Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#301 2011-06-01 13:15:44

Michelle

Mieszkaniec stolicy

35932161
Zarejestrowany: 2011-05-12
Posty: 10
Punktów :   
Rasa: Wampir
Totem: Windigo
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

- Każda istota ma się tu czuć bezpiecznie, a ja to co? Juz nie należę do tak zwanych istot? - prychnęła pod nosem.
- Nie wymyślam bajek, a tym bardziej bzdur, że mogłabym żywić sie zwierzętami - dziewczyna skrzywiła się z niesmakiem, zakładając ręce na piersi. - A więc, niech będzie. Mogę żywić się daleko stąd, mogę przystać na to, co mówisz, tylko jedno mi nie pasuje... - mówiła pewnym siebie, niemal aroganckim tonem głosu. - Otóż nie mam ochoty obrywac za jakiegos innego łebka, który zabiłby kogoś w Zakonie. - Michelle podeszłą do biurka Angelusa, trochę bliżej, poczym zaczęła stukać palcami o powierzchnię mebla.
- Nie będę odpowiadać za kogoś takiego, tym bardziej własnym zdrowiem - powtórzyła dobitnie.

Offline

 

#302 2011-06-05 12:17:25

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

Widać już było wschód słońca. Śniade promyki wstrzeliwały się przez wielkie okno do gabinetu. Angel odwracając się, chwycił za krawędź zasłony, zaciągając ją na powierzchnię całego okna. W gabinecie zapadła ciemność, choć obu postaciom nie przeszkadzała ona wcale.    - Ty bezpieczna ? A niby kto pokusiłby się na atak, na wampira ? -    Powstrzymał się od nie kontrolowanego wybuchu śmiechu, wprawiając w ruch, jeden z notatników, który wylądował pod palcami, wampirzycy, by zaprzestać irytującego stukotu.     - Pamiętaj, moi ludzie będą Cię obserwować. -    Odchyliwszy się na fotelu, zajął dogodną pozycję, obracając się bokiem do nieśmiertelnej.    - Może iść. -    Oznajmił.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#303 2011-06-05 17:14:51

Michelle

Mieszkaniec stolicy

35932161
Zarejestrowany: 2011-05-12
Posty: 10
Punktów :   
Rasa: Wampir
Totem: Windigo
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

Fajnie, będą ją obserwować i co dalej? I tak nie uzyskała odpowiedzi na to, na czym najbardziej jej zależało. Choć w pewnym sensie, skoro ma być "obserwowana", to będzie jasne, czy to jej sprawka, czy nie. z drugiej strony nie mogła przewidziec decyzji wampira, a w dodatku Angelus irytował ją jak nikt inny.
- Widzisz coś śmiesznego w tym, że chciałabym również być bezpieczna? A bardzo pomaga wieść, że ktoś będzie za mną łaził jak pies i doglądał wszystkiego, co robię - prychnęła z ironią.
- Nic tu po mnie, żegnam - odgarnęła włosy do tyłu i odwróciła sie na pięcie w stronę wyjścia, marudząc pod nosem. Nie potrafiła ukryć swojego zdenerwowania i niezadowolenia, dlatego też, żeby przypadkiem nic nie wylądowało nagle na ziemi wyszła czym prędzej z pomieszczenia.

Offline

 

#304 2011-06-10 17:34:05

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

Chloe zapukała do drzwi, poczym weszła do pomieszczenia zwanego gabinetem. Pierwsze co zrobiła po tym, jak wpuściła do środka Elenę to rozejrzenie się po całym pokoju za Mistrzem. Było tu ciemno, okno zasłonięte, a to dlatego, że słonce jest na niebie, a światło szkodzi wampirom. Tak, tego Elena jeszcze nie wiedziała, że pracodawca Chloe i być może niedługo jej był wampirem.
- Witam, my tu z pewną sprawą - zaczęła.

Offline

 

#305 2011-06-10 17:43:21

 Elena

Mieszkaniec stolicy

3346394
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Upadła Anielica
Totem: Chart

Re: Gabinet

Elena rozejrzała sie po ciemnym pomieszczeniu.
-Nareszcie słońce nie nawala po oczach...- westchnęła z ulgą poczym pomyślała, że może nie było to najlepsze powitanie, więc po prostu spuścila wzrok.
Przez chwilę zastanawiała się czy udawać miłą i dobrze wychowaną i dygnąć, czy po prostu sie przywitać. A zesztą i tak wyjdzie zaraz jaka Lencia jest na prawdę więc dygnęła z gracją, a co!
-Witam, miło mi-powidziała pełnym elegancji tonem. Ha! Wcalenie byo je  tak miło bo została wyciagnięta z miejsca gdzie mogła grać, palić i flirtować. No cóż... co powiedzieć trzeba...

Ostatnio edytowany przez Elena (2011-06-10 17:48:18)

Offline

 

#306 2011-06-11 07:26:22

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

Zmarszczył brwi, widząc nie jednego, a dwa anioły.     - Chloe... -    Brakło mu słów, z niesmakiem, zgarbił się nad biurkiem, kładąc ręce na blat, podpierając brodę dłońmi.     - O co chodzi ? -    Ujął to najzwięźlej jak potrafił, nie chcąc za dużo mówić, jak zwykle. Wpatrywał się w Chloe pustym spojrzeniem, zupełnie ignorując drugiego anioła i jego gest pojednawczy. Z początku miał wrażenie, że to po prostu gość Chloe, korzystając jedynie z domysłów, jakie mógł sobie knuć.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#307 2011-06-11 08:00:32

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

Pomyślała, że nie będzie owijać w bawełnę i powie wszystko od razu. Cóż, nawet nie miała ochoty na powtórzenie się ostatnich zdarzeń, które tu się rozegrały.
- To będzie dość nietypowa sprawa, albowiem Elena - wskazała na swoją przyjaciółkę, przedstawiając ją zarazem - przybyła tu całkiem niedawno i miała klika pytań, na które ja odpowiedzieć nie mogę i nie umiem - powiedziała, patrząc się Angelusowi w oczy. Jej twarz zostawała bez wyrazu, po prostu powiedziała, co musiała. Teraz mogła oddać głos Elenie, żeby ta jakoś jej dopomogła i przy okazji mogła dostać odpowiedzi na swoje pytania.

Offline

 

#308 2011-06-11 10:00:48

 Elena

Mieszkaniec stolicy

3346394
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Upadła Anielica
Totem: Chart

Re: Gabinet

Elena przewróciła oczami. i po co ona chciała być miła? Trudno, nie to nie.
-Taa... no więc potrzebuję pracy.- spojrzała na mężczyznę mając nadzeję że tego przynajmniej nie zignoruje.- Jakoś daję radę się wyżywić ale gorzej z utrzymaniem mojego konia...- Koń. No właśnie! Elena zamysliła sie na chwilkę i zapytała- Są tu może stajnie? Zastanawiam się, czy nie mogłabym właśnie tam pracować. Mam rękę do zwierząt i uważam je zreszta za lepsze towarzystwo niż ludzie...
Dziewczyna spojrzała na Chloe z pytaniem w oczach " Może być?". Dość niepewnie czekałana reakcję.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora