Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1 2006-12-30 11:36:48

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Kuchnia

Dwa długie stoły przy których uwijają się kuchty i kuchcikowie. Pod jedną ze ścian stoją cztery wielkie paleniska, jedne na pieczeń, drugie do wypieków, trzecie do gotowania a czwarte służy do smażenia. Szef kuchni biega z rozwianym włosem od jednego stanowiska do drugiego aby wszystko było jak najsmaczniejsze i wyglądało wspaniale. Niestety w tej bieganinie nikt nie ma czasu ażeby pytać co kto chciałby zjeść, dlatego jeśli chcesz coś zamówić wejdź i krzyknij swoje zamówienie, jeśli tylko ktoś je usłyszy zostanie Ci ono dostarczone w miejscu do którego każesz dostarczyć potrawę.


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

#2 2007-01-14 12:36:04

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Re: Kuchnia

- Jedna pieczeń z dzika, butelka wody i trzy razy smarzone warzywa- powiedział, nie musiał krzyczeć, jako jedyny w Wieży miał pewność że wszyscy go usłyszą- No, a teraz do Wizarda i Luny- powiedział do siebie.


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

#3 2007-01-14 19:51:19

 black_wizard

Kowal Runiczny

1703051
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 424
Punktów :   
Rasa: Człowiek (?)
Profesja: Kowal Runiczny
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Kuchnia

Ktoś wypowiedział moje imię? O co chodzi? Coś się stało?

Offline

 

#4 2007-01-30 12:25:34

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Kuchnia

Wszedł po cichu tak aby nikt go nie zauważył... I tak siestało: kucharze zbyt zajęci pracą ani nic nie usłyszęli, ani nie zauważyli. Podszedł mniej więcej na środek kuchi i wydarł japę:
- PRZEJMUJĘ KUCHNIĘ!!! ZROZUMIANO?!
Chwila kosternacyjnej ciszy... Kucharze popatrzyli na siebie... Z naczyń zaczął się uwalniać dym. Krasnolud powiedziął już spokojniej:
- No to teraz tą spaleniznę wywalić i paszli mi stąd. Jeden zostaje do pomocy, a reszta wylot szczęścia szukać na szerokim świecie!
Gdy wszyscy zdjęli fartuchy i posprzątali do przechadzającego się po pomieszczeniu krasnoluda podszedł jeden dość wysoki kucharz z podkręcanym wąsem i pociągłej twarzy:
- Ja byłem szefem do tej chwili. Mogę zostać jako zastępca? - zapytał dość pewnie, aczkolwiek był mocno ździwiony zajściem.
- Dobra. Pokazuj mi teraz gdzie macie mięso, pieczywo, dodatki i przyprawy... I koniecznie potrzebuję niewielkij półki na swoje specyfiki z dalekich krajów - powiedział idac za Peaf'em, bo tak miał on na imię. Po chwili krasnolud miał już wszystko wstępnie zanotowane, żeby spamiętać, bo było tego sporo.
- No to sie bierzemy za robotę! Dzisaij moja premiera, więc robimy ucztę! - zawołał i przyodział się w fartuch...


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#5 2007-02-07 09:22:28

Wolfwood

Szamanka

10291616
Zarejestrowany: 2006-10-28
Posty: 354
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Szamanka
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Kuchnia

Szamanka weszła wyczerpana do kuchni.
- Haaalooo!! Jest tu ktoś??!! Jeść, błagam, jeść.. - jej głowa opadła mimowolnie na stół.


Yet the night and the silent water
Still so dark

Offline

 

#6 2007-02-07 20:02:49

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Kuchnia

- Już podajemy. - powiedział i skinął głową na pomocnika - Daj jej specjalność kuchni, na mój koszt. Jeszcze nikt tego nie skosztował, dobrze jej to zrobi - rzekł z błyskiem serdeczności w oku. Peaf błyskawicznie złapał za srebrną tacę i załadował jaą secjałami po czym podał ją anielicy która czując zapach dobrego dania przebudziła sięnatychmiast i zaczęła konsumować nie zwracając uwagi na to gdzie jest, ani kto się jej przygląda...


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#7 2007-02-07 20:42:44

Wolfwood

Szamanka

10291616
Zarejestrowany: 2006-10-28
Posty: 354
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Szamanka
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Kuchnia

- O mamo, jak dobrze.. Jedzenie.. Od dwóch dni nie jem.. Mmm, baaaardzo dobre!! Ale co to właściwie jest?? - zapytała.


Yet the night and the silent water
Still so dark

Offline

 

#8 2007-02-08 01:55:27

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Kuchnia

- To jest pieczeń z bażanta w sosie z ziołami - powiedział z uśmiechem - Mam nadzieję, że smakuje, ale nie mam jak narazie pomysłów na ciekawsze dania, ale o to sie nie martw, jutro coś wykombinuje - rzekł i rozejrzał się po pomieszczeniu błądząc myślami gdzieś w przeszłości - A tak poza tematem, to dlaczego nie jadłaś od dwuch dni? Dieta?


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#9 2007-02-08 15:50:05

Wolfwood

Szamanka

10291616
Zarejestrowany: 2006-10-28
Posty: 354
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Szamanka
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Kuchnia

- No, nieźle, nieźle, Grogo.. - powiedziała anielica pałaszując - A ja nie jadłam ponieważ zajmowałam się zakładaniem pewnego ośrodka w Nordenheimie. Coś w rodzaju szpitala..


Yet the night and the silent water
Still so dark

Offline

 

#10 2007-02-08 18:21:47

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Kuchnia

- Może i się przyda... - rzekł i po chwili zaśmiał się lekko - Ale stąd nikt nie powinien tam trafić, hehehe. Peaf! Podaj no mnie tu kilka kotletów i cośdo picia - powiedział przysiadając się do Woolfi - Bom głodny, a robić sam wszystkiego nie moge - Po tych śłowach Peaf zabrał się za smarzenie uprzednio przyprawionych kawałków mięsa. Woolf patrzyła ze ździwieniem na zręczność ruchów byłego szefa kuchni i nawet nie zwróciłą uwagi na to kiedy skończył - No to jemy, nie? - spytał krasnolud wyrywając anielicę z zadumy i zabierając sięza mięso w złocistej panierce.


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#11 2007-02-08 21:02:27

Wolfwood

Szamanka

10291616
Zarejestrowany: 2006-10-28
Posty: 354
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Szamanka
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Kuchnia

- Szczerze powiedziawszy to uwielbiam jeść!! - zaśmiała się anielica - Będę tu częściej zaglądać, będę chyba miała więcej czasu. A do szpitala to na razie trafiają sami skacowani.


Yet the night and the silent water
Still so dark

Offline

 

#12 2007-02-08 22:36:53

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Kuchnia

- No to mamy wspólne zainteresowania! - zawołał uradowany - A tak pozatym to trza sie tukej namęczyć nieźle... Nowości potrzebujem, jakiejśc książki dbrej i oczywiście składników. A o te już nieco ciężko, bo sytuacja jakbyśmy byli oblężeni, ale zresztą. Możesz wpadać iedy zechcesz, tylo nie podrywaj Peaf'a, i nie pytaj dlaczego nei powinnaś...


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#13 2007-02-08 22:47:40

Wolfwood

Szamanka

10291616
Zarejestrowany: 2006-10-28
Posty: 354
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Szamanka
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Kuchnia

- Yyyy?? No dobra.. Eeee.. A dlaczego nie powinnam?? - Wolf spojrzała dziwnie na Groga, uprzątając resztę z talerza - I czemu w Zakonie jakaś dziwna sytuacja z żarciem??


Yet the night and the silent water
Still so dark

Offline

 

#14 2007-02-09 19:43:08

Grogo

Legendarny

9316351
Skąd: U boku Moroka
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 394
Punktów :   

Re: Kuchnia

- Dziwna bo polowań nie ma i sie zapasy kończą... - powiedział siadając koło szamanki i zaczął szeptem - Peaf to dobry kucharz, ale jak zacznie się koło niego kręcić kobitka zaraz traci głowę i wszystko mu leci z rąk. Jest strasznie nerwowy i małomówny, więc jeśli zaczniesz go podrywać najpierw wpadnie w panikę, a potem nie będzie nic mówił, jeśli uda mu się uspokoić. Sama widzisz jak sobie świetnie radzi przy patelni, nie zepsuj tego, jeśli możesz. Zresztą mam nadzieję, że nie wydaje Ci się być atrakcyjny...


Put your trust in stone and iron – stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Offline

 

#15 2007-02-09 21:00:17

Wolfwood

Szamanka

10291616
Zarejestrowany: 2006-10-28
Posty: 354
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Szamanka
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 0%

Re: Kuchnia

- Wiesz, jak na razie to.. że tak powiem.. Mam dość.. Nie mam ani zamiaru ani tym bardziej ochoty kogokolwiek podrywać. - anielica uciekła wzrokiem - No dobrze, ale ja powinnam już iść.. Wpadnę tu jak zgłodnieję, zapewne bardzo prędko. - szamanka wyszła z uśmiechem.


Yet the night and the silent water
Still so dark

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora