Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#16 2010-07-24 19:02:59

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Wyciągnęła rękę po sznur i zaczęła mu się przyglądać.
- Jakoś mi teraz nieprędko do umierania. - powiedziała i uśmiechnęła się. Po chwili skrzywiła się lekko. - Że też w takim małych cholerstwie tkwi niby tyle mocy... Jakoś trudno mi w to uwierzyć. - powiedziała i popatrzyła przez chwilę w oczy Argheza, by ponownie zacząć badać każdy symbol z osobna.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#17 2010-07-25 14:50:03

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- GIGASMOK często był spotykany w formie kulki wielkości pięści, a większość z nich była w stanie zniszczyć całe Rin, a może nawet i całą Terrę...
Dla Upadłego to nie wydawało się być niczym dziwnym. Oczywiście uwielbiał gigantyczne topory które jednym uderzeniem rozcinały czaszkę przeciwnika na pół ale...
- Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, te "małe rzeczy" pomogą mi w połowie mutantów. Będę miał pewność że te stwory byłyby oczyszczone z kamienia przemian. A to chyba najgroźniejsze co może spotkać Psiona... Zostać Generatorem...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#18 2010-07-27 12:38:27

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Generatorem? - powtórzyła słowo pytając. Aleera nigdy nie słyszała o takich dziwach. Może dlatego, że nigdy jej to specjalnie nie interesowało? Wolała walczyć angażując do tego swoją siłę mięśni. Ciężkie treningi zawsze sprawiały jej przyjemność. I na chwilkę oczy jej posmutniały, gdy uzmysłowiła sobie, że będzie musiała z tym skończyć. Przynajmniej do czasu, gdy dziecko przyjdzie na świat.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#19 2010-07-27 12:56:26

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Skażeni chaosem psionici nie panują nad swoimi, wtedy już o wiele potężniejszymi mocami.l Jednym słowem przez głupie kichnięcie byłbym w stanie zniszczyć pół miasta, wysłać ich do innego wymiaru czy też sprawić że nagle by zasnęli lub zaczęli ze sobą walczyć. Niby ciekawa perspektywa, ale to może też się zdarzyć podczas walki i taki impuls mogę wysłać w stronę swoich wojsk. Wolę chyba panować nad tym co robię...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#20 2010-07-27 14:22:11

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Taka moc w Twoim władaniu? - zapytała. - Piekło się chowa! Przytulnie tam jak w ciepłym łóżeczku! - powiedziała złośliwym głosem i tak też się uśmiechnęła. - Nawet mi takich rzeczy nie opowiadaj, bo nie będę mogła zasnąć! - dodała i jeszcze raz spojrzała na sznur, który trzymała w ręce. Po chwili wyciągnęła dłoń w stronę Argheza, chcąc oddać mu to małe dziwne ,,coś".


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#21 2010-07-27 14:30:10

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

Arghez odebrał sznur ze Symbolami.
- No gdybym mógł taką mocą władać, a to jest w takim wypadku nie wykonalne. Jedynie byłbym silniejszy na zawołanie, ale reszta mi się jakoś nie uśmiecha...
Gdy tylko odebrał już je schował do kieszeni wszystkie poza jednym... Symbolem Traksimusa!
- Chcesz zobaczyć co to potrafi zdziałać? - Nie czekał na odpowiedź. Złapał symbol w jedną rękę unosząc go do góry. Modlił się po cichu aż krzyknął:
- AVE TRAKSIMUS! - Symbol rozbłysnął jasnym światłem, a po chwili w ręce Argheza znajdowała się pełnowymiarowa szabla. Początkowo jasne światło zaczynało być co raz bardziej złowieszcze, aż w końcu na powierzchni ostrza pojawił się dziwny czarny dym.
- Jeśli w okolicy był jakiś słaby mutant, na pewno zdążył już zwiać...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#22 2010-07-27 15:59:43

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera początkowo nieco sceptycznie patrzyła na twarz i ruchy Argheza, lecz gdy małe-dziwne-coś błysnęło światłem otworzyła oczy ze zdziwienia. Cóż, tego nie widywało się pośród żołnierzy, którzy kochali swoje miecze i mięśnie czy podczas wizyt w karczmach.
- Broń. - powiedziała z zachwytem na szablę w ręce Argheza. - To mi się podoba... - stwierdziła i uśmiechnęła się. - Tylko złudzenie czy nadaje się do walki? - zapytała po chwili wpatrując się w ostre cudeńko.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#23 2010-07-27 16:50:58

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- HA? Też pytanie. Ranę po tym trzeba zszyć... Ze zrośnięciem mogły by być duże problemy... Cios zadany przez kogoś tak słabego jak ja, przebiłby się przez zbroję i byłaby szansa odcięcia kończyny... No i jak wspominałem chaos nie ma ze mną szans...
Arghez mówił przyglądając się dokładnie szabli. Taka broń... W połączeniu z innymi Symbolami no i jeszcze jego Magia Sił Witalnych... Szkoda by w ogóle zaczynać walkę...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#24 2010-07-27 16:56:07

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera wpatrywała się w szablę, uśmiechając się pod nosem.
- Takie coś rzeczywiście pomogło by przejąć władzę... - powiedziała. - Szkoda tylko, że jest w rękach szaleńca... - dodała złośliwie i popatrzyła rozbawiona w oczy Upadłego. - Zapewne powinnam się terac Ciebie bać i spieprzać, gdzie pieprz rośnie? - zapytała uśmiechając się cały czas.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#25 2010-07-27 17:01:51

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Nie... Za bardzo chcę by Arevis cierpiał, by Cię zabijać - Zażartował nie odrywając wzroku od Szabli.
- W przejęciu władzy? Dokładnie to mam zamiar zrobić... Wiesz gdzie leży Irilith? Każdy wie... Wiesz kto nim teraz panuje? - Poczekał chwilę aż Aleera spróbuje coś powiedzieć - Ja też nie! - Spojrzał na Aleerę utrzymując ostrze na wysokości swoich oczu - Ale wiem kto tam będzie panował...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#26 2010-07-27 17:06:58

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Uśmiechnęła się sama do siebie. Nie powinna chyba zadzierać z Arghezem, ale jakoś to ją mało interesowało. Zawsze była zadziorna, dlaczego teraz miałaby się zmieniać?
-Irilith... - powtórzyła, jakby chciała zapamiętać tą nazwę. - Dobrze wiedzieć. Będę omijać to miejsce szerokim łukiem... - powiedziała i uśmiechnęła się zadziornie. - A jak chcesz tego dokonać, drogi Arghezie? - zapytała po chwili, przyglądając się jego twarzu.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#27 2010-07-27 17:15:41

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Pewien ważny anioł, "pan M." powierzył mi dowództwo nad dość małą armią której zadaniem jest podbicie Irilith... A ja na chwałę Traksimusa tym oto ostrzem zabiję "byłego" przywódcę, i ku uradowaniu Timona pożrę jego duszę, umysł i ciało!
Wrzasnął uderzając ostrzem o ziemię. Przez to górę wzleciało kilka iskier. Stał idealnie wyprostowany, głowę miał uniesioną do góry, rękę przyległą do ciała a nogi ustawione tak jakby stał na baczność.
- I dla mojej władzy...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#28 2010-07-27 17:22:26

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Wzrok Aleery z kolejnymi słowami Argheza zmieniał się w coraz bardziej sceptyczny. Pod koniec patrzyła na niego nieco niepewnym wzrokiem, w którym była domieszka kpiny oraz jakby trochę strachu. Ale uśmiech na jej twarzy pokazywał, że Aleera nie czuje się tak, jakby była w niebezpieczeństwie.
- Aha... - udało jej się wydusić, gdy patrzyła na Argheza. - Trzymam kciuki! - powiedziała zaciskając dłonie w pięści i chowając kciuki w pozostałych palcach.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#29 2010-07-27 17:37:31

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Ciekawa prezencja, prawda? Uważasz mnie za szaleńca, uważasz też że powinieneś się mnie bać... Dobrze, uważasz, poza tym o strachu, ja istota przyjazna jestem... Dla tych co nie wchodzą mi w drogę oczywiście... AMEN!
Czerwone światło uderzyło od ziemi, wzdłuż miecza, aż do dłoni Argheza. W niej to pokazał się z powrotem mały symbol Traksimusa, a na ziemi można było dostrzec idealne rozcięcie płytek na głębokość stopy.
- Kiedyś będziecie musieli mnie odwiedzić we trójkę... Ale chyba lepiej będzie w Irilith, bo tutaj obstawiam że ani moja chata, ani też krypta nie są dla was miejscami w których czujecie się bezpieczni, zgadza się?


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#30 2010-07-27 17:42:29

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera uśmiechnęła się przyjaźnie.
- Arghez, nie boję się Ciebie. - powiedziała spokojnym i miłym głosem. - Jesli do tej pory nie zrobiłeś mi krzywdy, to chyba na razie nie masz po co mnie akatkować, zabijać czy torturować, prawda? - uśmiechnęła się jeszcze raz. - Po za tym chcesz żeby Arevis cierpiał, więc nic mi nie zrobisz... - dodała złośliwie, ale w jej ciemnobrązowych oczach błysnął jeden maleńki wesoły ognik.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora