Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik

Sala Chwały

Dziwna to sala jest. Cała zacieniona, bez żadnego okna, mieści w sobie tylko piedestał z grubą księgą. Czuć w powietrzu znane magom wibracje. Gdy zbliżasz się do księgi, odczytujesz napis "Księga Chwalebnych Zakonu". Wiesz już, że to jest miejsce pełne historii i mądrości. Powoli otwierasz ciężką, skórzaną okładkę. Ukazuje się Twoim oczom spis najchwalebniejszych. Ledwie o którymś pomyślałeś, księga zaszeleściła kartkami i pokazała określony ustęp...
Black Wizard
Jeden z jedynych kowali runicznych mieszkających dłużej na Zakonie, zacieśnił serdeczne stosunki z wieloma wieloletnimi Zakonnikami, u których cieszył się szacunkiem i uznaniem. Potężnego wzrostu i budowy, ale pracowity i spokojny. Nie wiadomo mi, jaki był psychicznie, znam tylko powody jego odejścia. Zalew mieszkańców Raany, którzy zachowywali się zupełnie bezprawnie wykończało psychicznie Darka, którego wielkie starania szybko padały pod wpływem działań nowych. W końcu, nie mogąc znieść tego, opuścił Zakon.

Ekena
Pierwsza, która w Zakonie posługiwała się bez problemów polimorfią. Jedna z nielicznych czysto-krwistych polimorfek, przez przypadki, wypadki i akcje losu nie zdołała utrzymać tego daru w doskonałości. Znane jej formy to kot śnieżny i koń. Inne może istnieją, może istniały, ale nie ukazały się oczom postronnych. Piekielnie doświadczona przez życie, zdołała odzyskać mocno wyniszczone oblicze na nowo, ale w niedługim czasie ponownie straciło na uroku. Jej ciało, poparzone, posiniaczone, znające ból od podstaw, zachowało jednak "człowieczeństwo". Opuściła Zakon tylko z sobie znanych powodów. Chodzą jednak plotki, że ma wrócić.

Jaroo
Najstarszy druid spoczywający w objęciach Zakonu. Przyjazny dla wszelkich istnień i najwyższy w swojej sztuce na terenach dostępnych dla Zakonników. Szkolony w potężnym Rin dzielił się swoimi zdolnościami leczniczymi na równi z Silver. Niestety, jeden z niewielu druidów. Wiadomo mi tylko tyle, że Jaroo kiedyś bardzo często odwiedzał Ziemie Zakonu, jednak wizyty stawały się coraz rzadsze i krótsze, aż w końcu całkiem ustały, a jego hodowla w chacie Yoda rozpleniła się na cały dom.

Lukas
Pomimo profesji złodzieja, Lukas szanowany był przez wiele istnień, czy to na Zakonie, czy też w Rin. Z powodu swej aparycji i zdolnościom, niezwykle skuteczny w swej sztuce, chyba że "kradnie" z przekoru albo dla śmiechu. W bardzo dobrych stosunkach z Zasłużonymi, choć nienawidził nad życie jednej osoby i atakował ją ilekroć pojawiła się na Zakonie. Odszedł wraz z Silver Moonlight, porzucając Zakon z tylko sobie wiadomych powodów.

Nikoletta Seraphine
Jedna z pierwszych, która przybyła na Zakon i otwarcie go wspierała. Wojownicza amazonka, o ciętym języku, mocnej głowie i szczypcie kobiecości. Szanowana przez wielu zakonników, doświadczona w boju, i w walce z Chaosem. Mimo lekkiej ręki i słowa dla nowo-przybyłych, twarda i zahartowana wobec weteranów. Ostatnio często w rozjazdach, niedawno urodziła jedną potomkinię.

Silver Moonlight
Pochodząca z rasy nielicznie wchodzącej w kontakt z Zakonem, Silver jest drowem. Znana na Zakonie z umiejętności leczniczych i chętnej pomocy nowo-przybyłym, unikająca przemocy pomiędzy Zakonnikami, ale wplątana w ich porachunki jednoznacznie opowiada się po jakiejś stronie. Z tego powodu jedni szanują ją na równi z największymi Zakonu, do których powinna należeć jako Chwalebna, inni nienawidzą za jej zawziętość i trwałość w podjętych decyzjach. Opuściła Zakon, tylko nieliczni znają powód tej decyzji. Ja niestety nie znam.

Skimmra
Nie była z pierwszego naboru Zakonu, ale zasłużyła mu się jak nie jeden. Wiedźma poświęcała samą siebie i swoje duchowe moce, by Zakon rósł w siłę i uodparniał się na Chaos. Jedna z najbardziej zaufanych postaci z kolejnych naborów, w ciągu długiego czasu równa była Chwalebnym, którą się właśnie stała. Ci co ją spotkali mówili, że pomimo że jest duchem przybrała wygląd kobiety, która równie dobrze radziła sobie z kontrolą magii, jak i z cięciem potworów.

Yod
Niewiele wiadomo o tej postaci. Niewielu go widziało, a ci co posłyszeli o nim historie mogli wywnioskować, że pomimo wieku był jednym z budowniczych Zakonu, wraz z Mangelem i Szymonixem. Siła umysłu równa była jego długości brody, którą mógł się pochwalić. Niestety, nie zdołał przetrwać na tyle, by mógł zobaczyć budowę wieży przez potomnych. Nie wiadomo, czy umarł, czy też odszedł jak wielu.

Szymonix
Mimo że opisany na końcu, Szymonix był jednym z najważniejszych na Zakonie. To z jego pomocą wzniosła się na Terrze Wieża Zakonu. Niedługo cieszył oczy swoją robotą. Gdy Zakon kwitł jak kwiaty na wiosnę, Szymonixa spotkała tragedia. Nie zginął, ale jego serce powoli umierało na pewną wieść. Opuścił Ziemię, by wesprzeć swoich w potrzebie, może nie czynem, ale dobrym słowem.

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mxl.pl noclegi w Świnoujściu javaity