Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1 2011-01-13 15:29:24

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Minimisja: Ciemności Terry

  - Pomocy ! - Krzyknął zraniony Srebrzysty, ostatkiem sił zatrzaskując za sobą wrota prowadzące do Korytarza. Upadł na kolana, zwieszając głowę.  - To ponad moje siły. -  Rzekł popadając w depresję. Zaś tylko mieszanka drewna i metalu uformowana w ogromne drzwi dzieliła Gwiezdną Wieżę od wszechogarniającego chaosu. Na pięć dni przez pełnią Remoon, szczelina przypominająca draśnięcie pazura utworzyła się na jednej ze ścian, w głębi Korytarza. Umarłe stworzenia bezustannie pragnące wydostać się z podziemi rozpierzchły się za drzwiami. Zeń szczelina, skrywająca ciemności nieznane dotąd nikomu, wypuszczała coraz to nowe bestie. Strażnik niemal skonał. Przytknąwszy swoją dłoń do najgłębszej rany, dojrzał jak ocieka krwią. Kres jego żywota się zbliżał, lecz musiał powiadomić kogoś o tym zdarzeniu, musiał. Zatem wydał z siebie najgłośniejszy możliwy okrzyk.  - POMOCY ! -  Brakowało mu sił, by podnieść się czy też rozejrzeć. Wykrzykiwał coraz to ciszej i ciszej, wiedząc że zbliża się jego koniec. Ktoś w końcu usłyszał desperackie wołanie...

( Misja przeznaczona dla dwóch/trzech osób. Poziom trudności - Trudny. )


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#2 2011-01-13 15:41:53

 Ragnak

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 54
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Czeladnik Kowala
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Ragnak wychodził właśnie z labiryntu, kiedy usłyszał wołanie o pomoc. Zaraz tam pobiegł i stanął ja wryty widząc wielkie, potężne i na szczęście otwarte drzwi. Zaraz wbiegł do sierodka. Zauważył krwawiącego Srebrzystego i stanął w gotowości do walki. Nie lubił, kiedy ktoś go zaskakuje. Zresztą nie umiał rozmawiać z ważnymi osobami. No cóż tak to jóż jest, kiedy wychowuje cię krasnolud "starej generacji" pomyślał sobie. Na razie zamierzał poczekać na kogoś innego do pomocy, i nie rozglądać się po pomieszczeniu. Nie wiedział, co spowodowało krwawienie Srebrzystego, ale czuł, że na pewno by tego nie polubił.

Ostatnio edytowany przez Ragnak (2011-01-13 16:22:58)


MOJA KARTA POSTACI

" Józef Baran"
Można być
w kropli wody
światów odkrywcą
można
wędrująć dookoła świata
przeoczyć wszystko

Offline

 

#3 2011-01-13 15:46:04

 Akär

Mieszkaniec stolicy

status mokechat@aqq.eu
11203120
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 134
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Mag Bitewny/Mistrz Ognia
Totem: Gryf

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Elf usłyszawszy wołanie o ratunek, nie zastanawiając się zaczął biec jak najszybciej. W głębi duszy nie miał bladego pojęcia co mogło spowodowac te krzyki, w jednej chwili przed magiem przeleciało dziesiątki obrazów, które mówiły co go czeka na miejscu. Mistrz ognia wyjął stary kostur, był gotowy na wszystko i prawdę powiedziawszy w tej chwili nie przejmował się nad swoim losem, główną przyczyną pójścia tam była chyba ciekawośc, ale zachęciła go też odrobina dobra i czułości. Mag bitewny przebiegł ostatni próg, dobiegł do drzwi podziemi, otworzył je i był w gotowości. Wbiegł do środka...

Ostatnio edytowany przez Akär (2011-01-13 16:14:56)


Guest odwróć się, a ja tam będę ...
Avāŕēı ẃά

http://www.zakonswiatla.pun.pl/_fora/zakonswiatla/avatars/1930.jpg

Offline

 

#4 2011-01-13 15:56:10

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Arevis jak zwykle starał się mieć baczenie na dziwne wydarzenia, ponieważ informacje to prawdziwa siła. I kiedy usłyszał krzyki uznał, że może to zakwalifikować do tego typu sytuacji. Wyjął swoje dwa sejmitary i uznał, że może będzie mógł je wreszcie wypróbować. Pobiegł w kierunku z którego dobiegało wołanie o pomoc z gotowymi sejmitarami. Zobaczył czeladnika kowala, Akara i jakiegoś Srebrzystego. Nie przepadał za nimi zbytnio, ale mimo wszystko krwawił obficie, a to oznaczało, że to co go zraniło mogło być w poblżu.
- Co cię zaatakowało, Srebrzysty? - zapytał rannego, widać że długo nie pożyje więc może uda się przynajmniej coś z niego wyciągnąć


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#5 2011-01-13 16:55:11

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Splunąwszy krwią srebrzysty uniósł wzrok widząc trójkę zaalarmowanych postaci. Elf, Anioł i Krasnolód, niech to. - pomyślał jednym ze swych ostatnich sarkastycznych stwierdzeń.  - Za drzwiami. Chaos, szczelina. Wszędzie są stwory. Nie pozwólcie im wydostać się z korytarzy. -  Wydał z siebie ostatnie tchnienie padając na lewy bok. Arevis zdążył sam odpowiedzieć sobie na pytanie co się stało strażnikowi, bowiem leżące zwłoki ujawniły powód zgonu. Prawa strona srebrzystego przyświecała raną, od ramienia aż po pachwinę. Cokolwiek zdołało przebić zbroję srebrzystych musiało być piekielnie silne, gdyż pancerz strażnika stopił się jak masło.
Na szczęście drzwi prowadzące do korytarza były zamknięte, na szczęście...
Wraz ze śmiercią strażnika zapadła cisza. Mroczna cisza. Za ogromnymi wrotami również było cicho. Nawet elfickie uszy Akara nie były wstanie nic usłyszeć, co tylko mogło potęgować strach.
Cóż pozostało trzem śmiałkom spoglądającym ku sobie ? Otworzyć wrota, wejść i zmierzyć się z czymś, co zabiło srebrzystego ? Czy też strzec drzwi i słać po pomoc ?


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#6 2011-01-13 17:16:05

 Ragnak

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 54
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Czeladnik Kowala
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: Minimisja: Ciemności Terry

- Ja tam niegdzie nie idę.- Powiedział pierwszy krasnolud.- Pierwsza bijatyka od jakiegoś czasu i mnie ma tam nie być. Niedoczekanie wasze.
Jako krasnolud Ragnak miał skłonność do walczenia ze wszystkim co się nawinie, ale w takiej kompani nie znalazł się jeszcze nigdy.
-Słuchajcie chłopaki, ja bym radził, żeby nasz czarodziej- z tymi słowami zwrócił się do Akara- zrobił jakieś czar-mary z drzwiami żeby na razie się nie otworzyły, a później pobiegł po paru Srebrzystych. W tym czasie ja i Arevis popilnujemy, żeby nikomu nie zachciało się tu wejść ani stąd wyjść.
MOże Ragnak nie miał zmysłu taktycznego, ale taki plan wydawał mu się w miarę dobry. Miał tylko nadzieję, że drzwi otworzą się zanim przyjdą srebrzyści i on i Arevis będą mieli co robić.
- To co wy na to chłopaki ?


MOJA KARTA POSTACI

" Józef Baran"
Można być
w kropli wody
światów odkrywcą
można
wędrująć dookoła świata
przeoczyć wszystko

Offline

 

#7 2011-01-13 17:28:40

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Minimisja: Ciemności Terry

- Ragnak albo Akar, wybierzcie kto idzie po wsparcie. Ja mogę zostać. - To powiedziawszy Anioł przykucnął obok zwłok Srebrzystego i zaczął je przeszukiwać. Uznał, że te rzeczy nie przydadzą się już strażnikowi, a jemu owszem. Cały czas jednak zerkał na drzwi i jeden sejmitar miał w dłoni, a kiedy drugą ręką przetrząsał zawartość kieszeni zmarłego, drugi leżał mu na kolanie, wystarczająco blisko by po niego sięgnąć.
- Niech ten kto zostaje przyszykuje się i stanie przed drzwiami. Zaraz będę gotów. Ciekawe co to mogło być. - powiedział zerkając na ranę strażnika.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#8 2011-01-13 17:44:41

 Akär

Mieszkaniec stolicy

status mokechat@aqq.eu
11203120
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 134
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Mag Bitewny/Mistrz Ognia
Totem: Gryf

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Elf się roześmiał i pokiwał obojętnie głową. Spojrzał na kowala.
-Myślisz, że przydasz się Arevisowi w walce, gdy będzie taka potrzeba, myślisz, że jaki kolwiek młot przyda ci się w niedoświadczonej ręce ? Uśmiechnął się głupkowato w stronę krasnoludo.
-Jesteś znakomitym kowalem, ale nie sądzę byś miał doświadczenie w walce-Mag zmarszczył czoło.
-Mój kostur przyda się znacznie bardziej, więc może jednak ty pójdziesz po pomoc ? .-Mimo iż mistrz ognia prowadził rozmowę, w między czasie zaczął przeszukiwac rzeczy strażnika, ale wciąż miał kostur w ręce i był gotowy do natychmiastowego ataku.


Guest odwróć się, a ja tam będę ...
Avāŕēı ẃά

http://www.zakonswiatla.pun.pl/_fora/zakonswiatla/avatars/1930.jpg

Offline

 

#9 2011-01-13 18:06:07

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Rozmowa trwała w najlepsze, a czas uciekał. Gwiezdna Wieża od dłuższego czasu świeciła pustkami bowiem nie było potrzeby by z centrum dobroci i porządku, było pełno strażników. Czy był sens wołać o pomoc, skoro prawdopodobieństwo jego uzyskania jest znikome ? Kto wie co czyha za drzwiami ? Być może coś cennego co trzeba będzie podzielić na więcej niż trzy ? Być może strach ma tylko wielkie oczy ? Nie ma co gdybać, trzeba działać.
Za drzwiami prowadzącymi do korytarza było słychać tylko... ciszę. Arevis bezczeszcząc zwłoki, znalazł parę dukatów, mianowicie trzydzieści. Anioł mógłby jeszcze ściągnąć zbroję ze srebrzystego, lecz jej naprawa wyniosłaby więcej niż koszt nowej. Korytarz wciąż pozostawał bez eksploracji, a trójka bohaterów marnowała czas na sprzeczki.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#10 2011-01-13 18:30:04

 Ragnak

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 54
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Czeladnik Kowala
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: Minimisja: Ciemności Terry

- Pozwólcie, że ja wezmę zbroję srebrzystego. Przyda mi się podczas wykuwania różnych rzeczy. - dokończył rozmowę Ragnak. - Wiesz Akar, myślę, że wszyscy razem powinniśmy tam wejść, bez względu na to co tam jest. W końcu mamy tu taką drużynę, - znacząco spojrzał na Arvisa - że powinniśmy dać sobie ztym czymś radę. Ja powinienem iść pierwszy bo jestem najgrubszy i jak coś to to coś mnie zaatakuje, a w tym czasie Akar już coś wyczaruje. Co wy na ten plan ?
Chęć rozbicia kilku głów zaczynała brać górę nad umysłem krasnoluda. Modlił się by ten plan spodobał się jego towarzyszom.


MOJA KARTA POSTACI

" Józef Baran"
Można być
w kropli wody
światów odkrywcą
można
wędrująć dookoła świata
przeoczyć wszystko

Offline

 

#11 2011-01-13 19:45:41

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Arevis wziął 30 dukatów, skinął na zgodę krasnoludowi. Wiedział, że lepiej byłoby pójść po wsparcie, a potem strażnikom przydarzyłby się mały wypadek przy dzieleniu łupu, ale uznał, że przygoda nie może czekać. Wziął obydwa sejmitary w dłonie.
- W takim razie prowadź. - powiedział do krasnoluda. - Akar idź obok mnie. - nie lubił mieć nikogo za plecami, a jednocześnie walczył w zwarciu więc wydawało mu się to dość rozsądne. Miał nadzieję, mimo iż większość wolałaby tego uniknąć, że spotkają najwyżej kilka mutantów. Wtedy jego sejmitary pokazałyby swoją prawdziwą wartość walcząc z pomiotami chaosu, szczególnie, że były zaopatrzone w ozdoby z kosmicznej skały.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#12 2011-01-14 16:28:40

 Akär

Mieszkaniec stolicy

status mokechat@aqq.eu
11203120
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 134
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Mag Bitewny/Mistrz Ognia
Totem: Gryf

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Elf spojrzał na anioła ze zdziwieniem, dobrze wiedział, że nie zbyt mu ufa, mimo iż znają się spory kawał czasu.
-Jestem magiem, a nie tankiem drogi Arevisie. Nie będę ryzykował przez twój brak ufności, żeby znaleźc się w bliskiej odległośc między mną, a tym co tam zastaniemy. Nie posiadam na razie innej broni od kostura.-Westchnął mag.
-Więc będę trzymał się dwa kroki za wami.-a po tych słowach na twarzy Akara pojawił się sztuczny uśmiech. Mistrz ognia tak jak powiedział tak zrobił, szedł za Arevisem, burcząc pod nosem przekleństwa. Elf w jednej ręce trzymał kostur, a druga leżała przy ciele.


Guest odwróć się, a ja tam będę ...
Avāŕēı ẃά

http://www.zakonswiatla.pun.pl/_fora/zakonswiatla/avatars/1930.jpg

Offline

 

#13 2011-01-14 21:39:42

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja: Ciemności Terry

A więc postanowili. Trójka odważnych bohaterów, wzięła sobie za zadanie stawienie czoła nieznanemu dotychczas zagrożeniu. Gotowy plan i strategia została już opracowana. Pozostało jedynie otworzyć wrota, wejść do środka i zatrzasnąć je za sobą tak, by nic nie wydostało się na zewnątrz. Póki co, wrota były zatrzaśnięte, zaś cisza była najgłośniejszym krzykiem strachu.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#14 2011-01-15 10:40:06

 Ragnak

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 54
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Czeladnik Kowala
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: Minimisja: Ciemności Terry

- Czego ja się boję ? Przecież to co jest za drzwiami nie może być takie straszne. -Mruczał pod nosem Ragnak zbliżając się do drzwi.
- Gotowi ? Zaraz rozwalę ten zamek i wszyscy wchodzimy. - Jak powiedział tak zrobił. Zamachnął się i rozwalił zamek. Zaraz potem wbiegł do pomieszczenia z okrzykiem bojowym na ustach i po raz kolejny jednego dnia stanął jak wryty. W pokoju nikogo nie zauważył, a był krasnoludem do ciemnośći przyzwyczajonym. Chociaż wiedział że niektóre stworzenia potrafią być niewidzialne.
- Hej, Akar, czy mógłbyś zrobić jakieś czary-mary żeby tu większa widoczność była bo jakoś żadnej krwiożerczej bestii ujrzeć tutaj nie mogę.
Zawołał do maga licząc, że może on rzuci na tą sprawę trochę "światła".


MOJA KARTA POSTACI

" Józef Baran"
Można być
w kropli wody
światów odkrywcą
można
wędrująć dookoła świata
przeoczyć wszystko

Offline

 

#15 2011-01-15 13:30:42

 Akär

Mieszkaniec stolicy

status mokechat@aqq.eu
11203120
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 134
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Mag Bitewny/Mistrz Ognia
Totem: Gryf

Re: Minimisja: Ciemności Terry

Mag zajął pozycję wziął głęboki oddech, a niebawem Ragnak szybkim ruchem roztrzaskał zamek. Szybkim ruchem weszli do środka w takim ułożeniu jak ustalili wcześniej. Za drzwiami była pustka i ciemnośc.
-Tak już się robi.-Mag odpowiedział na prośbę kowala. Elf wziął głęboki oddech, skierował kostur w stronę góry, zaczął szybko, ale ostrożnie pobierac moc z księżyca, gdy odczuł, że nagromadził jej wystarczająco, nie za dużo, skierował kostur w stronę broni krasnoluda.
-Lupiqus(Z; Światłość wieczorna K.M.K.).-Wypowiedział tą inkantację, wyrzucając z siebie nagromadzoną moc, która po wędrowała przez rękę, przez kostur, trafiając w młot Ragnaka, który zaczął świecic w odległości 15 yardów jasnoniebieskim światłem.

Ostatnio edytowany przez Akär (2011-01-15 14:43:34)


Guest odwróć się, a ja tam będę ...
Avāŕēı ẃά

http://www.zakonswiatla.pun.pl/_fora/zakonswiatla/avatars/1930.jpg

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora