Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#301 2011-06-08 19:51:16

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Fileus prowadził przed sobą Sherine, od czasu do czasu wskazując jej dłonią szczególnie ciekawy okaz flory, lub też z rzadka fauny. Słońce prześwietlało przez liście, rzucając na poszycie leśne rozedrgane plamki. Wokół brzóz latało kilka motyli, mrówki pracowicie przemierzały swoje ścieżki. Ćwierkały ptaki. Fileus puścił dłoń dziewczyny, postąpił parę kroków, przeciągnął się i machnął kilkakrotnie skrzydłami, jakby na próbę, wzbijając tym samym w powietrze obłoczek kurzu i suchych listków.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#302 2011-06-08 20:03:43

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Z zaciekawieniem doglądała wszystkiego, co pokazywał jej Fileus, z zamiarem uwieczneinia tego później w postaci kolejnych rysunków.
Kiedy anioł odsunął się i zamachał skrzydłami, swoją uwagę od razu skoncentrowała na nim. Uśmiechnęła się delikatnie, czekając, czy może Fileus wzbije się w powietrze.

Offline

 

#303 2011-06-08 20:06:30

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Uczynił to istotnie. Wbił się wysoko w niebo, tak, że słońce oślepiłoby ją, gdyby chciała na niego spojrzeć, jednak po chwili spikował w dół, śmiejąc się serdecznie. Przeleciał tuż nad nią, zakręcił ciasno na czubku ostatniej lotki prawego skrzydła i ruszył wprost na nią. Nie pytając o nic złapał ją mocno i uniósł w niebo, nadal uśmiechając się.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#304 2011-06-08 20:13:16

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Nie spodziewała się tego i kiedy wzniosła się wraz z aniołem kurczowo złapała się go, zamykając oczy. Po jakimś czasie jednak uniosła jedną powiekę, sprawdzając gdzie się znajduje. Nadal w powietrzu, wtuliła się jeszcze mocniej w Fileusa, żeby czasem nie spaść, ale z dużym zainteresowaniem obserwowała kątem oka, co sie dzieje. Wiatr rozwiewał jej włosy, wspaniałe uczucie, na twarzy Sherine zawitał uśmiech.

Offline

 

#305 2011-06-08 20:16:37

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Nie uważasz, że to lepsze, niż mówienie o tym?- Szepnął jej cicho na ucho. Jego uśmiech troszkę przygasł.- Ptaki latają, ale nigdy nie mówią nikomu o tym ani słowa... Trzymaj się mocno, zejdę niżej i wyląduję, jeśli chcesz.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#306 2011-06-08 20:23:22

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Nie - zaprzeczyła szybko. - Jest dobrze - powiedziała równie cicho, co Fileus. Miała nadzieję, że anioł zrozumie, iż dziewczyna nie chce wcale schodzić na ziemię. Podobało jej się to uczucie bycia w powietrzu i chciała choć jeszcze chwile przedłużyć ten moment. Trzymała się mocno, ale odchyliła lekko głowę, obserwując wszystko dookoła i uśmiechnęła się tylko szerzej. To było cudowne, zbyt piękne by było prawdziwe, możliwe, że zaraz się obudzi a to okaże się tylko snem...

Offline

 

#307 2011-06-08 20:29:26

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Cóż, skoro tak...- Uśmiech anioła powrócił, zagościł na całej twarzy kształtując każdą, nawet najmniejszą krzywiznę mimiki. Skrzydła uderzyły mocniej, wiatr uderzył silniej w ich twarze, podwiewając kosmyk włosów Fileusa, który zasłaniał zawsze fragment jego twarzy. Wznieśli się wyżej, Fileus lawirował między koronami drzew, pozwalając dziewczynie cieszyć się wiatrem i pędem - uczuciami, które zwykle były tylko jego udziałem i którymi cieszył się w samotności. Nie wiedział czemu, ale cieszył się w duchu jej radością, był zadowolony, że sprawił jej przyjemność tym lotem.
"Do zapamiętania dla mnie: uzupełnić notatki dot. przeznaczeń poszczególnych żyć." pomyślał i przekalkulował szybko, kiedy znajdzie wolną chwilę, aby to zrobić.

Ostatnio edytowany przez Fileus (2011-06-08 20:39:28)


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#308 2011-06-08 20:39:05

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Odchyliła się jeszcze bardziej pozwalając, by wiatr mógł rozwiać kruczoczarne włosy, poluźniła też trochę uścisk, ciesząc się każdą chwilą teraz spędzoną. Pierwszy raz doświadczyła takiego lotu i nie zdawała sobie nawet sprawy jakie to wspaniałe uczucie.
- To jest cudne - szepnęła, kiedy wiatr muskał jej twarz. Potem oparła głowę o ramię Fileusa, dalej patrząc się przed siebie i zapamiętując wszystkie najdrobniejsze szczegóły, to musiało sie znaleźć na papierze, nie odpuści sobie tego.

Offline

 

#309 2011-06-08 20:44:15

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Anioł zaczął ostrożnie schodzić niżej, równie uważnie starając się wytracić prędkość. Zawisł w powietrzu na chwilę i cały czas machając skrzydłami opadł miękko w dół. Po chwili oboje ponownie stali na trawie. Anioł usiadł pomiędzy źdźbłami.
- Przepraszam...- Powiedział pomiędzy oddechami.- Nie nawykłem do tego.- Zaśmiał się.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#310 2011-06-08 20:55:52

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Ojej, to ja przepraszam. Nie pomyślałam... - powiedziała, a oczy jeszcze błyszczały z wrażenia. Usiadła obok anioła, przypatrując się całemu miejscu, które wyglądało jak bajka.
- Nie potrzeba Ci niczego? Bardzo się zmęczyłeś? - zapytała, zatrzymując swój wzrok na Fileusie.

Offline

 

#311 2011-06-08 21:00:44

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Nie, nie przejmuj się. Muszę tylko... odetchnąć odrobinkę.- Uśmiechnął się uspokajająco, ale nagle skrzywił się i złapał za żebra.- No, i może trochę spacyfikować serce...- Dodał, gdy doszedł do siebie.- Wszystko na prawdę w porządku.- Spojrzał na nią, gdy jej twarz nie wyrażała przekonania.- Dam sobie radę, przecież nie umrę od krótkiej wycieczki w chmury z panną na rękach.- Zaśmiał się.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#312 2011-06-08 21:12:17

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

NIe była całkiem przekonana i podniosła się, nachylając nad Fileusem. Patrzyła na niego przez pewien czas ciemnymi oczami, a jej wyraz twarzy nic nie ukazywał, dopiero potem można było ujrzeć zmartwienie.
- Odpocznij i może nie obciążaj się już tak więcej, co? - powiedziała, zastanawiając się, czy może nawet nie wrócić z powrotem do Wieży. Choć najchetniej zostałaby tu, bardziej zwracała uwagę na czyjeś zdrowie, tym bardziej Fileusa. Polubiła anioła bardzo, musiała przyznać, że nikogo jeszcze nie obdarzyła jakoś swoim zaufaniem. Tutaj było odwrotnie, przy nim czuła się swobodniej, bezpieczniej.

Offline

 

#313 2011-06-08 21:16:49

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- Oj, daj spokój.- Rzucił z uśmiechem i z nie najgorszym skutkiem spróbował wstać.- Widzisz? Nic się nie stało. Po prostu... Zwykle noszę tylko siebie i trochę bagażu. Ale jeśli masz ochotę, możemy to powtórzyć za jakiś czas.- Na prawdę mocno starał się usunąć troskę z jej twarzy.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#314 2011-06-08 21:25:52

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Spróbowała się uśmiechnąć, jednak nie był to ten jej znany uśmiech, tylko ciut sztuczny. Nagle złapała chłopaka za rękę i pociagnęła za sobą w dół tak, że znaleźli sie z powrotem na trawie.
- Usiądź i w pierwszej kolejności odpocznij - zaśmiała się, bo anioł nie mógł spodziewać się jej ruchu. - Potem zobaczymy - wyraz twarzy dziewczyny trochę się poprawił.

Offline

 

#315 2011-06-08 21:31:41

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Fileus zaśmiał się szczerze i głośno.- Touche, chèri.- I wyciągnął się na trawie. Słońce grzało go w policzki i zrobiło mu się strasznie gorąco. Przymknął oczy. Pomyślał, że miło by było ściągnąć nieprzyjemnie krępującą koszulę i poleżeć na trawie wystawiając się na działanie słońca, jednak anioł pamiętał również, że nie znajduje się na polanie sam. Co by sobie Sherine pomyślała, gdyby obnażył się tak nagle. Na samą myśl o tym uśmiechnął się kpiąco do własnych myśli.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora