz na człowieka obok i powiedział: - Ten tutaj szesnastolatek natomiast jest idealnie zdrowy, i nadaje się do każdej pracy! A i panie nie powinny nim gardzić – Jednak człowiek nie był raczej przystojny. Wyglądał, jakby wszystko mu już było jedno. Jego oczy straciły błysk walki. Jego oczy straciły jakikolwiek błysk.  – Tak więc licytacje czas zacząć!! W przypadku Elfki zaczniemy od 100dukatów, a chłopaka za jedyne 70!! Bierzcie ludzie, taka okazja się nie powtórzy! (licytacja kończy się po tygodniu od teraz)


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=114

Offline

 

#2 2010-08-24 16:25:09

 Vermilion

Mieszkaniec stolicy

11606423
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Nieumarły Wampir
Profesja: Mistrz Nocy
Praca: Brak
Totem: Gryf
Zwierze: Brak

Re: Targ niewolników

Zakapturzona postać przybyła na to centrum czarnych interesów. Czerwone oczy pobłyskiwały pod kurtyną nocy. Czarna postać stanęła przed dwoma osiłkami - Witajcie. Chciałbym zdobyć jakąś iście złą pracę u Pana Dertksa. - Powiedział Vermilion po czym nieco się roześmiał. - Czy wpuścicie mnie do środka? Może być z nadzorem, albowiem jestem jak to ktoś ujął skurwielem. - Zapytał zniecierpliwiony.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=138

Offline

 

#3 2010-08-24 21:00:08

Niordd

Mieszkaniec stolicy

6779539
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 479
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Paladyn
Totem: Sokół

Re: Targ niewolników

Wartownicy spojrzeli po tobie niechętnie. Widać obcy w tym mieście nie byli za bardzo lubiani. Jednak rozkazy to rozkazy, jeden z nich warknął, prawdziwie gardłowo, a drugi przeszukał cię. W dosyć brutalny sposób, po czym wziął całą twoją broń i odwrócił się do kompana:
- Wampir - warknął jakby pytając się go, co robić. Było w tym warknięciu wiele nienawiści. Bardzo wiele.
- Szef kazał wszystkich wpuszczać. Ale dajcie temu skurwielowi podwujną asystę. - Po czym kiwnął na chłopaków, i czterech mężczyzn wyglądających na takich, z którymi lepiej nie zadzierać o ile nie chce się skończyć z głową we własnej dupie ruszyło wraz z tobą do środka. Odziwo było tam całkiem miło. Wysoki, chudy mężczyzna siedział przy stole przeglądając jakieś papiery, a dwie wspaniałe i piękne istoty gładziły go tu i tam różnymi częściami ciała. Była to blond-włosa anielica(miała ucięte skrzydła) i nimfa o rudych włosach. Były na prawde zgrabne i piękne. Dodatkowo prawie nagie nielicząc skromnej bielizny i obroży na szyjach.
- Tak. Nasz wampir. - Odezwał się chrapliwym głosem z głębi gardłą. Głosem który mimowolnie budził szacunek, choć był cichy i na pozur niewinny. - Więc...Co potrafisz? - mówił to cały czas nie patrząc nawet na ciebie, tylko na papiery przed sobą.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=114

Offline

 

#4 2010-08-24 23:36:41

 Vermilion

Mieszkaniec stolicy

11606423
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Nieumarły Wampir
Profesja: Mistrz Nocy
Praca: Brak
Totem: Gryf
Zwierze: Brak

Re: Targ niewolników

Wampir zaśmiał się, żeby natychmiast odpowiedzieć poważnym tonem: -Zabijać, prowadzić interesy, zbierać informację, czego dusza zapragnie, zależnie od wynagrodzenia. Następnie uśmiechnął się i jego oczy błysnęły. Vermilion zbadał wzrokiem cały ten brudny od czarnych interesów plac. Następnie popatrzył zniecierpliwionym wzrokiem w stronę pracodawcy.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=138

Offline

 

#5 2010-08-25 23:19:58

Niordd

Mieszkaniec stolicy

6779539
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 479
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Paladyn
Totem: Sokół

Re: Targ niewolników

Szef tego miejsca powoli trawił twoje slowa cały czas patrząc na dokumenty, aż jego ocz w końcu powoli uniosły sie i spoczeły na tobie. I poczułes ich prawdziwy ciężar - nie było już wątpliwości, że ten facet tutaj na prawdę rządzi. Oczy pełen mądrości i zarazem bezwzględności, wymagające ale na zasadzie wymagań dobrego ojca. Tak, ten człowiek miał w sobie coś z wielkiego przsywódcy i nawet jako wampir musiałeś to dostrzec.
- Wielkie słowa. - W końcu powoli wychrypał cały czas przybijajac cię wzrokiem. A potem znowu zapadł w jakiś zaawanstowany stan myślowy, spoglądając jednak cały czas na ciebie.
W pomieszczeniu zapanowała martwa cisza, której ciężar spoczął ci na barkach i powoli wywierał ciśnienie. Zaważyłeś, że straznicy stojący obok ciebie spoglądali na Dertksa niczym na bóstwo z olbrzymim szacunkiem i żaden z nich nie pomyślał nawet o tym by się poruszyć a co dopiero wydać najmniejszy choćby dźwięk.
- Tak. Dam ci w takim razie szansę. - W końcu zakończył tą przeciągającą się chwilę ciszy. - Widzisz, burdel Klejnot Savntram....od bardzo dawna prowadziliśmy dobre interesy ku obupujnej korzyści. Dostarczaliśmy im towar, oni go sprzedawali. Jednak oni pogardzili naszą umową. Stali się zachłanni. A zachłanności tolerować nie możemy. Posłuchaj, wampirze, wiele o was słyszałem. Wiele złego. I wiele też widziałem podczas wojen z Adar i dla tego daję ci tą szansę. Musisz udać się do Klejnotu Savantram, zabić któregokolwiek z pracowników i porwać dziewczynę, którą sprowadzili do swego burdelu bez NASZEJ dobrotliwej pomocy. Morderstwo ma być brutalne....bardzo brutalne. Jednak dziewczynę przyprowadzisz besz szwanku tutaj. Z tego co słyszałem, jest nimfą o ciemnych włosach. Jeżeli ci się powiedzie, otrzymasz 500 dukatów w złocie i załatwimy sprawy ze strażą, jeżeli się będą czepiać. I zdobędziesz coś jeszcze bardziej cennego. Szacunek. Bo w tym mieście szacunek jest rzeczą najważniejszą.
Widać strażnicy obok ciebie byli bardzo zaskoczeni, że otrzymałeś tak poważne zadanie, jednak żaden z nich nie ośmielił się nawet kwestionować decyzji mężczyzny przy którym non-stop pracowały dwie kobiety, piszcząc delikatnie jego ciało.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=114

Offline

 

#6 2010-08-26 00:17:39

 Vermilion

Mieszkaniec stolicy

11606423
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Nieumarły Wampir
Profesja: Mistrz Nocy
Praca: Brak
Totem: Gryf
Zwierze: Brak

Re: Targ niewolników

Wampir popatrzył w stronę Dertksa z niewzruszoną powagą. - Jednak są ludzie potrafiący myśląc rozsądnie i obiektywnie.(zaśmiał się)Oczywiście postaram się, żebyś nie pożałował tej decyzji. -Powiedział Vermilion. Następnie ruszył w kierunku bramy, kiedy już doszedł to wielkich stalowych wrót. Zabrał swoje sztylety i ruszył w kierunku tego zawszonego burdelu.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=138

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
grzejniki kermi wrocław przedszkole Piła noclegi Wałcz domki letniskowe sobieszewo prace ziemne Złotów