Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#61 2010-08-09 10:12:32

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera odwzajemniła uśmiech - był podobny do tych, które mógł zobaczyć na jej twarzy przy pierwszym spotkaniu. Ogień w jej oczach nie chciał zgasnąć.
   Podeszła do Upadłego i usiadła obok niego na ławce. Rozejrzała się po kapliczce i uśmiechnęła się. Obróciła twarz w stronę mężczyzny.
- Mam nadzieję, że posiłek się przyjmie...


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#62 2010-08-09 12:31:16

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Zabawne... Wiesz co się stało przed chwilą? Nie wiesz... Ktoś oprócz mnie wie? Nikt nie wie...
Upadły przekręcił głowę tak by kilka razy "strzeliło" mu w karku. Następnie wygiął palce by te też rozluźnić. Skierował się w stronę wiszącego ciała. Skóra zwisała trzymając się jedynie resztek głowy... Mocnym cięciem oddzielił ją mniej więcej w połowie długości szyi.... Ta wraz ze skrzydłami opadła spokojnie na ziemię... Arghez wyciągnął głowę która jakimś cudem trzymała wraz z resztkami tkanek kości w jednym kawałku, i odłożył ciało na ziemię. Wyciągnął rękę w stronę trupa. Powietrze w kapliczce nagle zgęstniało... Mana która była tutaj wszechobecna zaczęła kumulować się w dłoni upadłego. Tam mieszała się ona wraz z jego własną maną tworząc początek zaklęcia Nekromancji. Gdy wokół niej pojawiła się zielonkawa poświata Upadły wyszeptał inkantację "Animite" i wysłał ładunek many do trupa. Ciało powoli podnosiło się z ziemi. Po czym wskoczyło w płomienie. Można było przez nie dojrzeć, że zdrapywało z siebie resztki mięsa tak by pozostawić czysty szkielet. Gdy lekko nadpalone kości wyszły z płomieni, ożywieniec stanął przed Aleerą i uklęknął.
- Może Ci się przydać...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#63 2010-08-09 15:12:42

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera patrzyła niepewnie na szkielet. Miała dość wrażeń jak na jeden dzień. Arghez był najbardziej szaloną i dziwną osobą, jaką kiedykolwiek spotkała w swoim całkiem długim życiu.
   Przekręciła głowę na bok i przyjrzała mu się dokładnie. Po chwili uśmiechnęła się nieco rozbawiona i spojrzała na Argheza.
- Dajesz mi go? - zapytała z uśmiechem na ustach. - Co ja mam z nim zrobić? Może jakaś instrukcja obsługi? - zaśmiała się cicho i ponownie spojrzała na szkielet. Przekręciła z niedowierzaniem głową i westchnęła ciężko, uśmiechając się cały czas.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#64 2010-08-12 11:50:42

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Tak, jest dla Ciebie. A instrukcja obsługi... Został tak zaklęty by żeby Cię posłuchał musisz klasnąć w ręce, zrobić pełny obrót wokół własnej osi, podskoczyć i wydać komendę wymawiając ją od tyłu.
Upadły powiedział znów stając w drzwiach kaplicy.Przyglądając się nowemu nabytkowi Aleery.
- Masz może kamienny nóż i młot? Przydałyby się...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#65 2010-08-13 15:42:21

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera uśmiechnęła się rozbawiona i popatrzyła na wyjątkowo osobliwy prezent. Nie to, że jej się nie podobał, ale był dość oryginalny.
- Niestety nie mam. Tylko sztylet. - powiedziała i uśmiechnęła się klepiąc się po udzie, gdyż to tam właśnie na pasku owiniętym wokół uda bezpiecznie ukryty był sztylet.
- A on będzie tak klęczał, czy się jakoś poruszy? Jakoś mnie to nieco krępuje... - powiedziała i zbliżyła nieco głowę w stronę ożywieńca. Przyglądnęła mu się z uwagą.
- Jest świetny... - stwierdziła z uznaniem.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#66 2010-08-15 23:54:31

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Znasz sposób na poruszenie go. Klaśnięcie, obrót, podskok i komenda od tyłu. Proste...
Arghez stanął obok Aleery obserwując ją dokładnie.
- Pamiętaj obrót musi być pełny, klaśnięcie głośne a podskok nie wysoki. Komenda wypowiedziana od tyłu ale w miarę wyraźnie, i wtedy masz oczekiwany efekt.
Upadły założył ręce i spojrzał na szkielet.
- Spróbuj sama...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#67 2010-08-16 19:53:06

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Aleera uśmiechnęła się szyderczo, po czym podniosła się i wyprostowała.
- Jeśli potrzebne jest Ci to do szczęścia... - powiedziała i uśmiechnęła się jeszcze raz. Klasnęła głośno w dłonie, obróciła się w okół własnej osi i podskoczyła lekko.
- Szyzseic ęis zaret? - zapytała i spojrzała kpiąco na Argheza, po czym zaśmiała się.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#68 2010-08-17 00:05:49

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Tak, teraz się cieszę... Jednak nie wyglądało to tak zabawnie jak sądziłem że powinno...
Arghez powrócił wzrokiem na szkielet.
- Wiesz chyba że wystarczą proste polecenia, i nic nie trzeba więcej. A i taka niespodzianka. Ożywieniec który był ofiarą rytuału ku czci Timona ma w sobie większe pokłady many które w razie zniszczenia części jego ciała, przepadają i nie mogą zostać wykorzystane przez wrogiego maga? Ale to tylko taka ciekawostka...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#69 2010-08-22 22:17:28

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Czyli że jak zaatakuje mnie bardzo zły i potężny mag, który chce zniszczyć wszystko i wszystkich dookoła by pomścić jakiegoś swojego praprapraprapra-dziadka lub wyrównać nigdy nie istniejące rachunki to mam zniszczyć mojego szkieletorka? - zapytała nawet nie siląc się na ukrycie lekkiej drwiny i ironii w głosie. Po chwili jednak uśmiechnęła się przepraszająco i westchnęła cicho.
- Przepraszam. - powiedziała. - Po prostu to wszystko jest dla mnie nowe i nie wiem, czy sobie z tym poradzę. Wiesz, wolałam już pozbyć się tysiące napalonych pijaków niż musieć powiedzieć Arevisowi, że będzie ojcem... Myślisz, że się ucieszy? - zapytała po chwili patrząc na Upadłego.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#70 2010-08-22 22:38:04

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Ja uważam że jeśli dowie się gdzie go nie znajdziesz, to tam się uda... A co do szkieletu... Nie, jeśli ten mag chciałby wysysać z niego manę wtedy szkielet zrobi małe bum... Dlatego jeśli do tego dojdzie, każ mu się zbliżyć jak najbliżej wroga. Proste...
Upadły opierając podbródek przeKRZYŻwił głowę raz w lewą raz w drugą stronę tak, że strzyknęło mu kilkukrotnie w karku.
- Założę się, że nie wiesz kim narodzi się wasze dziecko?


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#71 2010-08-22 22:44:12

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Spojrzała na Argheza z ciekawością i lekkim zaintrygowaniem na twarzy.
- Nie myślałam o tym. Wiem, że będzie moim dzieckiem i za to je będę kochać. Ale rzeczywiście nie słyszałam nigdy o mieszance Smoka i Anioła... - zastanowiła się chwilę, patrząc na figury w Kapliczce. Po chwili jednak ponownie przeniosła wzrok na Upadłego. - Ty chyba zależy od tego, po kim więcej przejmie cech, prawda? - zapytała i wpatrywała się w oczy Upadłego jak w szklaną kulę, w której może odczytać przyszłość.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#72 2010-08-22 22:51:19

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Cóż w jednym i w drugim wypadku narodzi się jako Muł... Zwani są również mieszańcami, półrasowymi, istotami półkrwi a czasem nawet półistotami. Cóż, jeśli będzie to dziewczynka nie będziecie musieli się przejmować jedną rzeczą... Jej ciążą... A w przypadku chłopca, ciążą jego partnerki. Będą bezpłodni. Urodzi się albo jako pół anioł, to pewne i pół... Albo smok albo człowiek...
Arghez zachowywał kamienną twarz. Naturalnie że taka wiadomość zasmuci większość osób ale on miał ochotę uśmiechnąć się szeroko i wybuchnąć śmiechem. Cierpienie innych... Ach, czasem bywa lepsze niż krew czy alkohol.
- Istnieje mała szansa że narodzi się smokiem z umiejętnością polimorfii w anioła... Lub całkowicie aniołem z domieszką ludzkiej bądź smoczej krwi... Wtedy to sprawa wygląda w miarę normalnie...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#73 2010-08-22 23:01:24

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Nie wytrzymała. W jej oczach pojawił się ogień, niedawno ugaszony. Palił z podwójną siłą. Teraz przecież nie chodziło o nią, tylko o jej dziecko.
Rzuciła się na Argheza, łapiąc go za ubranie tuż przy szyi i wbijając w jego oczy swoje płonące gałki oczne, które wyglądały teraz jak płynąca lawa.
- Nie wierzę Ci... - wysyczała. - Jesteś świnią, Arghez, i wiesz o tym. I jesteś z tego dumny... - stopniowo jak jej słowa wypływały z jej ust, stawały się coraz bardziej przesycone tęsknotą, a jej oczy zapłonęły teraz zwykłym ogniem. - Brakuje mi tego, Arghez... Tego, że niczym się nie martwiłam, że obojętne mi było moje życie. Mogłam robić to, na co tylko miałam ochotę... - jej uścisk zelżał teraz, trzymała tylko delikatnie ubranie Upadłego.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#74 2010-08-22 23:07:45

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Kapliczka Na Pgórku

- Nie wierzysz? Więc żadnych rad i pomocy odnośnie tego - Położył rękę na jej brzuchu - Nie chcesz? Albo raczej "nie potrzebujesz"? Chcesz by ktoś, mówił Ci co masz robić, tylko po to by móc to lekceważyć, czy nawet sprzeciwiać się temu. Ale co jeśli to dotyczy Twojego dziecka? Czy zdołasz pozostać buntowniczką w takim stanie? Czy będziesz mogła? Czy będziesz tego chciała?
Upadły w końcu ukazał ten swój uśmiech. szeroki, ukazujący jego zęby, już po samym układzie ust można by rzec że to uśmiech jest wredny. Jakby dokładnie przyjrzeć się szczerym uśmiechom zawsze zauważa się ruch kącików oczu lecz u niego żaden inny mięsień twarzy nie drgnął...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#75 2010-08-22 23:17:21

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Kapliczka Na Pgórku

Jej twarz była nieruchoma, jednak coś błysnęło w jej oczach. To coś następnie powoli spłynęło po jej policzku, zostawiając mokry ślad na pobladłej skórze. A w ślad za tą jedną łzą poleciały następne...
- Ja chcę żyć tak jak dawniej... - wyszeptała. - Pragnę zostawić wszystko losowi i pieprzyć sprawy innych. Jednak w moim stanie nie mogę tego robić, rozumiesz? Nie mogę! - ostatnie słowa zostały prawie wykrzyczane prosto w twarz Upadłego. - Ale kocham to dziecko... - dodała po chwili szeptem i oparła głowę o bark Argheza, jakby czepiając się ostatniej deski ratunku.
- Powiedz mi co mam robić... - wyszeptała błagalnym tonem, a łzy zaczęły spływać po jej policzkach szybciej i gęściej, a jej ciałem targały dreszcze.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora