Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#136 2011-06-11 09:40:30

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Anioł spojrzał na nią kątem oka.
- Podsłuchiwaczy mówisz... To też zależy od tego, co chciałabyś powiedzieć, a co mogłoby zostać podsłuchane, prawda?- Przeniósł wzrok na niebo.- Poza tym, nie jesteś tutaj przecież sama. A co, jeśli ja podsłucham jakieś ważne słowa, które skierujesz do siebie?-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#137 2011-06-11 10:00:39

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine uśmiechnęła się lekko - Cóż, zazwyczaj nie mówię do siebie głośno, a jeżeli już to wydaje mi się, że mogłabym ci zaufać, prawda? - podniosła głowę z ramienia anioła i spojrzała na niego uważnie.
- Są rzeczy, które można powiedzieć głośno i są te, których nie powinno się mówić. Ja staram się uważac na słowa, które mówię, bo nigdy nie wiadomo kto jaki jest. Jednak wydawało mi się i wciąż się wydaje, że tobie zaufać mogę, co? Aniołku? - dodała, a ostatnie słowo wypowiedziała z uśmiechem na twarzy.

Offline

 

#138 2011-06-11 10:07:24

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Jaki tam ze mnie aniołek.- Stwierdził Fileus z rozbawieniem.- Zaś, jeśli chcesz mi zaufać, przecież ci nie zabronię. Ale ludzie zwykle tego nie robią, wiesz... Myślą, że skoro tyle podróżuję, to po knajpach które odwiedzam sprzedawałbym ich tajemnice. Dziwna rzecz, tylu współczesnych chce trafić do legend, a żaden do pijackich opowieści przy kuflu. A przecież te drugie są dużo barwniejsze.-
Anioł roześmiał się.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#139 2011-06-11 10:16:02

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Ja wcale nie mam wielu tajemnic - powiedziała cicho, nie dodając nic więcej. Nagle wstała i zaczeła przechadzać się po polu, w pobliżu Fileusa tak, żeby dalej mogli rozmawiać.
- A ty mi ufasz? - zapytała po dość długiej chwili, kiedy przeszła już kilkanaście kroków, muskając palcami po drodze kłosy zboża. Zatrzymała się, czekając na odzew.

Offline

 

#140 2011-06-11 10:29:47

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Tak, cheri.- Odpowiedział anioł po niemal niezauważalnej chwili zastanowienia. Było to prawdą, na prawdę zdążył już dziewczynę polubić i odkryć, że może jej zaufać. Okazała się do niego bardziej cierpliwa niż niektóre spotkane do tej pory na szlaku osoby, a to było tylko według Fileusa wielkim plusem. Wstał również i podszedł do niej, tak że stali naprzeciw siebie. Znów spojrzał jej w oczy.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#141 2011-06-11 10:38:43

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Nie odpowiedziała niczym więcej, tylko ciepłym uśmiechem i również popatrzyła aniołowi w oczy. To było takie dobre uczucie, czuła, że oboje sobie naprawdę ufają i, że ona bardzo go polubiła. Po pierwsze dlatego, że miała do niego zaufanie, druga sprawa: dobrze się jej spędzało z nim czas, ba, nawet wspaniale. Pokazał jej rzeczy, których nigdy nie myślała, że zobaczy na własne oczy. I za to była mu wdzięczna. Zrobiła do przodu jeden, bardzo mały krok.

Offline

 

#142 2011-06-11 10:51:18

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Również zbliżył się do niej bardziej i na prawdę cieszył w duchu tą znajomością. Spojrzał jej w oczy tym specjalnym pytającym spojrzeniem, które mówiło "No i co dalej?". Uśmiechnął się ładnie.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#143 2011-06-11 10:58:05

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

I co dalej? Odwzajemniła tylko uśmiech i znowu przybliżyła się tak, że dzieliła ich naprawdę bardzo niewielka odległość. Trochę niepewnie sięgnęła po rękę Fileusa, wciąż patrząc mu się w oczy i przy okazji wypatrywując reakcji. Wplotła swoje palce w jego dłoń powoli. Zastanawiała się, czy nie robi czegoś nie tak jak powinna, ale bardzo cieszyła się tą znajomością i postanowiła spróbować. Już wcześniej się przytulali, prawda?

Offline

 

#144 2011-06-11 14:47:36

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Prawda, przytulali się. I co ważniejsze, aniołowi bardzo się to spodobało. Mocniej uchwycił dłoń dziewczyny i ścisnął lekko, chcąc dać jej do zrozumienia, że nie robi niczego nie w porządku. W tym czasie drugie jego ramię otoczyło dziewczynę.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#145 2011-06-11 15:10:42

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Wtuliła się w anioła mocniej, nadal trzymając jedną ręką jego dłoń. Drugą zaś położyła mu na ramieniu. Ciągle patrzyła mu w oczy i uśmiechała się serdecznie. Ich twarze dzieliły zaledwie centymetry, Sherine chciała być jak najbliżej Fileusa. Kiedy się obejmowali jej troski uciekały i bardzo jej się to podobało, kolejny powód, dla którego była aniołowi niezmiernie wdzięczna.

Offline

 

#146 2011-06-11 15:16:59

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Jej oczy na prawdę mu się podobały. Blaskiem obiecywały zdobycie jakiejś tajemniczej, nieznanej nikomu wiedzy, jeśli tylko będzie się patrzyło na nie wystarczająco długo. Poza tym, Fileus czuł się przy Sherine bardzo dobrze i swobodnie - nie tak, jak przyzwyczaił się czuć. Praktycznie nie musiał ściągać wodzy swoich emocji, dzięki jej otwartości i pogodzie ducha.
Delikatnie pocałował ją w czoło.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#147 2011-06-11 15:24:03

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Kiedy wargi Fileusa delikatnie dotknęły jej czoła, przymknęła oczy, uśmiechając się szerzej. Poczym ponownie je otworzyła i odwzajemniła pocałunek, tylko, że nie na czole, a na jego policzku. NIe zważała już na to, że policzki się zaróżowiły, a serce przyśpieszyło bicie. Liczyło się teraz dla neij tylko cudowne uczucie, które towarzyszyło jej tylko przy Fileusie.

Offline

 

#148 2011-06-11 15:36:14

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Spojrzał na nią uważnie.- Co się dzieje, maleńka? Znowu się różowisz.- Zaśmiał się. Dostrzegł też jak jej źrenice pulsują w rytm serca, jak jej oddech przyspiesza.
- Wszystko w porządku?-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#149 2011-06-11 15:46:33

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Tak, nie musisz sie o nic martwić - posłała mu uśmiech mówiący "wszystko w jak najlepszym porządku". Wtuliła się w Fileusa jeszcze bardziej (o ile było to w ogóle możliwe), chowając zaczerwienioną twarz w jego ramionach i zastygła w bezruchu. Stali tak już chyba dość długo, więc dziewczyna odsuneła się o jeden mały krok, ciągle trzymając anioła za rękę i razem z nim przysiadła na ziemi. Nastawał zmierzch, więc robiło się powoli ciemno, ale dziewczynie nie przeszkadzało to tak bardzo. Chciała jeszcze posiedzieć tu z Fileusem, w tym cichym miejscu, gdzie nikt nie zakłóca ich spokoju.

Ostatnio edytowany przez Sherine (2011-06-11 16:07:19)

Offline

 

#150 2011-06-11 17:26:29

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Delikatnie, ale stanowczo wciągnął dziewczynę sobie na kolana i objął w pasie. Delikatnie przesunął dłoń wzdłuż linii jej kręgosłupa w górę, aż do włosów. Zaczął przelewać czarne kaskady pomiędzy palcami - były gładkie i miłe w dotyku. Nie powiedział wszak przy tym ani jednego słowa, patrzył tylko na nią i uśmiechał się delikatnie.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora