Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#346 2009-10-10 23:42:04

 Sammy

Człowiek

status samowski@aqq.eu
957173
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 375
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Koszary

Stanął za plecami Elfa i podniósł głowę do góry z cynicznym uśmiechem. Ruszył za Elfem. W czasie chodu czuł ból, jednak nie tak bardzo by nie móc chodzić. Starał się dorównać kroku nowemu towarzyszowi. Zaraz po nim wyszedł z karczmy. Nie rzucił żadnego, nawet pogardliwego spojrzenia w stronę swojego brata.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=53
http://i47.tinypic.com/28v584m.jpg
Come on, come on,
Sammy's waiting!
I want you bleeders!

Offline

 

#347 2009-10-13 17:03:42

 Sadoma

Mieszkaniec stolicy

2840198
Skąd: Słupsk/i okolice
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 321
Punktów :   
Rasa: Smoki
Totem: Wąż

Re: Koszary

Widocznie Sadoma został sam na placu,kolejny samotny trening,cóż możne to mi poprawi samopoczucie.
Nie tracąc ani chwili Sadoma zatoczył koła rękoma i rzucił 2 lodowe kule które uformowały się w  bloki lodu o wymiarach około 2m. wysokości a szerokości około 1m.
Nie były daleko od siebie zaledwie gdy stanąłem pomiędzy nimi wyprostowałem ręce i dotykałem oby dwu.
Uznałem ze nie wypada niszczyć sprzętu zakonu,wiec zrobię sobie własne kukły,wykorzystując swoje umiejętności magiczne.
Po czym  zakasałem rękawy do łokci,przyjąłem postawę  do walki i to raz lewą raz prawa waliłem w blok lodu.
Jakieś 200 powtórzeń później zacząłem kopać to na przemian lewa to prawa noga następny lodowy blok.
Ból był znikomy ale po takich ilościach powtórzeń aż się porobiły straszne sińce i zaczęło się na dodatek ściemniać, a to z kolei nie pozwalało mi na trening tylko czas patrolowania.
Wiec lodowe bloki lekko popękane stały już same na placu,ja natomiast ruszyłem do wyjścia z koszar.


Moja Karta Postaci
http://drakonis.org/d/content/01_+%20Human%20and%20Elves/03_Paladin%20and%20Cleric/00_Male/paladin%20m-15.jpg
Sadoma w ludzkiej postaci.

Offline

 

#348 2009-10-13 18:48:36

Marrow Kha'zarad

Mieszkaniec stolicy

4757809
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Czarny smok
Profesja: Berserker
Praca: 40
Totem: wszystkie po 5(oprócz U)
Zwierze: 0%

Re: Koszary

W deszczu kroczył mężczyzna z zawadiackim uśmiechem.Chciał z kimś zawalczyć choć pogoda zapewne nie sprzyja...
Wyciągnął miecz i oparł go przed sobą.Rozejrzał się czekając na przeciwników.Deszcz skapywał mu z twarzy i moczył włosy.Lecz on się tym nie przejmował.W sumie lubił deszcz,był taki...mokry.

Ostatnio edytowany przez Marrow Kha'zarad (2009-10-13 18:52:13)

Offline

 

#349 2009-10-13 18:50:13

 Keldar

Zbanowany

7208929
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 167
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: chwilowo brak
Praca: pretenduję na maga ;D
Totem: Wąż
Zwierze: (na razie)brak
WWW

Re: Koszary

Do koszar wwędrował szybko Keldar. Rozejrzał się za towarzyszami do treningu. Miał nadzieję znaleźć kogoś z kim mógł by powalczyć. Dostrzegł nowego osobnika... nie widział go wcześniej. Nie zamierzał jednak prosić o trening. Wiedział że Sadoma często tu przebywa więc czekał...

Ostatnio edytowany przez Keldar (2009-10-13 18:54:32)

Offline

 

#350 2009-10-13 19:02:41

 Sadoma

Mieszkaniec stolicy

2840198
Skąd: Słupsk/i okolice
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 321
Punktów :   
Rasa: Smoki
Totem: Wąż

Re: Koszary

I tak oto Sadoma stały bywalec tego miejsca,wrócił na kolejny trening.
Ale cóż to zmiany tłok 2 osobników w oddali,zbliżając sie Sadoma rozpoznał starego kompana i prędszym krokiem podchodzi by się przywitać.
stojąc koło Sveuzon  Przywitał się  grzecznie.
-Witaj Sveuzon  jak tam się miewasz?


Moja Karta Postaci
http://drakonis.org/d/content/01_+%20Human%20and%20Elves/03_Paladin%20and%20Cleric/00_Male/paladin%20m-15.jpg
Sadoma w ludzkiej postaci.

Offline

 

#351 2009-10-13 19:07:58

Marrow Kha'zarad

Mieszkaniec stolicy

4757809
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Czarny smok
Profesja: Berserker
Praca: 40
Totem: wszystkie po 5(oprócz U)
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Bez zwłoki i zbędnych ceregieli podszedł do mężczyzn z mieczem w rękach,ostrzem w dół.
-Czy jesteście chętni na mały trening panowie?-rzekł zachęcającym głosem-A tak w ogóle to jestem Marrow
Stał przed nimi moknąc w deszczu.Uśmiechem zachęcał do pojedynku.

Offline

 

#352 2009-10-13 19:13:35

 Keldar

Zbanowany

7208929
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 167
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: chwilowo brak
Praca: pretenduję na maga ;D
Totem: Wąż
Zwierze: (na razie)brak
WWW

Re: Koszary

Witam - Odrzekł szybko elf - Nazywam się Keldar i jestem mrocznym elfem. Nie mieliśmy okazji się poznać. Z chęcią sprawdzę czy umiesz machać tym tasakiem. - Spojrzał krytycznie na wielki miecz Marrowa - Wygląda na kawał ciężkiej stali. Do machania nim trzeba wiele siły. Nie wspominając o szybkości niezbędnej do parowania i uników. Jednak zobaczę czy nadajesz się do walki. Jak okaże się żeś chłop hardy to wstawię się za ciebie u kapitana straży. Oczywiście jak będziesz szukał tam pracy. Zaczynajmy! - Rzekł, powoli dobywając mieczy na plecach.

Offline

 

#353 2009-10-13 19:31:14

 Sadoma

Mieszkaniec stolicy

2840198
Skąd: Słupsk/i okolice
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 321
Punktów :   
Rasa: Smoki
Totem: Wąż

Re: Koszary

Sadoma widząc iż znaleźli sobie zajęcie staną z boku i skupił się na Lodowych blokach które jeszcze nie roztopiły się  do końca.
Zaczął trenować dość powoli i dokładnie zęby się rozgrzać przed jakimś sparingiem.
Dalej widział co robią tamci dwaj i miał wszystko na uwadze wiedział bowiem iz jeden z nich jest dość porywczy.
Ale w taka pogodę zapowiadała się niezła zabawa.


Moja Karta Postaci
http://drakonis.org/d/content/01_+%20Human%20and%20Elves/03_Paladin%20and%20Cleric/00_Male/paladin%20m-15.jpg
Sadoma w ludzkiej postaci.

Offline

 

#354 2009-10-13 19:39:36

Marrow Kha'zarad

Mieszkaniec stolicy

4757809
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Czarny smok
Profesja: Berserker
Praca: 40
Totem: wszystkie po 5(oprócz U)
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Odszedł parę metrów i stanął przed przeciwnikiem.Wbił lekko miecz w mokrą,a co za tym idzie miękką glebę.Spojrzał przeciwnikowi głęboko w oczy,obserwował najmniejsze drgnienie mięśni.
-Atakuj mój drogi...-zaśmiał się trochę szyderczo po czym przybrał bojową postawę trzymając ręce na mieczu.
Błysk w oczach świadczył o podnieceniu i chęci do walki.Tak lubił walkę.Choć to nie będzie walka,w której będą mieli się ciężko ranić...Tak myślał.
Z ekscytacją czekał na atak przeciwnika,chciał też dobrze wypaść.W końcu nikt go tu nie zna.

Offline

 

#355 2009-10-13 19:44:15

 Keldar

Zbanowany

7208929
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 167
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: chwilowo brak
Praca: pretenduję na maga ;D
Totem: Wąż
Zwierze: (na razie)brak
WWW

Re: Koszary

Keldar odsunął się na stosowną odległość i przyjął pozycję pasującą do stylu walki dwoma mieczami. Był gotowy. Czekał na ruch przeciwnika, obserwował go. Nie chciał dać się zaskoczyć. Swym zwyczajem zaczął powoli zataczać kręgi...

Offline

 

#356 2009-10-13 19:51:09

Marrow Kha'zarad

Mieszkaniec stolicy

4757809
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Czarny smok
Profesja: Berserker
Praca: 40
Totem: wszystkie po 5(oprócz U)
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Zaczął zataczać kręgi za przeciwnikiem.Miecz trzymał od wewnętrznej strony koła,sunął nim po ziemi.Gotów był ciąć nim z dużą siłą.Często zauważał wady dużych mieczy,ale swój polubił i nie chciał go zmieniać na inny.
Chciał,żeby Keldar zaatakował pierwszy,lecz bał się,że nie wytrzyma i rzuci się na niego.

Offline

 

#357 2009-10-13 20:20:34

 Keldar

Zbanowany

7208929
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 167
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: chwilowo brak
Praca: pretenduję na maga ;D
Totem: Wąż
Zwierze: (na razie)brak
WWW

Re: Koszary

Keldar szedł starając się by kroki i ruch mieczy nie były zjednane. Chciał wytrącić przeciwnika z równowagi. Chodził w kółko. Miał jednak jednego asa w rękawie... Postanowił go wykorzystać.

Offline

 

#358 2009-10-13 20:26:30

Marrow Kha'zarad

Mieszkaniec stolicy

4757809
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Czarny smok
Profesja: Berserker
Praca: 40
Totem: wszystkie po 5(oprócz U)
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Marrow poruszał się ruchem kołowym jak poprzednio.Obserwował przy tym dokładnie przeciwnika.Skrupulatnie zmniejszał dystans ich dzielący zataczając co raz to mniejsze koła.Stąpał lekko,uważając,aby się nie poślizgnąć.
Bardzo się skupiał na walce i nie pozwalał się rozproszyć.

Offline

 

#359 2009-10-13 20:52:02

 Keldar

Zbanowany

7208929
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 167
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: chwilowo brak
Praca: pretenduję na maga ;D
Totem: Wąż
Zwierze: (na razie)brak
WWW

Re: Koszary

Zataczając kręgi wymruczał zaklęcie, wiedział że to nie sprawiedliwe ale chciał sprawdzić jak zareaguje Marrow... Przed Marrowem wyrosła ściana ognia, sekundę później rozprysła się oślepiająco i wyskoczył z niej Keldar w zabójczym cięciu oboma mieczami... Celował w klatkę piersiową dając czas na zasłonę. Nie chciał zrobić krzywdy przeciwnikowi.

Offline

 

#360 2009-10-13 21:01:34

Marrow Kha'zarad

Mieszkaniec stolicy

4757809
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Czarny smok
Profesja: Berserker
Praca: 40
Totem: wszystkie po 5(oprócz U)
Zwierze: 0%

Re: Koszary

Gdy tylko zobaczył ogień lekko się zdziwił.Miał ochotę pokazać mu "prawdziwy ogień" w jego smoczej formie.Lecz nie było czasu na rozmyślanie.Po zobaczeniu wyskakującego z ognia Keldara wbił mocniej miecz w ziemie i lekko zgiął nogi chowając się za nim(jak widać na avku miecz jest tak duży jak on sam) i trzymając go mocniej,także lekko barkiem.Kiedy ciosy już są przy ostrzu,opierając się o górną część ostrza względem obecnej jego pozycji(tam jest tępa) kopie przeciwnika z wyskoku w żebra starając się odepchnąć go jak najdalej przy okazji.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora