Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#46 2009-05-03 15:44:35

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Dom Grzmotów

- Rzucałeś się przez sen. Otworzyłeś robie przy tym ranę na brzuchu. I z Twoich ust wydobywała sie krew... To wszystko to Twoja własna krew. Pomijając oczywiście tą zaschniętą na mnie. Zaraz z Nuti pomożemy Ci wstać i jak tylko wyjdziesz na dwór, lecimy do mnie. I to bez dyskusji! - Ton albinoski wyraźnie wskazywał na to, że jakikolwiek sprzeciw spotka sie z decyzją zdenerwowanego skrytobójcy i nie mogło być wątpliwości, kto wygra w tym starciu. - Jeszcze tylko zamierzam zakupić od naszego wspaniałego Druida nieco ziół, jeśli ma możliwość sprzedania mi ich odrobinę.
Ekena patrzyła teraz nieco łagodniej, ciągle klęcząc przy siedzącym teraz Smokowcu.
- Miałeś koszmar, prawda? Jakiś dziwny, bardzo wyrazisty sen... Nie mam tylko pojęcia, dlaczego zacząłeś przez to pluć krwią! Nie zostałeś chyba ranny w walce, a przy Legowisku nie rośnie nic trującego, co mogłoby wywołać takie skutki, jestem tego pewna!


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#47 2009-05-03 15:46:12

Gerard Grzmot

Stolarz i Kucharz

8660942
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 972
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Druid/Treser
Praca: Patrz do karty
Totem: S=6, W=5, Sz=5, M=4, I=5, U=0
Zwierze: 8%
WWW

Re: Dom Grzmotów

- Gdzieś chyba mam woreczek. - odparł do Ekeny. Ubranie wypierze się. Anioł znalazł w kuchni woreczek zabrany z karczmy. Sprawdził jego zawartość. Uwielbiany przez elfów zapach uderzył w nozdrza druida. Szybko zacisnął woreczek, po czym wrócił do pokoju.
- Nie, to twoja krew, Smoku. - odparł do Angiraha.
- Proszę bardzo. Twoja herbata... - wręczył woreczek - oraz dodatkowy stwó do opieki. - doszeptał wskazując smokowca kciukiem. Chcesz jeszcze jakieś zioła? Jak chcesz, to mogę wybrać się do zielnika trochę nazbierać. Czego być chciała? - od straty pracy w karczmie stał się bardziej łasy na pieniądze. I na pracę.



Imię, Nazwisko, Przydomek: Gerard, Grzmot, Grom
Rasa: Anioły
Profesja: Druid/Treser
Charakter: Dobry
Zalety: Hard ducha, mocne kości
Wady: Cichy, skryty
Umiejętności: Dobry kontakt ze zwierzętami, Szybka regeneracja, Czytanie, Pisanie, Liczenie
Zwierze: Sokół wędrowny - Falcon
Polimorfia: Niedźwiedź


Guest, uważaj, świat jest pełen tajemnic.
http://img201.imageshack.us/img201/6089/userbarpc1.png

Karta Postaci
Tartak

Offline

 

#48 2009-05-03 16:09:06

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Dom Grzmotów

- Na dzień dzisiejszy... może nieco przypraw... Wiesz... klasyczny tymianek, rozmaryn... Przydałoby mi sie nieco mięty i melisy. Przy takim stadku uspokajająca woń melisy jest niezbędna. Chociaż nie umiem się na nie gniewać... W każdym razie chwilowo szukam tylko podstawowych roślin... Z czasem może zakupię nieco rzadsze okazy, ale to już pewnie hurtem w Savantram. Mam tam zaufaną zielarkę. - Która jest zbyt przerażona opcją poderżnięcia gardła, aby próbować sprzedać mi towar marnej jakości, Ekena dodała w myślach, po czym spojrzała na Angiraha.
- No! Wstajemy, wstajemy! Nuti, pomóż mu! I jak za chwilę dołączę do was na dworze wszyscy mają być gotowi do lotu. Znowu nas poniesiesz, prawda, Nuti? - Albinoska obróciła się jeszcze do Anioła, kątem oka obserwując jak jej córka niechętnie kroczy obok Smokowca, pilnując, by ten się nie przewrócił i prowadząc go an dwór. - Dziękuję Ci bardzo... Nie wiem, co bym zrobiła gdyby nie wasza pomoc... I dziękuję za herbatę... Za dwa dni rozliczę się ze wszystkim, obiecuję!
Ekena wspięła się na palce i pocałowała Gerarda w policzek, po czym obróciła się gwałtownie i lekkim krokiem wybiegła na dwór.
- No, Nuti! Na dół! A Ty, staruszku, na górę! - Polimorfka zmusiła córkę aby ta zgięła łapy, kładąc sie na brzuchu i pomogła Angirahowi usadowić się między skrzydłami półgryfa, sama zaś siadła tym razem za Smokowcem, uznając to za bezpieczniejsze dla niego rozwiązanie. Jak zwykle wydała komendę kilkoma krótkimi gwizdnięciami na palcach, na którą całe stadko zareagowało wzbijając się do lotu. Znowu, ze względu na złamane kończyny dwóch półgryfów, musieli zrezygnować z rozbiegu, odbijając sie zamiast tego potężnymi łapami. Bestie szybko zniknęły na horyzoncie, znając dokładnie drogę do domu.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#49 2009-05-03 16:42:29

 Angirah

Mieszkaniec stolicy

7201354
Skąd: Miasto-supermarket
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 237
Punktów :   
Rasa: Pół hetrasi/ pół smok
Profesja: Mistrz słońca/Zielarz
Praca: 130
Totem: S=5, W=4, Sz=5, M=5, I=6, U=0
Zwierze: 10%

Re: Dom Grzmotów

-Krew moją? Dużo jej- zasyczał. Nie potrafił pojąć co tu się wydarzyło, jednak to co się wydarzyło w jego śnie pamiętał dokładnie.
-Czyżby jakaś cząstka mnie tak reagowała na zmiany? Fascynujące, ile to można się o sobie dowiedzieć we śnie- pomyślał.
Podpierając się na kosturze powstał i zadygotał na stanowcze słowa Ekeny.
-Wracać do legowiska? Nie mogę. Dziękuję za troskę twą moja droga. Przełożył sakwę na drugi nieokaleczony bok, by nie przeszkadzał podczas lotu.
-Przepraszam was za szkody i... za wszystko. Tak, za wszystko.- Przeprosił szczerze lecz można było wyczuć w jego tonie, iż jego myśli krążą trochę dalej.
-Koszmar nie. Prędzej sen piękny miałem. Długo by opowiadać. Co do twojego legowiska to rację masz. Żadnej żywności nei zbierałem, a nawet gdybym zbierał to podzieliłbym się. Ranny jestem z powodu własnej arogancji.
-Do zobaczenia więc. Wynagrodzę wam wasze trudy wkrótce.
I już miał wzlecieć w górę, gdy niespodziewanie jego złote oczy spotkały się ze spojrzeniem Ekeny...

To wszystko wydarzyło się nim Angirah grzecznie dosiadł półgryfa.


Those who fear the darkness have never seen what the light can do

Imię: Angirah
Rasa: Hetrasi/Smok
Profesja: Pan słońca/Zielarz
Charakter: Praworządny neutralny
Zalety: Roztopny, idealista, zaradny, uczynny, współczujący, pamiętliwy, dostojny i majestatyczny, czasem zabawny, uskrzydlony, dosyć zręczny
Wady: Niekoniecznie wierny, mściwy gdy ktoś zasłuży, dusigrosz, trochę zrzęda, dokuczliwy, sprawiedliwy, nie potrafiący pływać (ciężko go zmusić by chociażby wsiadł na statek), blizny na przerośniętym ogonie od zatrzaskaskiwania drzwi.
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny

Pełna karta postaci

Offline

 

#50 2009-05-03 17:10:01

Gerard Grzmot

Stolarz i Kucharz

8660942
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 972
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Druid/Treser
Praca: Patrz do karty
Totem: S=6, W=5, Sz=5, M=4, I=5, U=0
Zwierze: 8%
WWW

Re: Dom Grzmotów

Anioł otrząsnął się. Nikt nigdy go nie pocałował, nawet tak delikatnie. Uczucie, jak każde pierwsze, dziwne, ale przyjemne. Szybko posprzątał po wejściu gości, a zwłaszcza po tym pierzastym. Poustawiał przesunięte meble, zamiótł ziemie nadeptaną przez gości i zmył ślady krwi. Ubranie po chwili prania powiesił na zewnątrz, sam zaś ubrał inna szatę. Uprzątnął do końca dom, po czym wyszedł na zewnątrz. Ubranie już wyschło przez ten czas. To dzięki wiatrowi. Ubrał z powrotem swoje ubranie, po czym wyleciał z domu.



Imię, Nazwisko, Przydomek: Gerard, Grzmot, Grom
Rasa: Anioły
Profesja: Druid/Treser
Charakter: Dobry
Zalety: Hard ducha, mocne kości
Wady: Cichy, skryty
Umiejętności: Dobry kontakt ze zwierzętami, Szybka regeneracja, Czytanie, Pisanie, Liczenie
Zwierze: Sokół wędrowny - Falcon
Polimorfia: Niedźwiedź


Guest, uważaj, świat jest pełen tajemnic.
http://img201.imageshack.us/img201/6089/userbarpc1.png

Karta Postaci
Tartak

Offline

 

#51 2009-05-09 20:12:15

 Mathews

Mieszkaniec stolicy

10568480
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 149
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Strzelec/Strażnik
Praca: Patrz - KP
Totem: S=5, W=5, Sz=5, M=5, I=5, U=0
Zwierze: 0%

Re: Dom Grzmotów

Elf przyszedł pod drzwi od domu byłego karczmarza. Wziął głęboki wdech, a po chwili wypuścił powietrze z ust. Zacisnął prawą dłoń w pięść unosząc całą rękę i zastukał 5 razy.
- Gerard, jesteś?
Elf krzyczał i kiedy zapukał 5 razy opuścił rękę oraz uwolnił dłoń z uścisku. Westchnął czekając, a przy tym uniósł lewą rękę i podrapał się w tył głowy znowu sprawiając sobie przyjemność. Drapie się jakieś 2 minuty, po czym przestał i czeka aż anioł otworzy mu drzwi.

Ostatnio edytowany przez Mathews (2009-05-09 20:17:56)

Offline

 

#52 2009-05-09 20:22:16

Gerard Grzmot

Stolarz i Kucharz

8660942
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 972
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Druid/Treser
Praca: Patrz do karty
Totem: S=6, W=5, Sz=5, M=4, I=5, U=0
Zwierze: 8%
WWW

Re: Dom Grzmotów

- Czego tutaj szukasz, elfie? - zapytał czyiś ciężki głos za plecami Mathewsa. Anioł dopiero co wrócił z wyprawy do lasu. Spojrzał z góry na zdziwionego elfa.
- Wejdź, proszę. Wyjaśnisz po co przybyłeś. Przy kubku gorącej herbaty. - dodał, spoglądając na zachmurzone niebo. Otworzył drzwi, po czym wpuścił gościa do środka. Chciał teraz chwilę pomyśleć na "swoim odludziu" ale chyba odrobina towarzystwa dobrze zrobi druidowi. Oboje weszli do salonu, po czym usiedli. Jeden na kanapie, drugi na fotelu.
- A może winka? Mam jedną butelkę. - powiedział, wskazując na butelkę od Mistrza.



Imię, Nazwisko, Przydomek: Gerard, Grzmot, Grom
Rasa: Anioły
Profesja: Druid/Treser
Charakter: Dobry
Zalety: Hard ducha, mocne kości
Wady: Cichy, skryty
Umiejętności: Dobry kontakt ze zwierzętami, Szybka regeneracja, Czytanie, Pisanie, Liczenie
Zwierze: Sokół wędrowny - Falcon
Polimorfia: Niedźwiedź


Guest, uważaj, świat jest pełen tajemnic.
http://img201.imageshack.us/img201/6089/userbarpc1.png

Karta Postaci
Tartak

Offline

 

#53 2009-05-09 20:26:25

 Mathews

Mieszkaniec stolicy

10568480
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 149
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Strzelec/Strażnik
Praca: Patrz - KP
Totem: S=5, W=5, Sz=5, M=5, I=5, U=0
Zwierze: 0%

Re: Dom Grzmotów

- Dzięki
Powiedział i wszedł do środka. Udał się do salonu, a potem usiadłem na kanapie.
- Wiesz, jeśli Ci to nie sprawi kłopotów to możemy się napić wina. Tylko ostrzegam, że szybko się potrafię upić, a potem już zaczynam trochę świrować.
Powiedział elf chichocząc przy tym. Rozsiadł się wygodnie na kanapie opierając plecy o oparcie kanapy i zaczął mówić.
- Jak się trzymasz po utracie posady karczmarza?
Zapytał.

Offline

 

#54 2009-05-09 23:01:18

Gerard Grzmot

Stolarz i Kucharz

8660942
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 972
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Druid/Treser
Praca: Patrz do karty
Totem: S=6, W=5, Sz=5, M=4, I=5, U=0
Zwierze: 8%
WWW

Re: Dom Grzmotów

- Zmień temat. Jeżeli nie chcesz otrzymać niemiłej odpowiedzi, chłopcze. - powiedział druid, spoglądając z góry na młodego chłopaka. Silv miała 200, Gerard 75 a Mathews 21, więc w oczach pierwszej dwójki był dzieciakiem. Druid nalał do dwóch kielichów wina z butelki. Jeden dostał elf, drugi wziął druid. Wypił łyczek.
- Nie ma to jak dobre wino. Za Zakon. - mruknął, wypijając kolejny łyk.



Imię, Nazwisko, Przydomek: Gerard, Grzmot, Grom
Rasa: Anioły
Profesja: Druid/Treser
Charakter: Dobry
Zalety: Hard ducha, mocne kości
Wady: Cichy, skryty
Umiejętności: Dobry kontakt ze zwierzętami, Szybka regeneracja, Czytanie, Pisanie, Liczenie
Zwierze: Sokół wędrowny - Falcon
Polimorfia: Niedźwiedź


Guest, uważaj, świat jest pełen tajemnic.
http://img201.imageshack.us/img201/6089/userbarpc1.png

Karta Postaci
Tartak

Offline

 

#55 2009-05-09 23:30:12

 Mathews

Mieszkaniec stolicy

10568480
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 149
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Strzelec/Strażnik
Praca: Patrz - KP
Totem: S=5, W=5, Sz=5, M=5, I=5, U=0
Zwierze: 0%

Re: Dom Grzmotów

- Tak, za Zakon.
Odparł elf. Podniósł rękę z kielichem i kancik od niego przystawił do swoich ust. Pociągnął łyk wina. Wino wydało mu się w prost wyborne. Rozkoszując się smakiem wina połknął wreszcie wzięty do ust łyk.
- Pyszne wino, Gerardzie.
Powiedział smutno elf. Nikt nie wiedział, że dzisiaj mijają jego urodziny.
- Za Ciebie, Mathews... Za 22 lata.
Powiedział pod nosem elf, tak, że nawet anioł tego nie usłyszał. Uniósł kielich i wziął większy łyk połykając go od razu. Odstawił kielich i odetchnął z ulgą.
- Tak w ogóle, to, gdzie byłeś jak przyszedłem? Na łowach?
Spytał zaciekawiony Mathews. Swoje ręce skrzyżował i dał za głowę.

Offline

 

#56 2009-05-10 11:19:20

Gerard Grzmot

Stolarz i Kucharz

8660942
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 972
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Druid/Treser
Praca: Patrz do karty
Totem: S=6, W=5, Sz=5, M=4, I=5, U=0
Zwierze: 8%
WWW

Re: Dom Grzmotów

- Byłem na wyprawie po zioła. - odparł wymijająco, gdy przełknął łyk wina.
- Mathews, co Cię sprowadziło na Zakon? Nie lepiej by ci było we własnym domu? Spokojnym, bezpiecznym domu. - zapytał druid. Po kiego grzyba tutaj przybył? Kłębiło się pytanie w głowie druida. Myśli te zostały trochę przyćmione przez pyszne wino.



Imię, Nazwisko, Przydomek: Gerard, Grzmot, Grom
Rasa: Anioły
Profesja: Druid/Treser
Charakter: Dobry
Zalety: Hard ducha, mocne kości
Wady: Cichy, skryty
Umiejętności: Dobry kontakt ze zwierzętami, Szybka regeneracja, Czytanie, Pisanie, Liczenie
Zwierze: Sokół wędrowny - Falcon
Polimorfia: Niedźwiedź


Guest, uważaj, świat jest pełen tajemnic.
http://img201.imageshack.us/img201/6089/userbarpc1.png

Karta Postaci
Tartak

Offline

 

#57 2009-05-10 11:33:42

 Mathews

Mieszkaniec stolicy

10568480
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 149
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Strzelec/Strażnik
Praca: Patrz - KP
Totem: S=5, W=5, Sz=5, M=5, I=5, U=0
Zwierze: 0%

Re: Dom Grzmotów

Elf westchnął.
- Nigdy nie opowiadałem prawdziwej historii, czemu przybyłem do Zakonu. Raz, że w poszukiwaniu przygód, raz, że uciekałem przed potworami i tutaj dotarłem, a raz, że uciekłem. Koniec kłamstw!
Powiedział Mathews. Chwycił kielich z winem i przystawił kant do ust biorąc niewielki łyk wina. To go uspokoiło i strzelec już spokojnie odetchnął z ulgą.
- Przybyłem do Zakonu, ponieważ chcę stać się znanym łucznikiem. Najlepszym w swoim rodzaju, młodym łucznikiem.
Mówi odkladając kielich z winem. Jego ton głosu z rozbawionego zmienił się na poważny.

Offline

 

#58 2009-05-10 11:40:25

Gerard Grzmot

Stolarz i Kucharz

8660942
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 972
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Druid/Treser
Praca: Patrz do karty
Totem: S=6, W=5, Sz=5, M=4, I=5, U=0
Zwierze: 8%
WWW

Re: Dom Grzmotów

Druid uniósł brew do góry.
- Taki powód? A mi się wydawało, że Zakon to organizacja walcząca z Chaosem, a nie szkoła łucznictwa. - powiedział rozbawiony anioł.
- Skoro chcesz zostać łucznikiem, to czy masz łuk? I strzały? Czy przybyłeś na nauki z niczym? - zapytał rozbawiony anioł.



Imię, Nazwisko, Przydomek: Gerard, Grzmot, Grom
Rasa: Anioły
Profesja: Druid/Treser
Charakter: Dobry
Zalety: Hard ducha, mocne kości
Wady: Cichy, skryty
Umiejętności: Dobry kontakt ze zwierzętami, Szybka regeneracja, Czytanie, Pisanie, Liczenie
Zwierze: Sokół wędrowny - Falcon
Polimorfia: Niedźwiedź


Guest, uważaj, świat jest pełen tajemnic.
http://img201.imageshack.us/img201/6089/userbarpc1.png

Karta Postaci
Tartak

Offline

 

#59 2009-05-10 11:58:35

 Mathews

Mieszkaniec stolicy

10568480
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 149
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Strzelec/Strażnik
Praca: Patrz - KP
Totem: S=5, W=5, Sz=5, M=5, I=5, U=0
Zwierze: 0%

Re: Dom Grzmotów

- Nie skończyłem...
Powiedział szybko po zakończeniu wypowiedzi Gerarda.
- ... Od kiedy Chaos mnie zaatakował, to nie mam zamiaru ćwiczyć, tylko walczyć z innymi ramię w ramię.
Dodał szybko elf, zanim znowu by mu przerwano. Spojrzał z ironią na anioła i uniósł prawą rękę przesówając ją na plecy. Po chwili w dłoni trzymał piękny łuk, z wyrytym jego złotym imieniem. Po bokach w tych samych odległościach od boków było futro wilków, a na końcach, gdzie przylegała już cieńciwa zwisały srebrne kolczyki z jakimiś napisami. Efl położył łuk obok siebie, a zaraz po tym znowu uniósł prawą rękę. Z pleców zdjął kołczan pełen strzał. Strzały zakończone były jakąś skórą i były w czerwonych paskach.
- Jak widzisz, jestem przygotowany. I jeszcze mam coś do walki na krótki dystans.
Dodał elf po chwili pokazywania i wyjął ze złotej, skórzanej pochwy piękny sztylet z złoto czarną klingą. To wszystko elf położyl obok siebie.

Offline

 

#60 2009-05-10 12:03:56

Gerard Grzmot

Stolarz i Kucharz

8660942
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 972
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Druid/Treser
Praca: Patrz do karty
Totem: S=6, W=5, Sz=5, M=4, I=5, U=0
Zwierze: 8%
WWW

Re: Dom Grzmotów

- Wszystko bardzo pięknie, ale czy to nie jest raczej do zabawy? - zapytał druid. Najwidoczniej uważał chłopaka za młodzika z marzeniami. Przyjrzał się wymyślnym strzałom, pięknemu sztyletowi i niepotrzebnie pofutrowanemu łukowi.
- Wygląda bardziej na pokaz, niż do walki. - powiedział anioł, wskazując łuk.
- Jeżeli chcesz walczyć w ramię w ramie z Zakonnikami przeciwko hordom Chaosu, to spraw sobie porządną broń. Sztyletem dużo nie zdziałasz, a strzały co najwyżej wbiją się w cielsko mutanta. - powiedział anioł. Wskazał na oparty o ścianę miecz półtoraręczny.
- Widzisz to ostrze? Nie jest piękne, ale jest śmiercionośne. - powiedział śmiertelnie poważnie.



Imię, Nazwisko, Przydomek: Gerard, Grzmot, Grom
Rasa: Anioły
Profesja: Druid/Treser
Charakter: Dobry
Zalety: Hard ducha, mocne kości
Wady: Cichy, skryty
Umiejętności: Dobry kontakt ze zwierzętami, Szybka regeneracja, Czytanie, Pisanie, Liczenie
Zwierze: Sokół wędrowny - Falcon
Polimorfia: Niedźwiedź


Guest, uważaj, świat jest pełen tajemnic.
http://img201.imageshack.us/img201/6089/userbarpc1.png

Karta Postaci
Tartak

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora