Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#331 2011-06-09 20:12:02

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Za jej plecami dało się słyszeć radosny śmiech anioła. I nagle, nie spodziewając się tego zupełnie, wpadła na niego.
Przeleciał nad nią, szybciej niż ona i ustawiając się w odpowiednim miejscu musiał tylko czekać, aż sama do niego przybiegnie.
- No, mam cię, księżniczko. Następne wyzwanie?-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#332 2011-06-09 20:20:36

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- To oszustwo! - zaśmiała się, kiedy wpadłą na Fileusa. - Cóż, zazwyczaj wygląda to tak, że jest zamiana, druga osoba goni, ale jeżeli masz zamiar fruwać to ja cię nie złapię - powiedziała, nie zmieniając rozpromienionego wyrazu twarzy.

Offline

 

#333 2011-06-09 20:29:42

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Mogę tego nie robić, ale z pewnością nie będę dobrym przeciwnikiem w biegach.- Uśmiechnął się blado.- Widzisz, prądy powietrza trochę mnie spowolnią, a to dopiero będzie nie fair... I... Dziękuję ci.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#334 2011-06-09 20:42:02

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Okej, możemy założyć, że wszystkie chwyty dozwolone, postaram się jakoś cię dogonić - powiedziała, poczym spojrzała uwaznie na anioła. - Dziękujesz mi? To ja powinnam ci dziękować, bawię się wspaniale, jesteś świetny - uśmiechnęła się, poczym dotknęła jego ramienia i nachyliła sie do ucha - i właśnie cię złapałam - szepnęła się i śmiejąc się znowu zaczęła się oddalać, tym razem uważnie obserwując Fileusa.

Offline

 

#335 2011-06-09 20:46:38

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Zanim się obejrzała szybował obok niej, nisko nad ziemią, starannie unikając pni drzew i małych krzewów.
- Nie zrozumiałaś mnie. Dziękuję ci, że jeszcze nie uciekłaś obrzucając mnie klątwami.-
Znów, tak jak wcześniej zakręcił na czubku ostatniej lotki i dotknął jej czoła, mijając ją.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#336 2011-06-09 20:57:05

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Dlaczego miałabym uciekać? - zapytała, kiedy zaczęła biec za aniołem jak najszybciej. Po chwili odbiła się od ziemi i dotknęła końcem palca jego dłoni i zawróciła, chowając się między drzewa i uśmiechając słodko. - Naprawdę uważam cię za bardzo dobrą osobę, nie wydaje mi się bym miała jeszcze obrzucac cie klątwami - dodała w przerwie pomiędzy wydechami.

Offline

 

#337 2011-06-09 21:00:32

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Więc powinnaś raz jeszcze rozważyć, które z naszej dwójki na prawdę jest aniołem, moja droga.- Usłyszała znad siebie. To Fileus wzniósł się nad korony drzew i ścigał ją na tamtej wysokości. Wkrótce spikował ostro, przebijając się przez liściaste gałęzie, robił to jednak przy minimalnej szybkości. Raz, by jak najmniej uszkodzić rośliny, a dwa, by dać dziewczynie czas na reakcję.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#338 2011-06-09 21:09:05

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Ja również nim nie jestem, uwierz - rzuciła półżartem, poczym szybko obeszła jedno drzewo wokół, potem drugie i znalazła się z powrotem na polanie, gdzie drzew było już mniej. Rozejrzała sie dookoła wypatrując chłopaka. Chyba mogła się przeciskać pomiędzy drzewami, miałby mniejszą szansę na złapanie jej, jednak Sherine wybiegła na sam środek polany, rozglądając się i przeczesując wzrokiem miejsce, skąd wyszła.

Offline

 

#339 2011-06-09 21:14:02

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Cicho wyszedł spomiędzy drzew za jej plecami, jednak zdradził go szum wiatru pomiędzy lotkami.- Eh, czasem na prawdę ich nie znoszę...- Szepnął do siebie.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#340 2011-06-09 21:18:59

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Z uśmiechem na twarzy obróciła się w stronę anioła.
- O, jaka miła niespodzianka - powiedziała słodko, jednak zamiast uciec, podeszła tylko bliżej do Fileusa. - A ja tam bym ich nawet czasami nie nie znosiła - dodała. Odrzuciła włosy do tyłu i ponownie zaczęła się wycofywać, jednak trochę zbyt powoli.

Offline

 

#341 2011-06-09 21:25:55

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Mogą być uciążliwe, na prawdę. Zwłaszcza, że są tak charakterystyczne jak kolor oczu, czy barwa głosu, tylko że olbrzymie i na widoku. No i... Ludzie czasem nie ufają aniołom. Mnie prawie nigdy. Nie jestem miłym aniołkiem, o którym bardowie chcieliby śpiewać, więc wiesz... Dziękuję ci raz jeszcze... Że mi ufasz i że chcesz mi ufać.- Fileus uśmiechnął się, złapał ją za rękę i niespodziewanie znowu wziął na ręce. Odbił się butami od ziemi i wzniósł ponad korony drzew. Słońce prześwietlało się przez chmury, tworząc na ich powierzchni fantastyczne kształty i wzory.
- Pomyślałem, że chciałabyś to zobaczyć.- Szepnął jej na ucho.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#342 2011-06-10 14:35:26

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- I dobrze pomyślałeś - szepnęła z uśmiechem, przyglądając się niesamowitemu widokowi. Napawała się tym cudownym zjawiskiem pewien czas i nagle wtuliła się w Fileusa.
- Ja równiez Ci dziękuję - szepnęła. - Dziękuję, że jesteś tu i pozwalasz mi doświadczyć czegoś, czego żaden inny człowiek nie może tak naprawdę zobaczyć sam z siebie... - z ciągłym uśmiechem na twarzy patrzyła to na anioła, to na chmury i wszystko dookoła.

Offline

 

#343 2011-06-10 14:39:11

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   0&n