Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1 2010-07-10 21:59:31

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Kapliczka Na Pgórku

Kilkadziesiąt metrów od Pola Cmentarnego, na niezagospodarowanej jeszcze działce (Teren miał zostać przeznaczony na poszerzenie cmentarza w razie potrzeb) znajduje się małe wzniesienie. Na jego szycie rosną bezlistne Czarne Drzewa. Pomiędzy nimi wzniesiona z białego kamienia kapliczka. Ubogie drewniane drzwi ledwie trzymają się w zawiasach. Pomimo tego, że sprawia wrażenie bardzo starej, wewnątrz stoi duży posąg przedstawiający kilkanaście zwierząt (Symbol wielu bogów) jednego na drugim. Na samym szczycie, górujący nad wszystkimi Sokół trzymający Węża w szponach.

*********************************

Do kapliczki wszedł Arghez, najpierw uklęknął i modlił się kilkadziesiąt minut po czym spokojnie usiadł na ławce...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#2 2010-07-10 22:12:14

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

W tej okolicy jeszcze nie była. Dlatego też wcześniej zmieniła postać na ludzką i postanowiła przejść się po Kompleksie Nekromantycznym. Jej uwagę przykuła Kapliczka, do której to bez namysłu skierowała się. Otworzyła ostrożnie stare drzwi i podeszła do posągu i przyjrzała się mu dokładnie. Uśmiechnęła się pod nosem i rozejrzała po kapliczce. I dopiero teraz zauważyła znaną jej postać. Uśmiechnęła się jeszcze raz do Argheza i podeszła do niego. Cóż, ostatnie ich spotkanie nie było zbyt miłe...
- Witaj... - powiedziała i usiadła obok Upadłego. - I chciałam Cię przeprosić za moje wcześniejsze zachowanie... - dodała ciszej, nieśmiało, w tonie zupełnie do niej nie pasującym.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#3 2010-07-10 22:20:51

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Na Avarona!
Arghez rzucił się do klęcznika.
- Cóżem uczynił że bestie tu zsyła... Chwila - Odwrócił się do Aleery - Powiedziałaś słowo niepowtarzalne? To na "p"? - Ponownie odwrócił się do posągu - Bogowie! Co to się dzieje na tym świecie!?
Upadły wstał, ukłonił się i ucałował dłoń Aleery jak to na szlachtę przystało. Wskazał gestem na ławkę wewnątrz kapliczki.
- Usiądź... I pozwolisz, że nawet jeśli powinienem "z grzeczności" to zrobić nie powiem "p"... - Zaakcentował tak by Smoczyca zrozumiała o co mu chodziło


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#4 2010-07-10 22:27:47

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera patrzyła zaskoczona na Argheza, ale i w jej brązowych oczach widać było rozbawienie. A gdy Upadły ucałował ją w dłoń zaśmiała się cicho. Usiadła na wskazanej przez Argheza ławce, a gdy już to zrobiła spojrzała w oczy mężczyźnie i uśmiechnęła się przyjaźnie.
- Miałeś rację Arghezie. Całkowitą rację... - powiedziała i opuściła wzrok. Aleera zmieniła się całkowicie, chociaz było to mniej prawdopodobne niż to, że krasnoludy będą kiedykolwiek doskonałymi tancerzami.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#5 2010-07-10 22:36:38

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Wiem, gdybym nie miał racji nie mówił bym tego, prawda? - Uśmiechnął się siadając obok.
- Ale nie wieżę że przyszło to samo z siebie... Gdy zginęli "TAMCI"... Zamordowałem połowę populacji elfów w Nevarze, zanim znalazła mnie wioska. Potem ją zamordował aż w końcu mnie ktoś powstrzymał przed szaleństwem. W Twoim przypadku, muszę zgadnąć że jest podobnie, z tą różnicą że nie mordowałaś na lewo i prawo, tylko gwałciłaś? Więc kim on jest, i co się stało? - Arghez założył z góry że chodzi o mężczyznę, jeśli w jego przypadku to była kobieta.. Chyba że!?


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#6 2010-07-10 22:47:54

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Ja? Gwałciłam? - zapytała nieco urażonym głosem. - No teraz przesadziłeś! - powiedziała z dawnym przekąsem. - Jak śmiesz? - powiedziała i zrobiła urażoną minę. Zaplotła ręce na piersi, lecz po chwili jednak jej dłoń powędrowała w stronę brzucha i tam spoczęła. Smoczyca uśmiechnęła się i popatrzyła w oczy Arghezowi. - A jeśli już, to raczej to nie był gwałt... - dodała i uśmiechnęła się złowieszczo.
- I prawdopodobnie z tego powodu nie ucierpiał.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#7 2010-07-10 23:09:58

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Haha! - Arghez zaśmiał się kołysząc na ławie. Wyraźnie go to rozbawiło.
- Pewnie, to ktoś ustabilizowany. Ale na pewno nie zrezygnował z przygód. Ktoś w miarę spokojny, i raczej nie z tych "rzucających się w oczy". No i nie czuje takiej chęci mordu. Czyli jednym słowem przeciwieństwo mnie?
Upadły nie wiedział kto to może być, ale przynajmniej przypuszczał jaki on może być....


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#8 2010-07-10 23:16:56

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Nie wiem, nie widziałam go jeszcze w sytuacji, w której musiałby się bronić. - powiedziała spokojnie. - Arevis. Może znasz? - zapytała, czując się nieco skrępowana, a lekki rumieniec pojawił się na jej policzkach. Jednak nie odwróciła wzroku od oczu Argheza, a do tego uśmiechnęła się nieśmiało. Tak, to przez tego Skrzydlatego tak się zmieniła. Mieć mu to za złe? Czy może lepiej dla niej? Wiedziała jednak tyle, że coraz częściej zapominała o przeszłości, a i nawet wspomnienia przestały być tak bolesne. A to na pewno jest dobre...


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#9 2010-07-10 23:24:34

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

Arghez szybko odwrócił głowę, odstawił butelkę od ust i... Wypluł wszystko.
- AREVIS!?
Arghez podniósł się i spojrzał jej dokładnie w oczy. Przyglądał się chwilę nachylony aż w końcu
- Ty chyba sobie żartujesz? Chociaż w sumie... - Upadły zastanowił się chwilę - On pasuje na takiego który uspokoiłby wielką bestię która pożera czy tam gwałci bezbronnych facetów najpierw hipnotyzując ich wielkim biustem... No w sumie, to gratulacje...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#10 2010-07-10 23:34:49

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera poczerwieniała lekko ze złości.
- Po pierwsze, nie jestem bestią! Po drugie, on mnie nie oswoił! Po trzecie nie bezbronnych i po czwarte nie gwałci! - zaczęła wyliczać.
- Trzymajcie mnie bogowie, bo zaraz ukatrupię! - powiedziała błagalnym, ale i wściekłym głosem, patrząc na posąg. Po chwili przeniosła wzrok na Argheza. - Ukatrupię własnymi rękoma! - powtórzyła, a właściwie wysyczała wściekle, jednak w jej oczach pojawił się wesoły płomyczek, który jakby naśmiewał się z mężczyzny i wystawiał mu w rozbawieniu język.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#11 2010-07-10 23:46:11

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Ciągle bulwersujesz się za bardzo...
Upadły zaczął chodzić w kółko po kaplicy milcząc. Nie wiedział co powiedzieć z początku. To go trochę zdziwiło.
- Ale czy Ty naprawdę? I Arevis też? Jeśli tak, to gratuluję. Bogowie pewnie wam błogosławią. Ja o was się nie pomodlę, bo mi sprzyja tylko jeden bóg... Ale nie czas na moje wypociny... Gratuluję...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#12 2010-07-11 00:08:48

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Dziękuję... - powiedziała spokojnym głosem i uśmiechnęła się przyjaźnie. Gdy pierwszy raz spotkała Upadłego nie spodziewała się, że kiedyś będzie z nim rozmawiać w taki sposób.
- Jednak nie martw się, kiedyś i tak Cię pokonam... - dodała poważnym tonem i uśmiechnęła się złośliwie i wyzywająco. - Jak tylko odzyskam siły po porodzie, zaraz wezmę się za treningi... - powiedziała i rozejrzała się po kapliczce.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#13 2010-07-11 00:13:49

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Treningi? Może jeszcze walcząc gołą pięścią? - Arghez zaśmiał się lecz po chwili spojrzał na kikut lewej ręki - No gdyby do tego doprowadzić to szans bym nie miał żadnych... Jednak mam aż jedenaście tajnych broni... - Arghez sięgnął do kieszeni i wyciągnął... - Dziesięć Symboli Bogów Północy! W połączeniu z moją Magią Sił Witalnych oraz... - Teraz ukazał jej swój ulubiony przedmiot - Kamieniem Gwiezdnym, dają ZWYCIĘSTWO! A jeszcze gdy tylko potrenuję to... Ha - Zaśmiał się - Jednak wręcz wciąż bym przegrał.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#14 2010-07-11 15:45:30

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Długie lata w niespokojnym życiu, jakie wiodłam nauczyły mnie tego i owego... - powiedziała i spojrzała na przedmioty, które Arghez wyciągnął. Nie lubiła Magii, choć było to dziwne - wszakże była Smokiem.
- Mogę ich dotknąć, czy obrazi to jakieś bóstwo? - zapytała ironicznie, lecz z ciekawością spoglądała na owe potężne przedmioty.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#15 2010-07-24 17:31:13

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Możesz dotknąć by żaden z tych symboli nie należy do Boga Wstrzemięźliwości Seksualnej... - Zażartował Arghez podając sznur z symbolami - Mała propozycja, jeśli nie chcesz by nagle bogowie zrzucili na Ciebie wielkiego kartofla to raczej nie aktywuj symboli... Chyba że chcesz umrzeć w taki bądź inny, ale na pewno bolesny sposób to proszę. Nie krępuj się - Wzruszył ramionami Upadły.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora