Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#16 2009-04-01 17:57:19

 Smenciciel

Mieszkaniec stolicy

2289005
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 469
Punktów :   
Rasa: Smok(w ludzkiej postaci)
Profesja: Tancerz Cienia
Praca: Z chęcią przyjmę
Totem: Sokół
Zwierze: Półdziki Ryś

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Smenciciel powoli wszedł do warsztatu. Najpierw poczuł tak dobrze mu znaną smoczą aurę. Uśmiechnął się do siebie. "Niedługo Zakon zasypią jaszczurzy"- mruknął do siebie. Potem, po chwili wahania podszedł do Anielicy niezwykłej urody.
- Witam piękna Panią- Smok ukłonił się dworsko, po czym bez dalszych ceregieli przeszedł do rzeczy- Potrzebuję miecza. dwuostrzowego. DWUOSTRZOWEGO, słyszała Pani kiedyś o czymś takim? Jeśli tak, to niech poda Pani cenę, okres oczekiwania na zamówienie i jego parametry techniczne.


Imię: Smenciciel
Rasa: Człowiek z domieszką krwi smoków
Profesja: Tancerz Cieni / Ogrodnik
Umiejętności: Szybka regeneracja, Pisanie
Ekwipunek: Miecz, dwa Sztylety, fiolka z ognikiem(od wagantów), Srebrny sztylet
Opis:
Wzrost: 184 cm
Waga: 76kg
Budowa ciała: Szczupły, lecz z żelaznymi mięśniami, praktycznie zero tłuszczu
Kolor skóry, włosów, twarzy: Czarne włosy sięgające ramion, mocno opalony
Oczy: Szare z zielonym obramowaniem na co dzień, podczas walki czerwone ze złotymi obramówkami, w obu przypadkach z wąskimi jaszczurczymi źrenicami.
Znaki szczególne: Tatuaż przedstawiający łeb lwa na lewym ramieniu, długa szarpana blizna na plecach ciągnąca się od prawej łopatki do krzyża
Pierwsze wrażenie: Wydaje się emanować od niego dziwna siła, jednak sprawia wrażenie inteligentnego i przyjacielskiego.
Głos: Przyjazny, delikatnie zachrypnięty
Ruchy: Krok i ruchy sprężyste, pewne
Ubiór: Czarny, sztywny, obcisły mundur ze srebrnym smokiem na piersiach z materiału przypominającego dżins, szerokie spodnie z wieloma kieszeniami i pochwami, wysokie buty i czarne skórzane rękawiczki.
Charakter: Lubi honorowe bójki, kobiety, dobre jedzenie, alkohol, aromatyczne cygaretki, poznawać nowych ludzi, wojny i walkę ale nie bez wyraźnej przyczyny. Nienawidzi chamstwa wobec kobiet, tępoty, ludzi nadmiernie okrutnych, nieumarłych. Lubi pograć w karty, do tej pory uznawał jedynie przelotne znajomości z kobietami, używa tylko minimum magii.

Offline

 

#17 2009-04-01 22:23:51

 Cog

Mieszkaniec stolicy

status cog@aqq.eu
5369533
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 51
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Profesja: Kupiec
Totem: Wąż

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Witam. - Powiedziała Cogirl lekko zdziwiona na prośbe stojącego przed nią mężczyzny.
Cogirl jestem ale mów mi Cog. Nie lubię jak się do mnie mówi "pani", czuje się wtedy tak... staro. No ale wracając do tematu - zaczęła niepewnie - zgaduje , że ma to być miecz z dwoma klingami ?? Bo prawdę mówiąc nie spotkałam się nigdy z takim określeniem.
Co do ceny projektu - to zależy czy ma być na wyłączność dla pana , czy też nie. Jednak jest to do uzgodnienia po skończeniu przeze mnie pracy nad tym wszystkim. Czasu dokładnego niestety podać nie mogę.... Rozumie pan ?? Dopiero co zaczęłam robić w tej branży... nie wiem jak będą klienci się schodzić , ale postaram się zrobić to jak najszybciej.

Offline

 

#18 2009-04-09 11:19:21

 Smenciciel

Mieszkaniec stolicy

2289005
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 469
Punktów :   
Rasa: Smok(w ludzkiej postaci)
Profesja: Tancerz Cienia
Praca: Z chęcią przyjmę
Totem: Sokół
Zwierze: Półdziki Ryś

Re: Warsztat Inzyniera Broni

-Rozumiem panią doskonale...znaczy Cog.- Smenciciel uroczo uśmiechnął się- Miecz to jest długa rękojeść zakończona z obu stron klingami. Jakby P... Cog miała ochotę, to nawet możesz zrobić go na wymiar. tak powiedzmy, do mojego wzrostu, całość może mieć nie więcej niż metr 40... może 130 cm. No i przede wszystkim muszę znać cenę


Imię: Smenciciel
Rasa: Człowiek z domieszką krwi smoków
Profesja: Tancerz Cieni / Ogrodnik
Umiejętności: Szybka regeneracja, Pisanie
Ekwipunek: Miecz, dwa Sztylety, fiolka z ognikiem(od wagantów), Srebrny sztylet
Opis:
Wzrost: 184 cm
Waga: 76kg
Budowa ciała: Szczupły, lecz z żelaznymi mięśniami, praktycznie zero tłuszczu
Kolor skóry, włosów, twarzy: Czarne włosy sięgające ramion, mocno opalony
Oczy: Szare z zielonym obramowaniem na co dzień, podczas walki czerwone ze złotymi obramówkami, w obu przypadkach z wąskimi jaszczurczymi źrenicami.
Znaki szczególne: Tatuaż przedstawiający łeb lwa na lewym ramieniu, długa szarpana blizna na plecach ciągnąca się od prawej łopatki do krzyża
Pierwsze wrażenie: Wydaje się emanować od niego dziwna siła, jednak sprawia wrażenie inteligentnego i przyjacielskiego.
Głos: Przyjazny, delikatnie zachrypnięty
Ruchy: Krok i ruchy sprężyste, pewne
Ubiór: Czarny, sztywny, obcisły mundur ze srebrnym smokiem na piersiach z materiału przypominającego dżins, szerokie spodnie z wieloma kieszeniami i pochwami, wysokie buty i czarne skórzane rękawiczki.
Charakter: Lubi honorowe bójki, kobiety, dobre jedzenie, alkohol, aromatyczne cygaretki, poznawać nowych ludzi, wojny i walkę ale nie bez wyraźnej przyczyny. Nienawidzi chamstwa wobec kobiet, tępoty, ludzi nadmiernie okrutnych, nieumarłych. Lubi pograć w karty, do tej pory uznawał jedynie przelotne znajomości z kobietami, używa tylko minimum magii.

Offline

 

#19 2009-04-10 20:57:46

 Cog

Mieszkaniec stolicy

status cog@aqq.eu
5369533
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 51
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Profesja: Kupiec
Totem: Wąż

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Jak już mówiłam , to zależy wszystko od tego czy projekt ma być na wyłączność dla Pana , czy też nie , projekt na wyłączność jest dwa razy droższy ,  no i musi pan powiedzieć czy mają być jakieś modyfikacje kling bądż rękojeści. Projekt prostego  , bez żadnych usprawnień zajmie mi około 2-3 dni - bynajmniej mam taka nadzieje - i będzie to Pana kosztowało , jako , że jest Pan drugim klientem , to jedyne 20 dukatów , oczywiście jest to cena dla projektu ogólnego. Każde usprawnienie na projekcie to kolejne 10 dukatów , niestety ale wtedy i czas tworzenia projektu wzrasta. Do tego musiałby Pan załatwić wszystkie potrzebne materiały do jego złożenia , czy wykucia. Na szczęście ostatnio zatrudniłam kowala u siebie , wiec z wykuciem nie powinno być problemu. Gorzej będzie z magicznymi przedmiotami jak runy.

Ostatnio edytowany przez Cog (2009-04-10 21:00:19)

Offline

 

#20 2009-04-11 18:40:01

 Smenciciel

Mieszkaniec stolicy

2289005
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 469
Punktów :   
Rasa: Smok(w ludzkiej postaci)
Profesja: Tancerz Cienia
Praca: Z chęcią przyjmę
Totem: Sokół
Zwierze: Półdziki Ryś

Re: Warsztat Inzyniera Broni

na chwilę obecną prosty wzór, bez wyłąśczności. Możesz dodać tylko takie coś jak ząbki po jednej stronie z obu ostrzy, jeśli nie będzie to zbyt problematyczne. i bez wyłączności.Przy okazji- Slicznie wyglądasz- Smenciciel uśmiechnął się zuchwale, a w ujmujących oczach zatańczyły wesołe iskierki


Imię: Smenciciel
Rasa: Człowiek z domieszką krwi smoków
Profesja: Tancerz Cieni / Ogrodnik
Umiejętności: Szybka regeneracja, Pisanie
Ekwipunek: Miecz, dwa Sztylety, fiolka z ognikiem(od wagantów), Srebrny sztylet
Opis:
Wzrost: 184 cm
Waga: 76kg
Budowa ciała: Szczupły, lecz z żelaznymi mięśniami, praktycznie zero tłuszczu
Kolor skóry, włosów, twarzy: Czarne włosy sięgające ramion, mocno opalony
Oczy: Szare z zielonym obramowaniem na co dzień, podczas walki czerwone ze złotymi obramówkami, w obu przypadkach z wąskimi jaszczurczymi źrenicami.
Znaki szczególne: Tatuaż przedstawiający łeb lwa na lewym ramieniu, długa szarpana blizna na plecach ciągnąca się od prawej łopatki do krzyża
Pierwsze wrażenie: Wydaje się emanować od niego dziwna siła, jednak sprawia wrażenie inteligentnego i przyjacielskiego.
Głos: Przyjazny, delikatnie zachrypnięty
Ruchy: Krok i ruchy sprężyste, pewne
Ubiór: Czarny, sztywny, obcisły mundur ze srebrnym smokiem na piersiach z materiału przypominającego dżins, szerokie spodnie z wieloma kieszeniami i pochwami, wysokie buty i czarne skórzane rękawiczki.
Charakter: Lubi honorowe bójki, kobiety, dobre jedzenie, alkohol, aromatyczne cygaretki, poznawać nowych ludzi, wojny i walkę ale nie bez wyraźnej przyczyny. Nienawidzi chamstwa wobec kobiet, tępoty, ludzi nadmiernie okrutnych, nieumarłych. Lubi pograć w karty, do tej pory uznawał jedynie przelotne znajomości z kobietami, używa tylko minimum magii.

Offline

 

#21 2009-04-11 21:22:17

 Cog

Mieszkaniec stolicy

status cog@aqq.eu
5369533
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 51
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Profesja: Kupiec
Totem: Wąż

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Komplementy widze , ze umie Pan prawic :) Dziekuje.

Ale wracajac do projektu - Zrobie go tak szybko jak tylko sie da . Do tego sprobuje zatrudnic mojego leniwego kowala , aby cos wykul. Prosze sie zglosic za 2-3 dni

Offline

 

#22 2009-04-12 18:08:33

 Archibald Allensen

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 318
Punktów :   
Rasa: Korganin
Profesja: Mag Zapamiętywacz
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: BRAK

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Wszedł do warsztatu.
Potknął się o jakąś drabinę. Szybko złapał równowagę i rozejrzał się.
Dostrzegł coś podobnego do lady.
Podszedł do niej ostrożnie, przedzierając się przez stos rupieci.
Popatrzył na Cog i powiedział.
-Czy dała by pani wymyślić coś dla słabego i biednego licza??
Postawił proste pytanie... Oczekiwał na szybką odpowiedź.

Offline

 

#23 2009-04-13 13:42:24

 Smenciciel

Mieszkaniec stolicy

2289005
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 469
Punktów :   
Rasa: Smok(w ludzkiej postaci)
Profesja: Tancerz Cienia
Praca: Z chęcią przyjmę
Totem: Sokół
Zwierze: Półdziki Ryś

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Smenciciel przelotnie tylko spojrzał na licza. Potem uśmiechnął się złośliwie do Cog
- Tak więc, do zobaczenia za kilka dni- ukłonił się lekko i wyszedł.


Imię: Smenciciel
Rasa: Człowiek z domieszką krwi smoków
Profesja: Tancerz Cieni / Ogrodnik
Umiejętności: Szybka regeneracja, Pisanie
Ekwipunek: Miecz, dwa Sztylety, fiolka z ognikiem(od wagantów), Srebrny sztylet
Opis:
Wzrost: 184 cm
Waga: 76kg
Budowa ciała: Szczupły, lecz z żelaznymi mięśniami, praktycznie zero tłuszczu
Kolor skóry, włosów, twarzy: Czarne włosy sięgające ramion, mocno opalony
Oczy: Szare z zielonym obramowaniem na co dzień, podczas walki czerwone ze złotymi obramówkami, w obu przypadkach z wąskimi jaszczurczymi źrenicami.
Znaki szczególne: Tatuaż przedstawiający łeb lwa na lewym ramieniu, długa szarpana blizna na plecach ciągnąca się od prawej łopatki do krzyża
Pierwsze wrażenie: Wydaje się emanować od niego dziwna siła, jednak sprawia wrażenie inteligentnego i przyjacielskiego.
Głos: Przyjazny, delikatnie zachrypnięty
Ruchy: Krok i ruchy sprężyste, pewne
Ubiór: Czarny, sztywny, obcisły mundur ze srebrnym smokiem na piersiach z materiału przypominającego dżins, szerokie spodnie z wieloma kieszeniami i pochwami, wysokie buty i czarne skórzane rękawiczki.
Charakter: Lubi honorowe bójki, kobiety, dobre jedzenie, alkohol, aromatyczne cygaretki, poznawać nowych ludzi, wojny i walkę ale nie bez wyraźnej przyczyny. Nienawidzi chamstwa wobec kobiet, tępoty, ludzi nadmiernie okrutnych, nieumarłych. Lubi pograć w karty, do tej pory uznawał jedynie przelotne znajomości z kobietami, używa tylko minimum magii.

Offline

 

#24 2009-04-13 18:08:24

 Cog

Mieszkaniec stolicy

status cog@aqq.eu
5369533
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 51
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Profesja: Kupiec
Totem: Wąż

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Dowidzenia Panie ..... A zresztą - powiedziaąa sobie w myślach.

Ale też przy okazji witam Pana Licza. Coś dla biednego i słabego licza.... Licz.... Jaka broń była by dobra dla licza - zaczęła szybko przebierać w myślach. Prawdę mówiąc to nie mam dla Pana żadnej broni czy pomysłu na nia . Nie wiem czym pan lubi walczyć lub umie walczyć - powiedziała dość szybko i wyrażnie , widać było , że ma gonitwę - To zależy od tego czym Pan lubi walczyć lub umie walczyć. To jest też bardzo ważna sprawa - kontynuowała bo chwili namysłu - Musi się Pan mniej więcej określić jaki rodzaj broni. Wtedy na pewno będzie mi łatwiej.

Offline

 

#25 2009-04-13 21:36:45

 Archibald Allensen

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 318
Punktów :   
Rasa: Korganin
Profesja: Mag Zapamiętywacz
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: BRAK

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Licz popatrzył na kobietę.
-Umiałem walczyć kilkoma brońmi. Walczyłem długim jednoręcznym mieczem, byłem takze kowalem przez co młoty nie były mi obce. Ale teraz- Wzniósł ręce- Jestem słaby, potrzebuje więc czegoś czym mógłbym walczyć bez obaw że nie będe miał siły dobyć broni.
Powiedział.
Popatrzył po pomieszczeniu. Sam za swego ludzkiego życia starał się o tą posadę.
Popatrzył w oczy Cog wyczekująco.

Offline

 

#26 2009-04-13 22:05:44

 Cog

Mieszkaniec stolicy

status cog@aqq.eu
5369533
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 51
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Profesja: Kupiec
Totem: Wąż

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Rozumiem , że to może być broń z rodziny mieczy , jednak musi być lekka. - stwierdzila.

Mam już pomysl na broń dla Pana. Jednak nie będzie ona do najtańszych należala - mówila grożnie patrząc sie w oczy licza. Bedzie musiala ona być wykonana z najlżejszego i dość potężnego metalu , mam tutaj na myśli mirhit , żeby sie nie rozpadlo to wszystko po jednym pchnięciu.

Ogólnie rzecz biorąc mieni mi się w myślach miecz. Krótki miecz z rekojeścią , która będzie na tyle wyważona , by móc nim rzucać. Co Pan na to ?? Oczywiście bedzie on ważyl w granicach 2-3kg. Wszystkim zajmę się ja w części projektu. Niestety materialy potrzebne do jego dokończenia będzie musial Pan sam dostarczyć , gdyż ja niestety nie dysponuje takowymi narazie. - prowadzila monolog do wyglądającego na zdziwionego klienta.

Cena projektu będzie Pana wynosila - 30 dukatów za projekt dla ogólu albo 60 dukatów za projekt na wlaśność.
Jeśli ma pan na myśli jakąś inna broń to proszę o szybką zmianę moich myśli.

Offline

 

#27 2009-04-17 14:36:55

MaciasM

Mieszkaniec stolicy

4294310
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-29
Posty: 8
Punktów :   
Rasa: Smok
Profesja: Inżynier broni / kowal
Praca: 50 dukatów
Totem: S=5, W=5, Sz=5, M=5, I=5, U=0
Zwierze: 0%

Re: Warsztat Inzyniera Broni

-Przepraszam że się wtrącam - powiedział pojawiając się dosłownie spod ziemi Firkag. -Słyszę że ma pan Licz problem z bronią. Hmmmm... Według mnie to co Cog mówi może być dla ciebie trafnym rozwiązaniem. Powiedz nam może coś więcej na ten temat. Może jakieś specjalne życzenia?


Potrzeba jest matką wynalazków... Warsztat Inzyniera Broni]

Offline

 

#28 2009-04-17 17:20:47

 Archibald Allensen

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 318
Punktów :   
Rasa: Korganin
Profesja: Mag Zapamiętywacz
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: BRAK

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Licz westchnął.
-Mam jeszcze finezję.. Potrafię walczyć, ale nie mam siły. Potrzebuję broni, najlepiej w formie protezowej. Miałem kiedyś coś takiego. Ale byłem człowiekiem. Miałem więcej siły.
Powiedział i popatrzył na dwójkę inżynierów.
-Mógłbym wykonać dla was plany, jak to mniej więcej wyglądało.
Powiedział z ewidentnym zmęczeniem.

Offline

 

#29 2009-04-18 15:38:39

MaciasM

Mieszkaniec stolicy

4294310
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-29
Posty: 8
Punktów :   
Rasa: Smok
Profesja: Inżynier broni / kowal
Praca: 50 dukatów
Totem: S=5, W=5, Sz=5, M=5, I=5, U=0
Zwierze: 0%

Re: Warsztat Inzyniera Broni

- Byłoby to dość pomocne - uśmiechnął się Firkag. -Jednakże nie wiem jak w tym momencie będzie wyglądać zapłata. Co do projektu pogadaj z Cog. Ja zajmę się wykonaniem całości. Oczywiście twój własny projekt mogę poddać małym przeróbką. Oczywiście jeżeli wyrazisz na to zgodę i jesteś tym zainteresowany.


Potrzeba jest matką wynalazków... Warsztat Inzyniera Broni]

Offline

 

#30 2009-04-19 23:38:47

 Cog

Mieszkaniec stolicy

status cog@aqq.eu
5369533
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 51
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Profesja: Kupiec
Totem: Wąż

Re: Warsztat Inzyniera Broni

Hmm.... - odpowiedziała po chwili namysłu - Ułatwi nam to prace nad bronią dla Pana. Jednak myślę , że cena będzie podobna.


Firkag , poślij po tego faceta , który ostatnio zamawiał miecz dwuostrzowy. Skończyłam projekt dla niego , a muszę jeszcze zrobić kilka ważnych rzeczy.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora